لیست کامل برس های آرایش و کاربردهای آنها

لیست کامل برس های آرایش و کاربردهای آنها

برس آرایش برای چه مواردی استفاده می شود؟ به چند برس آرایش نیاز دارم؟ بهترین برس های آرایش برای خرید کدامند؟ از کدام برس آرایش کجا استفاده می کنم؟ دانستن اینکه به چه برسهای آرایشی نیاز دارید و نحوه استفاده از آنها کاملا گیج کننده و کاملاً طاقت فرسا است. امروز ، من به شما کمک خواهم کرد تا با لیست کامل برس آرایش و موارد استفاده از آنها ، همه این سردرگمی ها را پاک کنید. بسیاری از گزینه ها و محدوده قیمت وجود دارد ، این دیوانه است! حتی اگر شما هم مثل من متخصص باشید ، انتخاب ها می تواند طاقت فرسا باشد ، مخصوصاً اگر فقط یک فرد عادی باشید و سعی کنید همه چیز را رقم بزنید.

لیست کامل برس های آرایش و موارد استفاده آنها

خوب ، بیایید آن را خراب کنیم ، نه؟ ابتدا لیست کاملی از برس های مختلف آرایشی و کاربردهای آنها را به اشتراک می گذارم. دلیل ایجاد این نمودار این است که شما می توانید وارد یک فروشگاه شوید و بدانید که به چه چیزی نگاه می کنید. به خاطر داشته باشید ، تنوع زیادی روی همان برس وجود دارد و همه آنها را انجام نمی دهید! به عنوان مثال ، برس های کوچک رژگونه ، برس رژگونه مخروطی ، برس رژگونه زاویه دار وجود دارد ، من می توانم ادامه دهم و ادامه دهم. شما فقط به 1 برس رژگونه نیاز دارید !!! این در مورد بسیاری از انواع دیگر برس ها صدق می کند ، اما در اینجا تجزیه انواع مختلف برس ها و موارد استفاده آنها وجود دارد.

برس کانسیلر (CONCEALER BRUSH): به طور معمول به شکل یک برس رنگ است اما دارای کمی موی محکم است و معمولاً از الیاف مصنوعی ساخته می شود. من از این نوع برس برای کانسیلر زیر چشم و همچنین سایه چشم کرم استفاده می کنم.

برس قلم مو | مشابه برس کانسیلر ، شما به دنبال موهای سفت و متراکم هستید. از این برس می توان برای تعریف و پر کردن ابروها و همچنین برای استفاده از خط چشم ژل استفاده کرد. این برس معمولاً نسبتاً ارزان است.

برس بلوند | من این را “برس پاک کن شیشه جلو” می نامم و نوع مورد علاقه من برای استفاده از سایه چشم در چین است. به طور کلی ، هرچه نوک آن گردتر و بزرگتر باشد ، نرم و نرم تر و مخلوط تر خواهد بود ، این یک برس عالی برای مبتدیان و همچنین یک برس عالی برای ترکیب سایه است ، از این رو “قلمو مخلوط” نامگذاری شده است.

برس CREASE | نسخه دیگری از برس چین ، یا برس ترکیبی ، این یکی به جای گرد ، زاویه دار است. من شخصاً نسخه گرد را ترجیح می دهم ، اما هر دو کار یکسانی را انجام می دهند. این فقط اولویت است. این نوع برس کمی دقیق تر است و اگر در مورد رنگ چین مطمئن نیستید ، قرارگیری آن راحت تر خواهد بود.

برس مدادی | اگر ظاهر سایه ای نرم و دودی را دوست دارید و می خواهید زیر مژه های خود آستر و سایه چشم داشته باشید ، این برس برای ایجاد این ظاهر بسیار مهم است. این بسیار نرمتر و چاپلوس تر از مداد است. این برس کوچک است و به شکل نوک مداد است.

برس چشم فلت | به نظر من ، این برس برای استفاده عالی در آرایش چشم و یکی از معدود برس هایی که در واقع به آن نیاز دارید ضروری است. این برس برای ایجاد پایه صاف برای هر کاربرد سایه چشم بسیار مهم است. شما به دنبال موهای سفت و متراکم و کمی برس ضخیم تر هستید. من موهای طبیعی را برای بهترین کاربرد ترجیح می دهم.

برس مژه و مژه | این قلم موی کوچک خوش دست برای رام کردن ابروها و ریزش ریمل شما بعد از استفاده بسیار مناسب است. اینها نسبتاً ارزان هستند و من دوست دارم یک زن و شوهر داشته باشم. به طور کلی در انتهای دیگر مداد ابرو شما نیز قرار می گیرند

برس آویزکننده FLAT | برس مورد علاقه من برای همیشه استفاده از خط چشم که بی عیب است و تمام روز دوام دارد. من تکنیک خود را برای اینکار در اینستاگرام به اشتراک می گذارم و انجام آن آسان است و اگر از مداد استفاده کرده اید زندگی شما را تغییر خواهد داد.

برس لب | این به هیچ وجه ضروری نیست ، خصوصاً اگر شما بیشتر مثل یک دختر براق هستید. با این حال ، هنگامی که لب پررنگ می پوشید به درد شما می خورد و همچنین راهی عالی برای استفاده اضافی از رژ لب در کیف سفر است. فقط کافی است رنگ لب را روی موها بسته و روی آن را بپوشانید. آماده رفتن!

برس بنیادی | برس پایه برای دستیابی به اتمام بی نقص و بدون ایرباس عالی است. باز هم ، نسخه های مختلفی از این برس وجود دارد و بسیاری از آنها به نوع پایه شما بستگی دارد. همه پایه ها با برس خوب کار نمی کنند ، بنابراین در اینجا به نوع پایه شما بستگی دارد. من بندرت از قلم مو استفاده می کنم و انگشتانم یا مخلوط کن زیبایی مرطوب را ترجیح می دهم ، اما گاهی اوقات دوست دارم از قلم مو استفاده کنم ، مخصوصاً برای مراسم یا موارد خاص.

برس برقی | این نوع قلم مو یک پایه بی عیب و نقص هوا با نتایج با کیفیت بالا ایجاد می کند. می توان از آن برای استفاده از فونداسیون ، رژگونه ، برنزر ، پودر و هایلایتر استفاده کرد. همچنین برای استفاده از محصولات مایع و خامه ای بسیار موثر است. در قسمت بالای برس ، موهای فیبر دوتایی وجود دارد که باعث ایجاد یک نرم و ملایم می شود و بسیار طبیعی به نظر می رسد. این انتهای برس دارای حسی بسیار سبک و پر است.

POWDER BRONZER، BRUSH CONTOUR HIGHLIGHT برسها | به نظر من ، این جایی است که مردم از این همه پول غافل می شوند. مطمئناً داشتن همه این برس های دوست داشتنی بسیار خوب است ، من را اشتباه نگیرید ، اما شما برای همه این موارد به برس جداگانه ای احتیاج ندارید. یک برس خوب همه این کارها را برای شما انجام می دهد. بنابراین ، این مکان برای صرف کمی بیشتر هزینه برای یک برس کاملاً خوب است که به زیبایی رنگ می بخشد و همه کارها را انجام می دهد. برخی از موارد دلخواه خود را در زیر لیست کرده ام.

 

واقعاً به چه برس هایی نیاز دارید؟

اکنون که لیست کاملی از برس های آرایش و کاربردهای آنها را در اختیار شما قرار داده ایم ، ممکن است تعجب کنید که در واقع به کدام یک از آنها نیاز دارید. من در بالا به این اشاره کردم ، اما می خواهم در زیر جزئیات بیشتری را بیان کنم. من تنها قلم موهایی را که برای آرایش صورت کامل نیاز دارید ، به اشتراک می گذارم. آنقدر که فکر می کنید زیاد نیست. در واقع اگر مبتدی باشید به 3-4 برس نیاز دارید – یک برس سایه چشم صاف ، یک برس چین دار ، یک خط چشم و یک برس برنز رژ / پودر. خودشه!!! با این حال ، هنگامی که از سطح مبتدی فراتر رفتید ، چند برس دیگر نیز وجود دارد که مفید هستند و مجموعه شما را کامل می کنند. من آنها را در زیر لیست کرده ام. من هنوز یک مجموعه کامل و جامع برس پیدا نکرده ام که حاوی همه چیزهایی باشد که شما نیاز دارید و هیچ چیز دیگری را که نیازی ندارید ، پیدا کردم. چند نفر نزدیک می شوند اما به نظر من همیشه تعداد معدودی غیرضروری هستند. شما می توانید مجموعه خود را با ارزیابی نیازهای خود و تهیه لیستی از دقیقاً برسهای مورد نیاز و استفاده کنید. سپس به سمت Sephora یا Target بروید و آنها را انتخاب کنید.

نکات حرفه ای برای خرید برس آرایشی

یک قانون من در مورد برس های آرایش این است: بهترین مواردی را که توانایی خرید آن را دارید خریداری کنید. شما می توانید با برس های خوب آرایش ارزان قیمت را خارق العاده جلوه دهید. به نوبه خود گران ترین آرایش اگر با برس و ابزار بی کیفیت استفاده شود بسیار وحشتناک به نظر می رسد. (یعنی آن دسته از اپلیکیشن های کوچکی که با سایه های چشم شما همراه می شوند. آنها را دور بریزید !!!) اگر کار خود را شروع کرده اید و به همه برس های جدید احتیاج دارید ، پیشنهاد می کنم مجموعه ای ارزان قیمت را که در زیر توصیه می کنم خریداری کنید. این به شما یک نقطه شروع خوب می دهد. از زمان شروع فعالیت من در این صنعت مسواک بسیار طولانی طی شده است بنابراین مطمئناً می توان با بودجه مناسب برسهای خوبی را تهیه کرد. هنگامی که با آنها راحت شدید و آنها شروع به ساییدگی می کنند ، می توانید نسخه های بهتر آنها را یکی یکی جایگزین کنید. همچنین ، خواهید فهمید که بیشتر از چه برس هایی استفاده می کنید و سپس می توانید نسخه های با کیفیت بهتر را جایگزین کنید. اگر چیزی که مورد علاقه شما در جهان است ، رژگونه است ، ممکن است بخواهید یک برس رژگونه عالی سرمایه گذاری کنید. با مراقبت مناسب ، برس های خوب یک عمر باقی می مانند.

تنها برس های آرایشی که واقعاً به آن نیاز دارید!

1. FLAT ALL OVER SHADOW برس | این برس باید کوتاهتر و محکم تر باشد و از موی طبیعی ساخته شود. هدف این برس استفاده از یک لایه پایه سایه چشم در سایه خنثی از درب به استخوان ابرو است. واقعاً سایه را به آستر سایه خود فشار دهید تا پایه ای صاف ، یکدست و ماندگار روی درپوش شما ایجاد شود.

2. برس ابرو: از این برس زاویه دار برای استفاده از پودر ابرو استفاده کنید تا ابروهای شما را کوتاه تعریف کند ، حتی سکته های مغزی را شبیه سازی کنید. من شخصاً بین پودرها و مداد در نوسان هستم و در حال حاضر از مداد ابرو استفاده می کنم ، اما هر دو را دوست دارم و از تکنیک کاربرد یکسان استفاده می کنم.

3. برس سایه: برس چین برای استفاده از سایه تیره به چین و یا برای شستن رنگ شستشوی رنگ روی درب روی سایه چشم پایه است. همچنین برای ترکیب سایه نیز ضروری است ، بنابراین من توصیه می کنم حداقل چند مورد از این موارد را داشته باشید. یکی برای سایه زدن و یکی تمیز برای ترکیب شدن.

4. برس FLAT : این روش و روش مورد علاقه من برای استفاده از خط چشم است که چاپلوسانه است و در تمام طول روز طول می کشد. به جای اینکه آن را روی چشم بکشید ، با نوک صاف سایه را به پایه مژه ها فشار دهید ، در حالی که می روید در امتداد خط مژه حرکت کنید. از بیرون شروع کنید و به داخل بروید

5. برس مدادی: اگر ظاهر سایه ای نرم و دودی را دوست دارید و می خواهید خط چشم و سایه چشم را در پایین مژه های خود استفاده کنید ، این برس برای ایجاد این ظاهر بسیار مهم است. ظاهری بسیار نرمتر و چاپلوس تر از مداد ایجاد می کند. این برس کوچک است و به شکل نوک مداد است.

6. برس کانسیلر : از این برس برای پوشاندن کانسیلر در زیر ناحیه چشم و همچنین سایه چشم کرم استفاده کنید. من برای استفاده از کانسیلر روی لکه ها یک برس نوک دار کوچکتر را توصیه می کنم.

7. برس لب | این به هیچ وجه ضروری نیست ، خصوصاً اگر شما بیشتر مثل یک دختر براق هستید. با این حال ، هنگامی که لب پررنگ می پوشید به دردتان می خورد و همچنین راهی عالی برای استفاده اضافی از رژ لب در کیف سفر است. فقط کافی است رنگ لب را روی موها بسته و روی آن را بگذارید. آماده رفتن! همچنین ، به عنوان برس کانسیلر برای پوشاندن لکه ها عالی عمل می کند.

8. BLUSH ، POWDER ، BRONZER برس | شما فقط به 1 برس برای پودر ، رژگونه و برنزر نیاز دارید. پودر را از طریق ناحیه T به میزان کم استفاده کنید تا درخشندگی شما حفظ شود و آرایش خود را تنظیم کنید. Bronzer با حرکت 3 عقب به جلگه های مرتفع صورت شما می رود. سرانجام ، روی سیب گونه ها سرخ شوید و سپس به سمت بالا و خارج مخلوط شوید.

نکته دیگری برای برسها

 

اطمینان حاصل کنید که برس های خود را تمیز نگه دارید. من دوست دارم از این اسپری در بین برنامه ها برای سالم نگه داشتن آنها استفاده کنم. من هفته ای یکبار به آنها نظافت خوبی می دهم. اگر روزانه از برس های خود استفاده می کنید ، تمیز کردن عمیق آنها یک بار در هفته راهنمای خوبی است. تمیز نکردن برس می تواند منجر به شکستگی شود ، طول عمر برس شما را کوتاه می کند و به طور کلی ناخالص است. مراقبت مناسب باعث می شود که برس ها یک عمر دوام داشته باشند. بیش از 20 سال است که مقداری از مال خود را دارم. اگر یک برس شروع به ریزش کرد ، زمان آن است که برس جدیدی برسد.