15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!
آموزش خط انداختن ابرو + فوت و فن‌ها
آموزش خط انداختن ابرو + فوت و فن‌ها
۱۴۰۱-۱۲-۲۷
چگونه لب‎های خود را لایه برداری کنیم؟
چگونه لب‎های خود را لایه برداری کنیم؟
۱۴۰۲-۰۱-۱۲

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

در عصر فست فود و تحویل سریع، برخی چیزها از مد نیفتاده‌اند. هرچیز کلاسیک دوران خاصی ندارد. چه سبک لباس پوشیدن، چه لذت آشپزی یا آرایش، زیبایی کلاسیک هرگز از مد نمی‌افتد. چیزهای قدیمی طلا هستند و وقتی بازسازی و به روز شود بهتر هم می‌‎شوند. با اشاره ای از بهترین سنت ها طراوت می‎بخشد و آن را بهتر از قبل می‌کند. پس اگر به دنبال آرایشی می‎گردید که وقتی سال‎ها بعد به عکس‌هایتان نگاه کردید وحشت نکنید و در همه زمان‌ها زیبا به نظر برسید، آرایش‎های این پست را امتحان کنید.

در اینجا، ما لیستی از 20 آرایش کلاسیک را جمع آوری کرده ایم که همیشه به شما احساس می‎کنند که آیا این یک عروسی است، یک آرایش روز اداری، یا ملاقات با خانواده شریک زندگی خود. بنابراین، وقت آن رسیده است که برای مدتی آرایش های کلاسیک بی نظیر را امتحان کنید.

بهترین ایده های آرایش کلاسیک

آرایش کلاسیک همان چیزی است که همیشه مد است. برای همه و هر مناسبتی ساخته شده است. آرایش کلاسیک ترکیبی عالی از آرایش بی انتها برای سال‌های گذشته با اشاره ای تازه از زرق و برق به روز شده است. آرایش‌های عجیب، هر چند وسوسه انگیز باشد، مدت زیادی دوام نخواهد آورد، یک روز می‌آیند و به سرعت از بین می‌روند.

 

 

1. آرایش چشم گربه‎ای معکوس

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

ظاهر معکوس چشم گربه‌ای، ارتقای شدید خط چشم بالدار است. این نگاه به جای روی پلک، روی خط پایین چشم تمرکز می‌کند. نتیجه یک خط چشم دودی و جذاب به شما می‌دهد.

2. آرایش Cut Crease

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

این مدل یک آرایش چشم کاملا مشخص است که یک توهم نوری ایجاد می‌کند تا چشم شما را بزرگتر نشان دهد. این یک هنر آرایش است که در آن چشمان خود را به زیبایی حجاری می‌کنید و از سایه های روشن و تیره با یک چین در بین آنها استفاده می‌کنید. بسته به مناسبت می‌توانید از رنگ‌های دراماتیک گرفته تا سایه‌های برهنه ظریف استفاده کنید. آرایش کمتر از جادو نیست؟؟ جادوی آرایش مورد علاقه شما چیست؟

 

 

 

3. رژلب قرمز

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

لب قرمز یک آرایش آرایش کلاسیک است. این مظهر ظرافت و زرق و برق است. یک لب قرمز با ظاهری ظریف آرایش برهنه دست به دست هم می‌دهد. لب‌های قرمز نیز مورد علاقه هر عروسی است زیرا آرایش عروس براق و سنگین را نیز تحسین می‌کند. لباس مشکی کوچک TBD به همراه رژ لب قرمز یکی از آرایش‌هایی است که جذابیت جنسی شما برای یک قرار یا مراسم صمیمی را نشان می‌دهد. هر خانمی حتما باید رژ لب قرمز رنگی داشته باشد، شما هم رژ لب دارید؟

 

 

4. آرایش رزگلد

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

یکی از ظاهرهایی که باید در لیست مورد علاقه خود داشته باشید، ظاهر رزگلد است. این به دلیل ترکیب فوق العاده رز و طلایی که دارد شگفت انگیز به نظر می رسد. رز و طلا در کنار هم فوق العاده شگفت انگیز به نظر می‌رسند. این ترکیب رنگ ها درخشندگی گرمی به چهره شما می‌بخشد و لمس درخشانی شگفت انگیز به چشم‌ها می‌دهد. رزگلد بهترین انتخاب برای لنگای صورتی زیبا و همچنین تاپ صورتی و شلوار جین است. با ظاهر غربی و سنتی هم مناسب است. پس دفعه بعد این نگاه را امتحان کنید و جادو را ببینید.

 

 

5. Smokey Eyes

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

چند سال پیش که Smokey eye دوباره به رونق و ترند بازگشت، بازی چشم را تغییر داد. سایه تیره مشکی و قهوه ای که با خط چشم شما ترکیب شده است ظاهری اسموکی ایجاد می‌کند. این یکی از پرطرفدارترین آرایش ها برای لب‌های قرمز است. آرایش چشم اسموکی تمام رنگ های پوست را به یک اندازه تکمیل می‌کند. آنها را با یک رژ لب برهنه یا قرمز ست کنید و می‌توانید ظاهری ظریف یا جذاب برای هر مناسبتی داشته باشید. آموزش های زیادی برای چشم دودی آسان با استفاده از سرمه و سایه چشم مشکی وجود دارد. خیلی هم آسونه آیا تیم شما سرمه سیاه است یا تیم آبی؟

 

 

6. آرایش محو یا نامشخص

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

بدون آرایش یا آرایش طبیعی یکی از جهانی ترین آرایش هاست. این آرایش کل صنعت مد آرایش را تغییر داد. این راه را برای همه دختران خانوار، زنان شاغل و دانش‌آموزان هموار کرد تا بدون احساس «بیش از حد» آرایش کنند. این آرایش همان طور که می‎خواهید باشد. به شما نشان نمی دهد که آرایش دارید، بلکه باعث می شود که ظاهری شاداب و درخشان داشته باشید. این یک آرایش روز عالی است. این باعث شده است که بخشی از سفر ساحلی/کوهستانی، سفرها، پروازها، جلسات، کالج‌ها و غیره شما را تشکیل دهد، جایی که این آرایش بتواند بیش از حد به نظر برسد، زیرا بسیار عالی است.

 

 

7. لب های فلاش

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

آرایش لب فلاش یک آرایش مرسوم جدید است که بر اساس گرادیان رنگ ها است. در حالت ایده آل، از رنگ های قرمز، صورتی یا ارغوانی استفاده می‍‎شود و روی خط لب بیرونی اعمال می‎شود. با کمک انگشت خود، رنگ لب را به صورت عاشقانه به داخل ترکیب می‎کنید. این یک تراز رنگ می‎دهد که بسیار طبیعی به نظر می‎رسد. لب برافراشته یک جایگزین عالی برای خون طبیعی روی لب‎های شماست. این امر باعث می‌شود هر زمان که بخواهید آماده بوسیدن و یا برای سلفی‌های خود یک آرایش فوق‌العاده داشته باشید.

 

 

 

8. آرایش اکلیلی یا شاین

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

آیا شما همانی هستید که فقط درخشش را دوست دارید؟ سپس برای شما، گرد و غبار درخشان است! این گرد و غبار یک تغییر واقعی بازی برای کسانی است که عاشق نور و نمایش هستند. گرد و غبار درخشان را می‌توان روی پلک‌ها، استخوان‌های گونه یا هر قسمتی برای برجسته‌تر کردن ظاهر و درخشندگی بیشتر به آن استفاده کرد. گرد و غبار به آرایش نشاط می بخشد و مهارت های اولیه آرایش شما را به سربالایی می برد.

 

 

 

9. خط چشم بلند

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

خط چشم بالدار نوستالژی دوران نوجوانی را به وجود می آورد که خط چشم یک امر ضروری و استفاده از آن یک مهارت نهایی بود. هر گروهی یک متخصص خط چشم با دست ثابت بیشتری دارد. خوب، آن خانم ها اکنون به سمت بالدارها رفتند. خط چشم‎های کشیده خود را به دو بال، چشم گربه ای و … ارتقا داده اند. اکنون راه های زیادی برای زدن خط چشم بالدار وجود دارد. بنابراین دفعه بعد که قصد دارید خط چشم بالدار را امتحان کنید، آخرین مدل و مدل آن را بررسی کنید و آن را نیز امتحان کنید. شما هرگز نمی دانید که آیا یکی از آنها بهترین دوست شما نیز خواهد شد و با تمام ظاهر شما مطابقت خواهد داشت یا خیر.

 

 

 

10. آرایش شبنمی

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

ظاهر شبنم دار یا پوستی براق هرگز از مد نمی‌افتد، زیرا چه کسی نمی‌خواهد پوستی سالم و درخشان از درون داشته باشد؟ آرایش شبنمی همان چیزی است که در آن از هایلایتر برای برجسته کردن صورت خود استفاده می‌کنید. چند قطره از روشن کننده به فونداسیون اضافه می‌شود و به عنوان پایه اعمال می‌شود. این به چهره شما ظاهری درخشان می‌دهد. یک آرایش شبنم‌آمیز برای آرایش شب در روز بهترین است، می‌توانید مستقیما چند قطره هایلایتر را روی نواحی بلند صورت خود مانند استخوان گونه، پل بینی و غیره بمالید. بنابراین نگران کدر بودن نباشید، آرایش بهترین دوست شماست، خنک!

بیشتر بخوانید: چگونه ابروها را مانند یک حرفه‌ای شکل دهیم؟

 

11. آرایش برنزی

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

آرایش برنزی برای تابستان مناسب است. افزودن برنز به صورت شما گرما می‎بخشد. استفاده از خطوط مناسب، ویژگی‌ها را افزایش داده و آنها را واضح می‌کند. درست از خط رویش مو شروع می‎شود، جایی که حداکثر برنز کننده استفاده می‎شود و تا چانه باریک می‌شود و خط فک عالی را به شما می‌دهد. این مقدار مناسبی از گلم است که برای هر مهمانی مد نیاز دارید. طرفدار کانتور یا کانسیلر هستید؟؟

بیشتر بخوانید» نحوه استفاده صحیح از کانسیلر

 

 

12. آرایش خیس

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

آرایش مرطوب ظاهری تازه از ظاهر حمام است. مانند ظاهر شبنمی است که قبلا دیده بودیم اما کمتر براق بود. برای داشتن به این آرایش باید از لوازم آرایشی مایع مانند مرطوب کننده‌ها، سرم ها و فونداسیون‌های مایع استفاده کرد. این ظاهر به شما ظاهری مرطوب و لطیف می‌دهد. این برای هر مهمانی ساحلی، غروب آفتاب، مهمانی استخر، و غیره عالی است. بنابراین با آرایش خیس، جذابیتتان را بیشتر کنید.

 

 

13. خط چشم سفید

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

خط تنگ سفید چند سال پیش وارد عمل شد. این شامل سایه زدن خط آب چشم شما با مداد رنگی سفید است. این فورا باعث می‌شود چشمان شما بزرگتر و بیدارتر به نظر برسند زیرا قرمزها را می پوشاند و سفیدی شما را بیشتر نمایان می‌کند. این یک تغییر واقعی بازی برای افرادی است که می‌خواهند چشمان خود را بزرگتر نشان دهند. پس برای این جادو آماده ای؟؟

بیشتر بخوانید» 15 ترفند آرایشی که هر دختری باید بداند!

 

14. ظاهر کامل هلو

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

آرایش هلویی یک آرایش کلاسیک برای فصل بهار است. این آرایش شامل همه چیزهایی است که به رنگ هلویی هستند، از سایه چشم گرفته تا رژگونه تا رنگ لب. آرایش هلویی در زیر نور آفتاب خوب به نظر می‌رسد. به صورت شما گرما می‌بخشد و آن را درخشان می‌کند. اگر تا به حال شب خسته‌کننده‌ای را سپری کرده‌اید و می‌خواهید روز بعد درخشش فوری روی صورت خود داشته باشید، آرایش هلویی را امتحان کنید. پس تمام شب را خوش بگذرانید چون آرایش هلویی به نجات شما می‎آید!

 

 

15. خط چشم آبی

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

چیزی که مردم بعد از سرمه مشکی در چشمان خود بسیار ترجیح می‌دهند خط چشم آبی است. آبی هم به عنوان خط چشم و هم برای خط تنگ استفاده می‌شود. جلوه ای چشمگیر به ظاهر کلی شما می‌دهد. برای تکمیل ظاهر خود نیازی به رژ لب تیره یا گونه های برافروخته ندارید، خط چشم آبی نیز خود به خود عمل می‌کند. بنابراین، دفعه بعد آماده باشید تا قلب ها را با رنگ‌های آبی بدزدید.

 

 

 

16. آرایش ملایم گلی

15آرایش کلاسیک عالی که باید امتحان کنید!

آرایش ملایم گلی بیشتر برای رویدادها و مهمانی‌های ظریف استفاده می‌شود. رنگ‌های گلی مانند برهنه، ارغوانی، هلویی یا صورتی است. داشتن حداقل آرایش چشم  شما را زیباتر نشان میدهد. (حتی میتواند وجود نداشته باشد.) همچنین می‌توانید  خط چشم را حذف کنید و فقط کمی ریمل به آرایش خود اضافه کنید. یک نگاه گلم نرم برای شما را جوانتر نشان می‎دهد!!! (چطور به طور طبیعی جوانتر به نظر برسیم؟ )

بیشتر بخوانید» 6 گام برای روتین آرایش مینیمال با بودجه محدود

 

جمع بندی

آرایش برای همه است و همه آرایش می‌کنند، چه از یک محصول یا بیشتر استفاده کنید با آرایش همیشه نسخه بهتری از خود را برای ارائه خود نشان می‌دهیم. پس هرگز در مورد آن احساس منفی نداشته باشید. هنگام استفاده از آرایش برای نتایج بهتر، چند نکته را در نظر داشته باشید.

  1. همیشه قبل از آرایش پوست خود را به خوبی آبرسانی و مرطوب کنید.
  2. برای داشتن ظاهری درخشان از سرم ‌ها استفاده کنید.
  3. کانتور و هایلایت می‎توانند بهترین دوست شما شوند اگر درست از آنها استفاده کنید.
  4. یک پاک کننده آرایش خوب ضروری است یا می‌توانید از روغن نارگیل بکر نیز استفاده کنید.
  5. به طور مرتب از تونر، اسکراب و مرطوب کننده استفاده کنید تا پوست خود را شاداب نگه دارید.
  6. همانطور که آخرین فروش را بررسی می‌کنید، انقضای محصولات خود را نیز بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *