20 جاذبه گردشگری مونیخ

این که آیا برای تعطیلات آخر هفته طولانی برنامه ریزی می کنید یا قصد دارید مونیخ را خانه جدید خود کنید ، در سومین شهر بزرگ آلمان چیزهای زیادی برای دیدن و انجام وجود دارد. این شهر سرسبز به خاطر پارک های زیبا، موزه های فراوان و قصرهای زیبا شهرت دارد. برای استفاده بیشتر از سفر ، لیستی از جاذبه هایی را که نمی توانید مونیخ را بدون دیدن ترک کنید، از بهترین موزه ها تا چشم اندازهای خیره کننده شهر، گردآوری کرده ایم.

ماریان پلاتز

20 جاذبه گردشگری مونیخ

این میدان از سال 1158 زمانی که برای بازارها و حتی مسابقات استفاده می شد ، قلب شهر بوده است. امروزه بیشتر به خاطر بازارهای کریسمس شناخته می شود که سه هفته قبل از کریسمس شروع می شوند. Marienplatz تحت سلطه Neues Rathaus است که 9159 متر مربع مساحت دارد و دارای بیش از 400 اتاق است. این طرح توسط Georg Hauberrisser طراحی شد که در مسابقه طراحی سالن شهر جدید شهر برنده شد. یکی از مشهورترین ویژگی های آن ساعت فاخر Glockenspiel با یک چرخ فلک از رقبا در ساعت 11 صبح ، ظهر و 5 بعد از ظهر است.

Theatinerkirche

20 جاذبه گردشگری مونیخ
در کنار Feldherrnhalle برجهای متمایز Theatinerkirche (کلیسای تئاتین) زرد رنگ به ارتفاع 66 متر (216.5 فوت) قرار دارد. این کلیسای کاتولیک متعلق به قرن 17 توسط یک نجیب زاده باواریایی برای قدردانی از تولد وارث مورد انتظار تاج و تخت ساخته شد. معمار ایتالیایی آن ، آگوستینو بارلی ، با سبک باروک عالی خود نمایی از مدیترانه را به مونیخ آورد. با عبور از نمای بیرونی روکوکو به داخل داخلی فوق العاده زیبا و تزئین شده، به گنبد 71 متری بالا خیره شوید و گچ و مجسمه ها را تحسین کنید.

آیزباخوله

20 جاذبه گردشگری مونیخ
حاشیه Englischer Garten مقابل Bruderstrasse محل یکی از سرگرمی های مورد علاقه و غیرمحتمل مونیخ است – موج سواری . در حالی که آب از زیر یک پل کوچک رعد می زند ، موج سواران در دو طرف بانک صف آرایی می کنند و منتظر نوبت خود هستند. موج سواران برای پرهیز از دیوار رودخانه باید از ساحل خود بیرون بیایند و روی تخته خود بپیچند-به همین دلیل است که مغازه های موج سواری مونیخ تخته های کوچکی با لبه های محافظت شده از سنگ می فروشند. مردم در طول سال حتی در زمستان های تلخ مونیخ با موج ها کنار می آیند و ایسباخوله به طرز عجیبی مسحور کننده است.

هافبروهاوس

20 جاذبه گردشگری مونیخ
شما می دانید که آبجو برای یک شهر مهم است وقتی سالن آبجو دولتی وجود دارد! قدمت معروف Hofbräuhaus به قرن 16 برمی گردد و تجربه مهمی از سالن آبجو آلمانی را با گروه موسیقی برنجی زنده ارائه می دهد. قوانین Oktoberfest اعمال می شود: بدون سرویس بدون صندلی ، بنابراین انتظار داشته باشید که به انتهای یک میز جذاب باشید و فضا را به اشتراک بگذارید. در صورت امکان، از شبهای جمعه و شنبه اجتناب کنید. به عنوان یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری مونیخ ، پیدا کردن یک میز و تهیه یک آبجو بیش از 45 دقیقه طول می کشد. برای خدمات سریعتر و تجربه کمتر استرس زا، به جای آن یکشنبه شب بروید.

موزه گلپتوتک

10 تفریح عالی که باید در مونیخ ببینید و انجام دهید!
یکی از چشمگیرترین ساختمانهای نئوکلاسیک Königsplatz ، Glyptothek است . این ساختمان زیبا ادعا می کند که تنها موزه در جهان است که تنها به مجسمه سازی باستانی اختصاص داده شده است. بازدیدکنندگان آزادند که در نمایشگاه ها سرگردان شوند و از نزدیک با این هنر آشنا شوند ، که به طور آشکار آشکار است و نه در پشت شیشه پنهان شده است. این موزه به دور از موزه سنتی شلوغ، مانند یک گالری هنری است و به پیچ و تاب های جالب و مدرن می بالد – آنها در حال حاضر کپی های مدرن مجسمه های مشهور حک شده از چوب با اره برقی دارند. بلیط ورودی همچنین امکان دسترسی به مجموعه عتیقه جات دولتی در ساختمان روبرو را فراهم می کند و فقط یک یورو در روزهای یکشنبه است.

وست پارک

پارک
این پارک در جنوب غربی شهر ، حدود 10 دقیقه در U-Bahn از Marienplatz ، اغلب توسط گردشگران نادیده گرفته می شود ، با این حال چیزهای زیادی برای ارائه دارد. علاوه بر منطقه BBQ در کنار دریاچه ، دارای باغ ژاپنی ، معبد تایلندی و حتی یک سینما در فضای باز در تابستان است. بسیاری از خانواده ها و دوستان پیک نیک می آورند یا BBQ دارند ، اما یک باغ آبجو و یک کلبه چوبی کوچک نیز برای کسانی که تمایل به تمیز کردن BBQ ندارند ، ماهی تفت داده ( steckerlfisch ) می فروشند .

رزیدنز

20 جاذبه گردشگری مونیخ
درست در خروجی ایستگاه U-Bahn Odeonsplatz ، Residenz معتبر قرار دارد . اگرچه این قلعه در سال 1385 به عنوان یک قلعه متوسط ​​شروع شد ، اما فرمانروایان بعدی آن را بازسازی و گسترش دادند و در نهایت آن را به یک کاخ و باغ بزرگ تبدیل کردند. امروزه ، این مجموعه گسترده ای از موزه ها و نمایشگاه های مربوط به تاریخ بایرن است و همچنین میزبان کنسرت های کلاسیک و مسابقات موسیقی است. بجز تعداد انگشت شماری از تعطیلات عمومی ، بسته به فصل هر روز تا ساعت 5 بعد از ظهر یا 6 بعدازظهر باز است. اطمینان حاصل کنید که چمدان را در خانه یا هتل بگذارید – قوانین سختی در مورد آوردن کیسه های بزرگ به Residenz وجود دارد.

مجسمه بایرن

20 جاذبه گردشگری مونیخ
پاسخ مونیخ به مجسمه آزادی هر ساله بر محوطه Oktoberfest محافظت می کند . مجسمه ای به ارتفاع 18.5 متر (60.75 فوت) که در سال 1850 توسط پادشاه لودویگ اول ساخته شد، شخصیت بایرن را نشان می دهد. کاملاً برنز و وزن تقریباً 90 تن ، آنقدر بزرگ است که باید در چند قسمت تولید می شد. در داخل مجسمه یک راه پله مارپیچ وجود دارد که به یک عرشه مشاهده منتهی می شود، جایی که کل منطقه Oktoberfest و مرکز شهر مونیخ از چهار شکاف کلاه ایمنی وی قابل مشاهده است.

NS-Dokumentationzentrum

20 جاذبه گردشگری مونیخ
این موزه یادآور گذشته ای است که مونیخ اغلب سعی می کند زیر فرش را جارو کند. بیش از مجموعه ای از اسناد نازی ها، تمرکز آن بر تاریخ یهودستیزی و نژادپرستی و اشکال مختلف آنها است. دیوارهای سفید خالی آن و فضای خاموش و کتابخانه مانند نشان دهنده جدیت محتوای آن است. نمایشگاه ها تقریباً کاملاً متنی هستند، بنابراین خواندن مدفوع حتی برای تسکین نیز ارائه می شود – مطمئن شوید که یکی از آنها را تهیه می کنید زیرا مجبور هستید زمان بیشتری را از آنچه که در نظر گرفته اید در اینجا بگذرانید.

کلیسای سنت پیتر

کلیسای سنت پیتر ( Peterskirche ) که یکی از نقاط دیدنی مونیخ است، در بالای شهر بر روی تپه ای بین Rindermarkt و Marienplatz قرار دارد و آن را به نقطه ای عالی برای چشم اندازی باورنکردنی تبدیل می کند . از 56 متر (183.7 فوت) به بالا ، به سمت پایین به پشت بام های آلدشتات و فراونکیرشه، نماد مونیخ نگاه کنید. در یک روز روشن، بازدیدکنندگان می توانند بیش از 100 کیلومتر (62 مایل) از راه دور، تا آلپ را مشاهده کنند ! چنین نمای فوق العاده ای نیاز به کارهای قانونی دارد. یک راه پله مارپیچ پیچ در پیچ با 306 پله به بالا وجود دارد.

مولروش فولکسباد

20 جاذبه گردشگری مونیخ

استخر شنا ممکن است چندان مقصدی به نظر نرسد ، اما این ساختمان زیبا آرت نوو در ساحل ایثار را نباید از دست داد. Müller´sches Volksbad از زمان افتتاح آن در سال 1901 یک استخر عمومی بوده است و هزینه غوطه وری امروز هنوز فقط 4.40 یورو (3.75 پوند/4.70 دلار) هزینه دارد. در داخل نیز یک حمام بخار رومی و یک سونا به سبک فنلاندی با نورپردازی رنگارنگ وجود دارد. با این حال، شما باید مانند مونشنر بسازید و لباس شنا را درب منزل بگذارید – سونا بخش مهمی از فرهنگ آلمان است و در اکثر سونا ها ، شنا در واقع ممنوع است.

مجموعه دولتی هنرهای مصری

20 جاذبه گردشگری مونیخ

این موزه با وجود پوشش بیش از 5000 سال با مجموعه خود ، مفتخر است که آثار باستانی خود را به راحتی هضم می کند – کیفیت بر کمیت. خود ساختمان ارزش دیدن دارد. زیر دیوار با دیوارهای بتنی برهنه، سالن های بزرگ و چراغ های نئون سفارشی ، مدرن و جالب است اما در عین حال با محتویات آن کاملاً مطابقت دارد. آلمانی زبانان خوب همچنین می توانند در یکی از سخنرانی های منظم خود در مورد فرهنگ مصر باستان شرکت کنند.

کاخ نیمفنبورگ

بهترین موزه های برلین که باید بازدید کنید!
کاخ نیمفنبورگ برای جشن تولد وراث باواریایی ماکس امانوئل بر تخت پادشاهی ساخته شد. با باغهای زیبا و اتاقهای بزرگ ، به زودی مورد علاقه حاکمان باواریا قرار گرفت ، که تعدادی از آنها در اینجا متولد یا مرده بودند. آنقدرها که انتظار می رود اتاقهای کاخ برای گردشگران باز نیست. پس از دیدن همه چیز در داخل ، کمی هوای تازه در باغهای وسیع رسمی دریافت کنید. حتی یک برنامه اختصاصی وجود دارد که از واقعیت افزوده استفاده می کند تا به بازدیدکنندگان کمک کند تا در مورد آنچه که به دنبال آن هستند بیشتر بدانند.

باغ های گیاه شناسی

در مجاورت کاخ نیمفنبورگ باغ گیاه شناسی مونیخ قرار دارد که بیش از 50 هکتار مساحت دارد. مجتمع گلخانه ای میزبان همه چیز است، از درختان نخل تا سرزمین های زیبا در محیط گرمسیری خود-مراقب ربات چمن زنی باشید. همچنین یک کافه در مرکز باغها وجود دارد که وعده های غذایی کامل ، نوشیدنی های الکلی و بستنی عالی را ارائه می دهد تقریباً هر روز تا اوایل شب باز است، باغها برای یک روز بارانی به طرز عجیبی خوب هستند و برای بزرگسالان فقط با 4.50 یورو بلیط ، بازدید می شود. یک معامله.

Frauenkirche

20 جاذبه گردشگری مونیخ
دو گنبد پیاز نمادین Frauenkirche متمایزترین قسمت خط افق مونیخ هستند . این بنا در اواخر قرن پانزدهم ساخته شد اما در حملات هوایی در جنگ جهانی دوم آسیب زیادی دید و به تدریج بازسازی شد. به اطراف کلیساهای کوچک داخلی نگاه کنید و همچنین قبر امپراتور مقدس روم لودویگ باواریایی را در داخل آن پیدا کنید. برای تماشای مونیخ از برج جنوبی بالا بروید – روزی صاف را در سمت آلپ ببینید.

Monopteros ، Englisch Garten

10 تفریح عالی که باید در مونیخ ببینید و انجام دهید!
در حالی که این باغ بیشتر بخاطر موج سواری در رودخانه و آفتاب گرفتن برهنه بیشتر از مناظرش شهرت دارد ، همچنین یک دسته بند به سبک یونانی به نام Monopteros وجود دارد که در این پارک وسیع 900 هکتاری پنهان شده است. مونیخ یک شهر بسیار مسطح است ، بنابراین پادشاه لودویگ اول تصمیم گرفت که یک معبد یونانی همان چیزی است که انگلیس گارتن به آن احتیاج داشت، و تپه 15 متر (49 فوت) ارتفاع از آجر ساخته شده و سپس با خاک پوشانده شده است. امروزه ، منظره ای به مرکز مونیخ از جمله گنبدهای پیاز متمایز Frauenkirche ارائه می دهد.

Viktualienmarkt

20 جاذبه گردشگری مونیخ
بازار غذا برای غرفه های وسیع Viktualienmarkt کمی ناچیز است . پدربزرگ بازارهای غذایی مونیخ ، پس از بزرگتر شدن خانه اصلی خود در قلب شهر در ماریانپلاتز، به میدان بین Frauenstrasse و Heiliggeist-Kirche نقل مکان کرد. امروزه بازار همه چیز را از سبزیجات تازه و ادویه جات گرفته تا قصابی ها ارائه می دهد. این یک مکان عالی برای صرف ناهار است – بین سوپ خانگی و فلفل تازه را انتخاب کنید. علاوه بر غذا ، می توانید لوازم آرایشی خانگی و گل های تازه را بردارید.

پارک لویتپولد

20 جاذبه گردشگری مونیخ
اگرچه این پارک بیشتر به عنوان مکانی برای گردش در مونیخ در زمستان شناخته می شود، اما همچنین نماهایی عالی از شهر از تپه آن ، که از قلوه سنگ های جنگ جهانی دوم ساخته شده است ، ارائه می دهد. در یک روز روشن ، حتی کوه های آلپ قابل مشاهده است. به جای باغ آبجو سنتی، Luitpoldpark دارای یک کانتینای مکزیکی در مرکز آن است. آیا آماده کار با این تاکوهای تند هستید؟ به یکی از جلسات رایگان “Fit im Park” بپیوندید که توسط شهر اجرا می شود ، یا فقط در پیچ و خم پرچین گم شوید.

کلیسای آسام

20 جاذبه گردشگری مونیخ
یکی از مهمترین بناهای باروک متاخر در جنوب آلمان که بین ساختمانهای واقع در Sendlingerstrasse قرار گرفته است. ابعاد این کلیسای کوچک تنها 22 در 8 متر (72 در 26 فوت) است ، اما پر از آثار مرمریت مجسمه و مجسمه است. این بنا از سال 1733 تا 1746 توسط برادران آسام به عنوان نمازخانه شخصی آنها ساخته شد ، به این امید که نجات خود را در ساختن آن تضمین کنند – آنها حتی می توانند محراب را از خانه همسایه خود ببینند. فضای داخلی کلیسا هدف آنها را کاملاً واضح نشان می دهد: روشن ترین قسمت کلیسا قسمت بالای آن است که نماد نجات آسمان است ، در حالی که چله های نشان دهنده زمین بیشتر در تاریکی هستند.

موزه براندورست

20 جاذبه گردشگری مونیخ
موزه براندورست فقط در سال 2009 درهای خود را باز کرد اما در حال حاضر به بخشی ثابت از مسیر موزه هنر مونیخ تبدیل شده است. این موزه به جای قرار دادن ساختمان فوق مدرن پر از نمایشگاه ، دارای گالری های باز و دیوارهای سفید وسیع است. نمایشگاههای دائمی آن شامل آثاری از نمادهای هنری مدرن مانند دامین هرست ، جوزف بویس و اندی وارهول (از جمله پرتره مرلین او ) است. در روزهای یکشنبه حداکثر از 1 یورو استفاده کنید و از دوشنبه ها که Brandhorst بسته است اجتناب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *