10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

توده یونگفراو، با سه قله معروف خود-یونگفراو در ارتفاع 4158 متری، مونچ در ارتفاع 4099 متری و ایگر 3970 متری-از اوایل دهه 1800 هدف کوهنوردان بوده و اخیراً اسکی بازانی که به سمت آن حرکت می کنند. 206 کیلومتر از شیب ها و مسیرها، همه در زمینه سه قله تنظیم شده است.

خط راه آهن به Jungfraujoch در سال 1912 افتتاح شد و ایستگاه بالایی آن بلندترین ایستگاه راه آهن در اروپا با 3،454 متر است. این شهر که به دلیل دویدن های طولانی خود – حدود 12 کیلومتر – و بارش برف عمیق مشهور است، تعجبی ندارد که سه منطقه اصلی اسکی علاقه مندان به ورزش های زمستانی را از سراسر جهان به خود جلب می کنند. ده ها آسانسور و تله کابین به اسکی بازان و گردشگران اجازه می دهد تا به کوه ها دسترسی پیدا کنند. مبتدیان شیب های نزدیک Wengen را برای یادگیری اسکی بهترین می دانند، در حالی که متخصصان دامنه های Murren را چالش برانگیزترین در منطقه Jungfrau می دانند.

علاوه بر اسکی، کارهای زیادی برای انجام در خارج از منزل پیدا خواهید کرد. اگرچه صعودهای فنی زیادی در دسترس است، اما مسیرهای پیاده روی و پیاده روی تنها برای افراد ترسناک نیست. برخی از زیباترین مناظر از مسیرهای مناسب برای تردد آهسته یا برای کودکان خردسال است. شهرهای زیبا با کارت پستال، شکوه چشم نواز و جاذبه های طبیعی همگی بر جذابیت یونگفراو برای گردشگران در هر فصلی می افزایند. این منطقه زیبا را با لیست برترین جاذبه های گردشگری منطقه یونگفراو کاوش کنید.

 

 

1. یخچال طبیعی Jungfraujoch و Aletsch

 

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

Jungfraujoch ، بلندترین ایستگاه راه آهن در اروپا با ارتفاع 3454 متر، مانند یک روستای کوچک است، دارای هتل، رستوران ها، ایستگاه های تحقیقاتی و گذرگاه های زیرزمینی است که به کاخ یخی حک شده از یخچال طبیعی و مکان های ورزشی برای اسکی و سگ سواری منتهی می شود.

آسانسور در قله 3،573 متری مجسمه ابوالهول، نه چندان دورتر از قله مونچ، به سکوی دیدنی صعود می کند. در جنوب، یخچال طبیعی Aletsc h و در شمال، جهان کوهستانی رشته کوه های آلپ را مشاهده می کنید. در روزهای روشن، چشم انداز به Vosges در فرانسه و به جنگل سیاه آلمان گسترش می یابد.

یخچال طبیعی آلتچ، به طول 22 کیلومتر، بزرگترین یورو است و در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است و مانند یخچال های طبیعی در سراسر رشته کوه های آلپ با گرم شدن کره زمین به طور جدی تهدید می شود. اگرچه از مکان های دیگر قابل مشاهده است، بهترین منظره یخچال طبیعی از سکوی مشاهده Sphinx است.

Jungfraubahn راه آهن صعود خود را در آغاز KLEINE Scheidegg ، که شما می توانید از Lauterbrunnen یا گریندل برسد. بهترین برنامه این است که از یک راه بروید و از راه دیگر برگردید. خط ریلی از گریندلوالد به کلاین شایدگ در زیر خط خیانت آمیز شمالی ایگر، خطرناک ترین دیوار صخره ای در آلپ قرار دارد. اولین توقف در Jungfraubahn Eigergletscher (یخچال ایگر)، در ارتفاع 2320 متری است و با مناظر باشکوه و وحشی احاطه شده است.

در دورتر ایزمیر (دریای یخ) در 3160 متری در نمای جنوبی ایگر قرار دارد، با چشم اندازی از سطح بسیار یخ زده یخچال به سمت وترهورن، Schreckhorn ، Fiescherhörner و شکاف بزرگ زیر Mönchsjoch. از اینجا، یک مسیر 50 دقیقه ای در امتداد خط آهن راه آهن به Jungfraujoch است.

 

 

2. لاتربرونن

 

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

لاوتربرونن

دره لاوتربرونن از زویلاتشینن تا پای برایتورن در توده یونگفراو امتداد دارد. دره معمولی کوهستانی بین دیوارهای صخره ای محصور شده است که چندین آبشار باشکوه در نوارهای کف کننده افتاده است. آبشار Staubbach که از سقف سرازیر در سقوط 300 متری به داخل روستا فرو می رود. این سقوط به گوته الهام بخشید تا آهنگ ارواح روی آب را بنویسد، که بعدا توسط شوبرت موسیقی شد.

لاوتربرونن یک تفرجگاه تابستانی محبوب و نقطه شروع تله کابین به Jungfraujoch است . این دره بهشت ​​پیاده روی و اسکی بازان است که صعودهای زیبایی را در تمام سطوح مهارت و پیست های اسکی به طول 17.5 کیلومتر ارائه می دهد. شما می توانید مجموعه ای از ابزارهای کشاورزی را در موزه مشاهده کنید.

 

 

3. ونگن

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

ونگن

یک تفرجگاه بدون اتومبیل در نیمه راه ایگر و مشرف به دره لاوتربرونن، ونگن را فقط می توانید با پای پیاده یا در Wengernalpbahn ، راه آهن قایقرانی از Lauterbrunnen که در سال 1893 ساخته شده است، پیدا کنید. این شهر به زیبایی در پای ایگر واقع شده است، Mönch، و Jungfrau و یک پایگاه ایده آل برای پیاده روی و صعود در کوه ها و مراتع آلپی کوه های اوبرلند برنز است.

شما می توانید مستقیماً در کمتر از دو ساعت یا از طریق Mettlealp ، بلافاصله روبروی Jungfrau، در سه ساعت به Wengernalp صعود کنید. همچنین می توانید از راه آهن به Wengernalp بروید، جایی که چشم اندازهای باشکوهی از دره Trümleten و Jungfrau خواهید دید. هر ماه ژانویه ، مسابقات اسکی سرازیری لاوبرهورن، یکی از دیدنی ترین مسابقات پیست جام جهانی، در ونگن برگزار می شود.

 

 

4. Schilthorn و Piz Gloria

 

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

شیلتورن

تله کابین Schilthornbahn ، به طول 9667 متر، در 34 دقیقه از طریق سه ایستگاه میانی به Schilthorn، در ارتفاع 2970 متری صعود می کند. مناظر دیدنی هستند و مسیرهای اسکی از اینجا تا لاتربرونن، 12 کیلومتر پایین، ادامه دارد.

اما چیزی که سفر به این قله را به یکی از کارهای مورد علاقه در منطقه یونگفراو تبدیل می کند، رستوران گردان آن، Piz Glori a و ارتباط آن با جیمز باند است. در اواخر دهه 1960، هنگامی که پیشاهنگان مکان به دنبال مکانی برای فیلمبرداری فیلم سرویس مخفیانه یان فلمینگ (Ian Fleming) بودند، این رستوران گردان را در دست ساخت یافتند.

شکل آینده نگرانه آن تصورات آنها را به خود جلب کرد و آنها آن را به عنوان محیطی مناسب برای Piz Gloria ، مخفیگاه قله کوهنورد بلافلد، شرور فیلم، دیدند. تهیه کنندگان کمک مالی برای تکمیل آن کردند و این فیلم در فیلم برجسته ظاهر شد و پس از آن نام مخفیگاه داستانی را انتخاب کرد. امروزه، Piz Gloria با استفاده از منوی ویژه Bond Breakfast، نمایشگاه های تعاملی Bond، یادگاری و کلیپ های فیلم ، از تجربه Bond حداکثر استفاده را می کند.

به غیر از ارتباط جیمز باند، چشم انداز 360 درجه فوق العاده از قله به این سفر پاداش می دهد، شامل سه نفره ایگر، مونچ و یونگفراو، و رسیدن به مون بلان و جنگل سیاه آلمان.

 

 

5. آبشار Trümmelbach

 

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

آبشار تراملباخ

آبشارهای تروملباخ که تقریباً در داخل Schwarze Mönch پنهان شده اند، در پنج آبشار شتابان فرو می روند که از میان تنگه ای عمودی به شکل پیچ و مهره ای که توسط آبهای مذاب از دیواره های یخی غول پیکر Eiger ، Mchnch و Jungfrau تراشیده شده است، می چرخند.

آسانسورها شما را به داخل کوه و تعدادی پیاده رو می برند تا آبشارهای شخصی را مشاهده کنید. به آسانی می توان دید که نیروی آنها چگونه سنگ را از بین برده است، زیرا آنها صاعقه می کنند و با حجم 20000 لیتر در ثانیه از کوه می چرخند و سنگ و سنگریزه را با خود حمل می کنند. اینها تنها آبشارهای زیرزمینی یخچال طبیعی جهان هستند که با آسانسور، گالری ها، تونل ها و سکوهای داخل کوه قابل دسترسی هستند.

 

 

6. مورن

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

مورن

 

در پای Schilthorn، تراس آفتابی بالای دره Lauterbrunnen ، مورن فضای قرن نوزدهم خود را حفظ می کند و اجازه نمی دهد وسایل نقلیه شخصی در خیابان های باریک خود داشته باشد. دسترسی به این دهکده روستایی روستایی روستایی از Lauterbrunnen از طریق تله کابین به Grütschalp و از آنجا توسط یک راه آهن 5.5 کیلومتری با عرض باریک یا از Stechelberg با یک تله کابین که از آبشارها و صخره های سرسخت عبور می کند به مرکز روستا می رسد. ونگن، در فلات صخره ای روبرو، از طریق تله کابین نیز قابل دسترسی است.

مورن در طول قرن نوزدهم به یک تفرجگاه محبوب تبدیل شد، به ویژه در بین بریتانیایی ها، که نژاد دوزخ را تاسیس کردند. این بزرگترین مسابقه اسکی آماتور در جهان است و هنوز هم هر سال در اینجا در الماس سیاه الماس سیاه دوشیزه در Schilthorn اجرا می شود. از شهر چشم اندازهای باشکوهی به یونگفراو وجود دارد و نیم ساعت پیاده روی یا تله کابین شما را به Allmendhubel، در ارتفاع 1،938 متری ، با چشم اندازهای پانوراما می رساند.

مورن یک نقطه شروع محبوب برای ماجراهای Via Ferrata در امتداد صفحات بلند است، با استفاده از میله های فلزی تعبیه شده به عنوان پای خود و محکم شده توسط مهارها و سیم کابل. Via Ferrata به Gimmelwald شامل زیپ لاین، پل معلق، نردبان و امتداد طولانی پله های فلزی در امتداد دیوار صخره ای محض است.

 

 

7. Blumental Panorama Trail

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

دنباله بلومنتال پانوراما

 

انواع مسیرهای پیاده روی در سراسر کوه ها و دره ها وجود دارد ، و یکی از موارد مورد علاقه از Allmendhubel از طریق دره Blumental به مورن، یک پیاده روی آسان در سرازیری بین دو تا سه ساعت منتهی می شود. برای شروع، بندر Allmendhubel را به بالا ببرید و تابلوهای راهنما را از طریق دره به سمت مورن دنبال کنید.

این مسیر یک مسیر ملایم با تنوع زیاد است. بین چشم اندازهای خیره کننده آلپ از Eiger ، Mönch و Jungfrau، امتداد مسیر جنگلی ، قدم زدن در امتداد نهر شتابان، پلهای چوبی برای عبور و علفزارهای پر از گلهای وحشی قرار دارد.

 

 

8. گریندلوالد

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

گریندلوالد

 

گریندل والد ، دهکده ای از خیابان های باریک و کلبه های زیبا در میان چمنزارهای آلپی ، در پای تاقهای چشمگیر نمای شمالی ایگر واقع شده است. در سمت چپ ایگر ، متنبرگ 3،104 متری و وترهورن 3،701 متری قرار دارد که مشخص ترین شاخصه دره گریندلوالد است.

بین سه کوه دو یخچال طبیعی گریندلوالد وجود دارد. یخچال بالا، در مورد یک پیاده روی 1.5 ساعت از روستا، است یک غار یخی حک شده را به سمت راست آن است. پایین یخچال از طریق چشمگیر رسیده Lütschine تنگه، که در آن شما می توانید چاههای خنک حک شده به سنگ های ناشی از ذوب یخ را ببینید.

در روستای گریندلوالد، می توانید از موزه ای کوچک دیدن کنید تا با زندگی آلپ، تهیه پنیر محلی و تاریخ اسکی و کوهنوردی در دره آشنا شوید. در Bergsteigerzentrum ( مرکز کوهنوردی )، می توانید به تورها و دوره های کوهنوردان و کوهنوردان مبتدی و پیشرفته ملحق شوید.

بهترین چشم اندازها در گریندلوالد از Terrassenweg ، مسیری پانوراما است که از جاده در حدود 20 دقیقه پیاده روی در بالای کلیسا منشعب شده و در امتداد دامنه کوه در بالای چمنزارهای آلپی می گذرد.

در اواخر ژانویه هر سال، گریندلوالد میزبان جشنواره جهانی برف است ، هنگامی که هنرمندان سراسر جهان تکه های برف را به شکل حیوانات، پرندگان، ساختمانها و اشکال مجسمه سازی می کنند.

 

 

9. مونلیچن و کلاین شایدگ

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

نمایی از Jungfrau ، Eiger و Mönch از کلاین شایدگ

 

پیاده روی از Männlichen به KLEINE Scheidegg بسته بسیاری از ارزش برای تلاش، با نمایش فوق العاده از یک دوجین قله به عنوان پاداش برای حدود دو ساعت راه رفتن فراغت در یک دنباله است که به اندازه کافی آسان به توان بدون کفش پیادهروی انجام پوشیده از برف.

با تله کابین از گریندلوالد یا ونگن به مونلیچن بروید-خود سواری زیبایی است-و از قطار از کلاین شایدگ برگردید. با پیاده شدن از تله کابین در مونلیچن، پیاده روی سلطنتی را تا قله (حدود 20 دقیقه) برای عکس دنبال کنید، سپس Panoramaweg (مسیر پانوراما) را تا کلاین شایدگ دنبال کنید. در کنار چشم انداز مداوم یونگفراو، ایگر و مونچ، گاوهایی را که در حال چرا هستند و تعداد زیادی گل وحشی آلپی را مشاهده خواهید کرد.

 

 

10. فاول هورن

10 جاذبه گردشگری برتر یونگفراو

فاول هورن

 

دو هزار و 681 متر فاول هورن یکی از مشهورترین دیدگاه های سوئیس است که در آن می توانید قله های غول پیکر برنز اوبرلند را با تمام شکوه خود مشاهده کنید. برای رسیدن به آن ، آسانسور صندلی (30 دقیقه) به ایستگاه اول بروید و از اینجا ، یک ساعت پیاده روی به سمت شمال تا Bachalpsee ، در 2626 متر فاصله دارید. یا می توانید 3.5 ساعت از گریندلوالد تا باچالپسی پیاده بروید و سپس 1.5 ساعت به قله صعود کنید، جایی که در تابستان یک هتل باز است.

 

کجا می توانید در منطقه یونگفراو برای گشت و گذار بمانید

با داشتن شبکه حمل و نقل عالی سوئیچ ، تله کابین و راه آهن، می توانید به راحتی بین این شهرهای کوهستانی رفت و آمد کنید. همه اقامت در هتل شامل یک کارت ویزیت است که به شما این امکان را می دهد تا در طول مدت اقامت خود از سفر رایگان و تخفیف در فعالیت های سراسر منطقه استفاده کنید. این هتل ها درWengen ، Grindelwald ، Mürren و Lauderbrunnen در دسترسی آسان به بهترین جاذبه های گردشگری و کارهایی که می توانید در منطقه Jungfrau انجام دهید.

  • هتل های مجلل: در محاصره یک پارک و چشم اندازهای زیبا درست بالای مرکز Wengen، هتل Beausite Park دارای اتاقهای زیبا و امکانات تفریحی فراوان است، از جمله آبگرم با سونا و گرداب، اتاق های تناسب اندام و بازی، استخر ، و شنا در فضای باز حوضچه برای تابستان راه آهن کوهستان در فاصله کمی پیاده روی است. در گریندل والد ، هتل Gletschergarten یک انتخاب عالی برای اسکی بازان است ، زیرا پیست اسکی تقریباً به درب آن منتهی می شود و ایستگاه تله کابین تنها چند دقیقه پیاده روی دارد. هتل به سبک کلبه به صورت خانوادگی اداره می شود و وانت رایگان را از ایستگاه راه آهن یا اتوبوس ارائه می دهد. این هتل دارای سونا و اتاق بخار است و مهمانان از دسترسی رایگان به استخر سرپوشیده مرکز ورزشی و زمین اسکیت روی یخ برخوردارند.
  • هتل های میان رده : هتل Eiger متعلق به خانواده در مورن، صبحانه را به نسبت اتاقهای جذاب خود با بالکن شامل می شود و دارای استخر سرپوشیده با سونا است. همچنین یک رستوران با چشم انداز پانوراما وجود دارد. در قلب لاوتربرونن، تنها پنج دقیقه پیاده روی تا ایستگاه قطار، هتل اوبرلند نزدیک آبشار معروف شهر اشتوباخ شهر است. این مکان دنج از اقامتگاه کوهستانی برخوردار است و سوئیت های بزرگ خانواده دارای آشپزخانه کوچک و بالکن هستند.
  • هتل های با ارزش متوسط : از سال 1894 ، Mürren’s Hotel Jungfrau یک هتل اسکی و اسکی است، درست در پای پیست های مدرسه اسکی. از بالکن ها نماهایی از توده Jungfrau مشاهده می شود و در تابستان، مسیرهای پیاده روی از درب شروع می شود. قیمت ها شامل صبحانه کامل گرم و ورود رایگان به استخر و پیست یخ در مرکز ورزشی است. این رستوران به خاطر فاندوی پنیر معروف است. هتل کوچک Tschuggen به سبک کلبه در Grindelwald در مرکز قرار دارد، اما اتاقها و آپارتمانهای خانوادگی آن رو به جنوب آرام است و بالکنهای آن مشرف به دیوار شمالی ایگر است. صبحانه سخاوتمندانه شامل ورودی استخر و پیست یخ در مرکز ورزشی مجاور است.
  • B udget Hotels: Wengen’s Hotel Edelweiss یک اقامتگاه خانوادگی است که با رستوران خود از شام های روزانه و مقرون به صرفه صرف می کند. بالکن ها دارای چشم اندازهای زیبایی هستند و ایستگاه قطار حدود پنج دقیقه پیاده روی با آن فاصله دارد. چشم اندازهای مهمانخانه ایگر در مورن شامل کوه های ایگر، مونچ و یونگفراو است و اتاق ها شامل اتاق های خانوادگی اختصاصی و گزینه های صرفه جویی در هزینه با حمام مشترک است. رستوران و اتاق بازی وجود دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *