10 تجربه آرامشبخش که باید در مونیخ انجام دهید!

10 تجربه آرامشبخش که باید در مونیخ انجام دهید!

 

 

10 تجربه آرامشبخش که باید در مونیخ انجام دهید!

 

 

هنگامی که Marienplatz را دیدید و Englisch Garten را کاوش کردید ، همه چیزهایی را که مونیخ ارائه می دهد دیدید ، درست است؟ در واقع ، شما تازه شروع کرده اید! چیزهای زیادی برای دیدن و انجام در سومین شهر آلمان وجود دارد. از آلمانی ceilidhs به خنک BBQs، در اینجا راهنمای ما در مورد چگونه به گام در یک مسیر خلوت است، را به عنوان مردم محلی انجام، و به دست آوردن درک بهتری برای سرمایه زیبا بایرن است.

به تانزبودن بروید

فقط lederhosen به یک اسکاتلندی اضافه ceilidh و شما باید Tanzboden ، کامل با رقص باواریا سنتی همراه با گروه زندگی می کنند و به یک استاد رقص خواستار در طول آهنگ مراحل. Tanzboden فقط چهار بار در سال در اتاقی در طبقه دوم Hofbräuhaus معروف اتفاق می افتد . قیمت بلیط ها 10 یورو (8.55 پوند/10.70 دلار) است و برای ادامه تحصیل مهارت آلمانی مناسب لازم است!

10 تجربه آرامشبخش که باید در مونیخ انجام دهید!

آبجوخانه

قایق از Wolfratshausen

همزمان با لذت بردن از یک آبجو و شناور شدن بر روی رودخانه ایزار بر روی یک قایق بزرگ ، با مردم محلی با صدای موسیقی سنتی باواریا همنشین شوید . این ممکن است آهسته به نظر برسد ، اما این قایق ها در واقع سرعت مناسبی را افزایش می دهند. فصل شناور از آوریل تا نوامبر است ، و مانند همه جلسات نوشیدن آبجو در آلمان ، با غذای سنتی همراه است-شاید حتی اگر آب و هوا خوب باشد ، باربیکیو نیز انجام شود. یک گروه بزرگ دور هم جمع کنید ، یا به تنهایی حاضر شوید و دوستان جدیدی پیدا کنید!

10 تجربه آرامشبخش که باید در مونیخ انجام دهید!

در Müller´sches Volksbad شنا کنید

استخر شنا ممکن است چندان مقصدی به نظر نرسد ، اما این ساختمان زیبا آرت نوو در ساحل ایثار را نباید از دست داد. Müller´sches Volksbad از زمان افتتاح آن در سال 1901 یک استخر عمومی بوده است و هزینه غوطه وری امروز هنوز فقط 4.40 یورو (3.75 پوند/4.70 دلار) هزینه دارد. در داخل نیز یک حمام بخار رومی و یک سونا به سبک فنلاندی با نورپردازی رنگارنگ وجود دارد. با این حال ، شما باید مانند مونشنر بسازید و لباس شنا را درب منزل بگذارید – سونا بخش مهمی از فرهنگ آلمان است و در اکثر سونا ها ، شنا در واقع ممنوع است.

10 تجربه آرامشبخش که باید در مونیخ انجام دهید!

مولروش فولکسباد

در نمایش عکس ترسناک راکی طرف مقابل خود را در آغوش بگیرید

گوشه ای از مونیخ وجود دارد که مدتهاست در حال چرخش زمان است: سینمای Museum Lichtspiele 30 سال است که هر جمعه و شنبه شب ساعت 23 شب و در حال شمارش ، نمایش تصویر ترسناک راکی ​​را اجرا می کند . خود سینما از سال 1910 شروع به کار کرد و فیلم نمادین از سال 1977 (40 سال تابستان امسال) در برنامه بود. مثل همیشه در نمایش های ترسناک راکی ، لباس ها بیش از استقبال هستند.

راکی ترسناک نمایش نیمه شب نمایش

با Bratwurst Glöckl am Dom واقعی آشنا شوید

آیا می خواهید ارزان ترین آبجو را در شهر کشف کنید؟ با وجود اینکه در کنار یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری مونیخ قرار دارد ، Bratwurst Glöckl am Dom به این نتیجه می رسد: رستوران اصلی را نادیده بگیرید و در سمت چپ ساختمان وارد کوچه ای به سمت در بی خطر شوید. در داخل یک هشتی است که حدود هشت نفر را در خود جای داده است. کمی به پنجره شیشه ای مات شده با طناب در کنار آن خم شوید. طناب را بکشید و صدای زنگ را بشنوید که به دنبال آن صدای خش خش “Yaw wos؟” – brusque Bavarian برای “عصر بخیر ، چگونه می توانم کمک کنم؟” از بین گزینه های روی تابلو یک آبجو سفارش دهید و با منظومه معمولی در دهلیز آشنا شوید.

10 تجربه آرامشبخش که باید در مونیخ انجام دهید!

با گذشتن از تراس قبل از ساختمان زرد ، ارزان ترین آبجو مشکی مونیخ را خواهید دید

حمام آفتاب بگیرید!

آلمانی ها نمی ترسند همه را برهنه کنند. در واقع ، مونیخ دارای شش “منطقه برهنه شهری تعیین شده” است. فکر نکنید این مکان ها در جایی قرار گرفته یا حصار کشیده شده است – در باغ انگلیسی یا در امتداد ایسار بپیچید ، و خیلی بیشتر از آلمان را خواهید دید. شهرهای زیادی در جهان وجود ندارد که بتوانید از آنجا به طبیعت بروید .

به باغ آبجو بروید!

Hofbräuhaus و Hirschgarten را فراموش کنید – به یک باغ آبجو بروید که در مسیر دور افتاده قرار دارد تا مونیخ را در آرامش ترین مکان خود ببینید. در Waldwirtschaft در حومه جنوبی مونیخ ، یک آبجو و مقداری میان وعده از غرفه های غذاهای سنتی بخورید و در آخر هفته بنشینید و به گروه های موسیقی جاز زنده گوش دهید. اگر هوا خوب نیست ، Augustiner Bräustuben را برای غذاها و نوشیدنی های با ارزش در محیط سالن آبجو سنتی امتحان کنید .

10 تجربه آرامشبخش که باید در مونیخ انجام دهید!

فرار به دریاچه

اگر عجله ای برای دیدن مونیخ ندارید ، یک بعد از ظهر را در کنار دریاچه ای استراحت کنید. تنها 36 دقیقه در S-Bahn از Marienplatz شما را به دریاچه Starnberg می رساند-پنجمین دریاچه بزرگ آب شیرین آلمان. 25 کیلومتر (15.5 مایل) از مرکز فاصله دارد ، مانند دنیایی دیگر است. استارنبرگ حتی در شعر TS Elliot در سال 1922 ، سرزمین زباله نیز ذکر شده است . آیا از قلم شعر الهام نگرفته اید؟ به سادگی در کنار دریاچه قدم بزنید ، آفتاب بگیرید و منظره را تحسین کنید.

10 تجربه آرامشبخش که باید در مونیخ انجام دهید!

دریاچه استارنبرگ

مقداری موسیقی زنده بگیرید

به منطقه Universität بروید تا آخر هفته گمشده ، یک کتابفروشی و کافی شاپ وگان در روز زنده بماند که شبها با اسلام های شعری ، کمدی میکروفن باز و مونیخ سشنز زنده می شود ، یک رویداد موسیقی زنده که در عصرهای راحت خود جمعیت را با هنرمندان امضا شده و بدون امضا آشنا می کند. به این گروه ها محلی و بین المللی هستند-برای مبتدیان آلمانی مفید است-و از گیتاریست های آکوستیک ملایم گرفته تا گروه فانک خوش بین متفاوت است. جلسات مونیخ دو بار در ماه برگزار می شود.

در وست پارک BBQ داشته باشید!

مونشنرها دوست دارند در خارج از منزل باشند ، به ویژه در هنگام غذا. به محض برخورد اولین اشعه های خورشید به شهر ، مردم از کوره های خود گردگیری می کنند و به سمت ایسار حرکت می کنند. با رفتن به یکی از پارکها با منطقه مخصوص BBQ ، مانند پارک غربی در جنوب غربی مونیخ ، حدود 10 دقیقه در U-Bahn از Marienplatz ، از ازدحام جمعیت جلوگیری کنید. وست پارک همچنین دارای باغ ژاپنی ، معبد تایلندی و حتی یک سینما در فضای باز در تابستان است.

10 تجربه آرامشبخش که باید در مونیخ انجام دهید!

سالا تایلندی در وستپارک ، مونیخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *