7 توصیه مالی برای خانم های مجرد

7 توصیه مالی برای خانم های مجرد

توصیه های زیادی برای خانم های مجرد در مورد روابط وجود دارد، اما در مورد مسائل مالی شما چطور؟ به عنوان یک زن مجرد، بسیار مهم است که هر چه زودتر پس انداز و سرمایه گذاری را شروع کنید . چرا؟ زیرا وقتی نوبت به امور مالی شخصی و موفقیت مالی شما می رسد، شما به تنهایی مسئول هستید. و این شامل ساختن ثروت بلندمدت برای خود آینده شما می شود. بدون درآمد دوگانه، مهم است که وضعیت مالی خود را مرتب کنید، زیرا اساساً شما تنها مسئول سلامت مالی خود هستید.

حتی اگر قصد دارید ازدواج کنید یا امور مالی خود را به طور مشترک با یکی دیگر از افراد مهم مدیریت کنید، باز هم مهم است که از قبل به تنهایی روی امور مالی خود نظارت داشته باشید.

افراد مجرد به دلایل مختلفی از جمله انتخاب نکردن ازدواج، طلاق یا از دست دادن همسر هستند. 31 درصد از بزرگسالان در ایالات متحده مجرد هستند و زنان به دلایل زیادی مانند طلاق یا بیوه بودن بیشتر در سنین بالاتر مجرد هستند.

با مجرد بودن، ممکن است فقط از مراقبت از خود بهره مند شوید (اگر بچه ندارید). با این حال، به خاطر داشته باشید که ممکن است در مواقع اضطراری یا در سنین بالا کسی را نداشته باشید که از شما مراقبت کند. با توجه به آنچه گفته شد، بیایید در مورد اینکه اگر یک زن مجرد هستید، دقیقاً چه چیزی باید برای امور مالی خود داشته باشید، بحث کنیم.

7 توصیه مالی برای خانم های مجرد

توصیه های مالی باهوش ما را برای خانم های مجرد بررسی کنید که به شما کمک می کند به اهداف مالی خود برسید!

1. با پس انداز اضطراری خود مایل بیشتری را طی کنید

توصیه معمول برای پس انداز اضطراری 6 تا 12 ماه از هزینه های ضروری زندگی شما است. با این حال توصیه ما به خانم های مجرد این است که بافر بزرگتری داشته باشند.

12 تا 18 ماه ارزش شروع خوبی است. در صورت از دست دادن شغل یا بحران مالی مانند چالش های مسکن، باید برای پوشش شما کافی باشد . اگر منبع درآمد دیگری ندارید، می‌خواهید مطمئن شوید که یک بالشتک خوب و زیبا برای بازگشت به آن دارید. اگر بچه دارید، حتماً نیازهای ضروری آنها را نیز در پس انداز اضطراری خود بگنجانید.

 

 

2. بیمه از کارافتادگی بگیرید

اگر مجرد هستید و شاغل بودید اما قادر به کار نیستید (مسائل بهداشتی، جراحی و غیره)، در صورت نیاز به مرخصی بیشتر از آنچه سیاست مرخصی کاری شما اجازه می دهد، کل منبع درآمد شما به خطر می افتد. به همین دلیل است که داشتن بیمه ناتوانی کافی بسیار مهم است (به خصوص اگر شما یک والدین مجرد هستید ). اگر کارفرمای شما برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت ناتوانی را ارائه می دهد، از آنها استفاده کنید.

داشتن بیمه از کارافتادگی علاوه بر پس انداز اضطراری شما، یک بافر محکم خواهد بود که می تواند به شما کمک کند از دوران سختی گذر کنید.  همچنین می توانید بیمه از کار افتادگی را خارج از کارفرمای خود با حق بیمه دریافت کنید.

اگر شغل شما چنین بیمه ای  ارائه نمی دهد، باید به طور جدی به فکر تغییر شغل خود باشید. می‌توانید قیمت‌ها را از پلتفرم‌های مختلف بیمه مقایسه کنید یا از ارائه‌دهنده بیمه محلی خود بپرسید.

 

 

3. پس انداز را برای بازنشستگی در اسرع وقت شروع کنید

چه تصمیم به ازدواج یا مدیریت امور مالی خود با یک فرد مهم در آینده داشته باشید یا نه، توصیه ما به خانم های مجرد این است که هر چه زودتر سرمایه گذاری برای بازنشستگی را شروع کنند. شما می توانید از زمانی که در اختیار دارید و همچنین از قدرت بهره مرکب استفاده کنید.

اگر با شخص دیگری تسویه حساب کنید، از ترکیب پورتفولیوهای خود پول بیشتری برای آینده خود خواهید داشت. با این حال، اگر این کار را نکنید، اگر به تنهایی پس انداز کرده باشید، به خوبی تمام خواهید شد. همچنین به خاطر داشته باشید که به طور متوسط ​​زنان بیشتر از مردان عمر می کنند. بنابراین، در دراز مدت به پول بیشتری برای خود نیاز خواهید داشت.

سرمایه گذاری را با مشارکت در حساب های پس انداز بازنشستگی و/یا IRA با حمایت کارفرما شروع کنید. هدف شما باید این باشد که در صورت امکان مشارکت های خود را به حداکثر برسانید.

 

 

4. عاشق بودجه بندی شوید

بودجه خود را به بهترین دوست خود تبدیل کنید… به طور کاملا جدی و واقعی. یک سبک بودجه بندی را پیدا کنید  که برای شما مناسب باشد و هر ماه آن را به کار بگیرید. بودجه بندی یک تمرین عالی برای تسلط بر پول است. این امر به شما در ردیابی درآمد و هزینه های خود و برنامه ریزی پس انداز و سرمایه گذاری خود کمک می کند.

حتما برای پس انداز خود بودجه در نظر بگیرید، تا بیش از حد خرج نکنید یا فراموش نکنید. با تنظیم انتقال خودکار می توانید به طور مرتب در پول خود صرفه جویی کنید . این مانند تنظیم پس انداز خود در خلبان خودکار است.

مقدار تعیین شده یا درصدی از چک حقوق خود را انتخاب کنید تا به طور خودکار به پس انداز شما منتقل شود. این کار حساب پس انداز شما را سریع افزایش می دهد و امور مالی شما را ساده می کند.

 

 

5. جریان های متعدد درآمد ایجاد کنید

بهترین توصیه مالی برای خانم های مجرد ایجاد جریان های درآمدی متعدد است. این تضمین می کند که به جای یک منبع درآمد، چندین منبع درآمد دارید. به عنوان مثال، ممکن است یک شغل تمام وقت داشته باشید، اما می توانید برای آوردن پول نقد اضافی، یک کار جانبی شروع کنید.

راه‌اندازی درآمد غیرفعال یکی دیگر از راه‌های مطمئن برای آماده کردن خود برای موفقیت مالی است. درآمد غیرفعال جایی است که شما بدون استفاده از زمان زیادی پس از راه اندازی اولیه کسب درآمد می کنید.

به عنوان مثال، املاک اجاره ای، حق امتیاز و بازاریابی وابسته همگی درآمد غیرفعال در نظر گرفته می شوند. داشتن چندین جریان درآمد باعث ایجاد امنیت مالی می شود. همچنین از ویرانی مالی ناشی از حوادث غیرمنتظره مانند از دست دادن شغل جلوگیری می کند.

 

6. از بدهی خارج شوید

رهایی از بدهی راه واقعی آزادی مالی است. بدون بدهی به این معنی است که پولی را بابت پرداخت‌های کارت اعتباری با بهره بالا دور نمی‌ریزید، در نهایت خودروی خود را پرداخت می‌کنید و به غیر از هزینه‌های اولیه زندگی‌تان بدهی ندارید. مواجهه با وضعیت مالی شما ممکن است سخت باشد، اما ایجاد یک استراتژی پرداخت بدهی به شما کمک می کند برنامه ای داشته باشید و به شما انگیزه دهد که بدهی نداشته باشید.

برای پایبندی به برنامه خود، ممکن است مجبور شوید برخی از عادات بد مالی را تغییر دهید. برای مثال، اگر یک خریدار فوری هستید، باید یاد بگیرید که چگونه از محرک‌ها اجتناب کنید و پول خرج نکنید . یادگیری اینکه چگونه با همه خریدهای خود یک خریدار باهوش باشید نیز می تواند به کاهش هزینه ها کمک کند.

با این حال، زمانی که تمام آن پول اضافی برای سرمایه گذاری یا پس انداز در اختیار داشته باشید، کاملاً ارزشش را دارد!

 

 

7. اطراف خود را با افراد مناسب احاطه کنید

به یاد دارید که چگونه والدینتان همیشه نگران این بودند که شما با چه کسی دوست بودید؟ خوب، حقیقت این است که دایره نفوذ شما می تواند اهداف شما را ایجاد یا شکست دهد. عادات و خلق و خوی دیگران می تواند بر شما تأثیر مثبت و منفی بگذارد.

به همین دلیل مهم است که اطراف خود را با دیگرانی که هدف گرا هستند احاطه کنید. به عنوان مثال، اگر دوستان شما دائماً در حال خرید کردن، غذا خوردن در بیرون از منزل هستند و تمام پول خود را به باد می دهند، می تواند شما را تحت تأثیر قرار دهد.

البته، شما باید هر چند وقت یکبار با خودتان رفتار کنید، اما مهم است که اجازه ندهید دوستانتان با عادت های خود اهداف شما را از مسیر خارج کنند. نه اینکه مجبور باشید همه دوستانتان را کنار بگذارید، بلکه سعی کنید به دنبال افراد دیگری باشید که شما را برای رسیدن به اهدافتان تشویق کنند. هیچ ایرادی ندارد که یک شب خانم ها در آن حضور داشته باشند!

 

 

در یک رابطه یا برنامه ریزی برای حل و فصل؟

یک مطالعه UBS نشان می دهد که 82 درصد از زنان هزاره مجرد در ایالات متحده مایل به ازدواج هستند و در هنگام ازدواج از شریک زندگی خود انتظار امنیت مالی دارند. توصیه ما به خانم‌های مجردی که به دنبال ازدواج هستند این است که وقتی ازدواج می‌کنید به‌عنوان تیمی کار کنید.

وقتی صحبت از یک رابطه موفق می شود، ارتباط کلیدی است. مهم است که با هم اهداف مالی ایجاد کنید و با هم بنشینید تا به طور منظم امور مالی خود را بررسی کنید.

مهم است که هر دو طرف را درگیر اتفاقاتی که در مورد مسائل مالی در خانه می افتد نگه دارید . همچنین، هرچه بهتر پول خود را با هم مدیریت کنید، استرس مالی کمتری روی رابطه خواهید داشت.

 

 

یک خانم مجرد با هوش مالی باشید

همه چیز به این خلاصه می شود: هیچ کس نمی تواند بیشتر از خودتان به آینده مالی شما اهمیت دهد، بنابراین مهم است که در اسرع وقت شروع به پس انداز و سرمایه گذاری مداوم کنید!

استفاده از این نکات می تواند شما را برای رویدادهای غیرمنتظره آماده کند، پس انداز خود را افزایش دهد و شما را برای بازنشستگی راحت آماده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *