بهترین مراکز خرید تهران برای گردش و خرید

بهترین مراکز خرید تهران برای گردش و خرید

خرید در ایران فراتر از یک سفر به بازار محلی است. در واقع، یکی از مواردی که باعث ایجاد نسیم می شود این است که محصولات مشابه در یک منطقه جمع شده اند. مهم نیست که به دنبال چه چیزی هستید، در این مقاله از بخش گردشگری مجله اینترنتی وبگردون بهترین خیابان ها و فروشگاه های منحصر به فرد در تهران را برای برآوردن نیازهای خرید شما انتخاب کرده ایم.

تن درست

اگر چیزی اصیل ایرانی می خواهید ، به Tane Dost بروید ، جایی که لباس و لوازم ساخته شده از پنبه ارگانیک و سایر الیاف طبیعی با چاپ پارچه ای از ایران باستان را ارائه می دهد. هر فصل موضوعی جدید از دوره های مختلف تاریخ ایران (همراه با یک درس مختصر) با طرح هایی که یادآور طرح های سفالی باستانی در سراسر موزه ها است به همراه دارد.

تهران ، خیابان 1517 ، خیابان شریعتی ، تهران5

 

تواضع

بهترین مراکز خرید تهران برای گردش و خرید,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

اگر چیز خوردنی است که دنبال آن هستید، فقط یک مکان برای بررسی وجود دارد. تواضع که اغلب توسط افراد محلی (نشانه ای عالی) استفاده می شود، دارای چندین شعبه در سراسر تهران است و میوه ها و خشکبار با کیفیت بالا را ارائه می دهد که می توانید قبل از مخلوط کردن و تطبیق آنها را برای ایجاد ترکیب دنباله خود نمونه برداری کنید. چه برای خودتان خرید می کنید و چه کسی برای بازگشت به خانه، می توانید مطمئن باشید که آنچه از اینجا می گیرید بهترین مطلق خواهد بود.

تواضع، خیابان ولیعصر 2258، جنوب پارک ساعی ، تهران

 

بازار جمعه

بهترین مراکز خرید تهران برای گردش و خرید,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

روزهای جمعه، گاراژ پارکینگ چند طبقه مرکز خرید پروانه به بازار جمعه یا بازارچه قدیمی تبدیل می شود. در اینجا می توانید گنجینه ای از عتیقه جات، صنایع دستی محلی، فرش و لباس را با قیمت مناسب پیدا کنید. این یک تجربه ضروری در تهران است که می توانید ساعت ها به راحتی در طیف وسیعی از محصولات ارائه شده به تحسین بپردازید. همچنین مکانی عالی برای امتحان غذاهای فصلی خیابانی، مانند سوپ خیار ماست سرد، آش، یا فلافل است.

خیابان جمهوری بین خیابان فردوسی و کوچه شیروانی ، تهران

 

 

زین

هنر سنتی ایرانی با طراحی مدرن در زین ، واقع در مرکز خرید پالادیوم مطابقت دارد. از دکوراسیون داخلی و فرش های زیبا گرفته تا مد، جواهرات و لوازم جانبی، Zeeen برخی از منحصر به فردترین سبک ها را برای افزودن جلوه ای زیبا از ایران معاصر به خانه یا کمد لباس شما ارائه می دهد. بیرون رفتن با دست خالی تقریباً غیرممکن است.

زین، مرکز خرید پالادیوم، خیابان مقدس اردبیلی، تهران

 

خیابان فردوسی

بهترین مراکز خرید تهران برای گردش و خرید,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

ممکن است ایران در لیست مکانهایی که در مورد چرم به آن فکر می کنید در صدر نشود، اما در واقع این یک صنعت قدیمی است که به طور مداوم در حال رشد بوده است. در تهران، خیابان فردوسی محل مناسبی برای هرگونه کیف یا لوازم چرمی است. مارک های درجه یک، ساخته شده در ایران مانند دورسا، چرم مشهد و چرم نوین، به نام چند، می توانند با همتایان اروپایی خود رقابت کنند، اما احتمالاً با قیمت های دلپذیرتر در ایران.

خیابان فردوسی ، تهران

 

خیابان ویلا

بهترین مراکز خرید تهران برای گردش و خرید
بهترین مراکز خرید تهران برای گردش و خرید,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

بعد از کلیسای جامع سنت سرکیس به سمت خیابان نجات اللهی (که بیشتر با نام خیابان ویلا شناخته می شود) به چپ بروید، مغازه های صنایع دستی بی پایان ایرانی پیدا خواهید کرد. صنایع دستی سنتی استثنایی مانند مینا کاری معروف و خاتم کاری از اصفهان به راحتی در این خیابان قرار گرفته اند تا آن را به یک مکان خرید یک طرفه برای خود یا دوستان خود در خانه تبدیل کنید.

تهران، خیابان نجات الله

صنایع دستی سنتی ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *