چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

اگر مدتی من را دنبال می کنید ، می دانید که من هیچ وقت بوتاکس یا مواد پرکننده انجام نداده ام ، به جز در خط فک برای سفت کردن. امروز ، من بهترین محصولات و نکات خود را درمورد چگونگی جوانتر نشان دادن و احساس بوتاکس به اشتراک می گذارم. من مخالف هیچ یک نیستم اما می خواهم تا زمانی که ممکن است دست نگه دارم. هدف من همیشه این است که بهترین حالت را داشته باشم و احساس کنم و امروز می خواهم راه های مورد علاقه خود را برای جوانتر نشان دادن بدون بوتاکس به اشتراک بگذارم.


گزینه های شما کدامند؟

چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟
چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

این که آیا شما مثل من هستید و فقط می خواهید آن را نگه دارید یا اگر فقط گزینه ای برای شما نیست، این پست وبلاگ برای شما مناسب است. راستش ، در 46 سالگی، پوست من هرگز بهتر به نظر نرسیده است. من همیشه با روزاسه و پوست حساس دست و پنجه نرم می کردم و همیشه فکر می کردم این چیزی است که باید با آن زندگی کنم. درست نیست. من واقعاً در طی دو سال گذشته مراقبت از پوست خود را صرف کرده ام و تفاوت آنها قابل توجه بوده است. بسیاری از گزینه های خوب و طبیعی وجود دارد که به دنبال بهترین شما هستند و من مواردی را که برای من جوان تر است بدون بوتاکس به اشتراک گذاشته ام در زیر به اشتراک می گذارم.

چگونه جوانی را بدون بوتاکس را پیدا و احساس کنیم؟

چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

دکتر. لنتهای لایه بردار دنیس برای پوست حساس | هر نوع پوستی می تواند از لایه برداری بهره مند شود و این تصور غلطی است که پوست خشک و حساس به آن نیازی ندارد. پوست خشک مخصوصاً باید لایه سلولهای مرده پوست را که روی سطح آن هستند از بین ببرد ، بنابراین محصولات درمانی و مرطوب کننده ها می توانند نفوذ کرده و کار خود را انجام دهند. همچنین، پوست خشک و بالغ در صورت لایه برداری مناسب ، بسیار تازه و درخشان به نظر می رسد. من طرفدار اسکراب نیستم و خیلی لایه بردارهای شیمیایی را ترجیح می دهم. این پد های لایه بردار برای انواع مختلف پوست دارای قدرت های مختلف هستند اما من آنها را برای پوست حساس خود با روزاسه دوست دارم. آنها به من پوستی درخشان و بدون هیچ گونه تحریک می دهند.

چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟
چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

دستگاه میکرونیدلینگ GLOPRO | من و کریس هر دو طرفداران بسیار خوبی در میکرو نیدلینگ و نتایج شگفت انگیز آن هستیم. او این روش درمانی را در مطب خود ارائه می دهد و برای آکنه و جای زخم و همچنین روزاسه و ضد پیری فوق العاده است. به طور خلاصه، میکرو سوزن سوراخ های کوچکی در پوست ایجاد می کند و سپس پوست شما کلاژن تولید می کند تا آسیب ها را ترمیم کند. این منجر به پوستی پرپر و جوان تر می شود. با افزایش سن، شروع به از دست دادن کلاژن می کنیم و این روش درمانی به تجمع مجدد آن کمک می کند. ما هر دو موافقیم، دیدن نتایج مدتی طول می کشد (12-18 ماه) اما بازده آن بسیار زیاد است. بنابراین، با آن همراه باشید. من حدود 18 ماه است که از این نسخه در خانه استفاده می کنم و این واقعاً پوست من را تغییر داده است! من یک آموزش در مورد نحوه استفاده و همچنین یک عکس قبل و بعد از آن در استوری های اینستاگرامم دارم.

چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟
چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

پروتئین های حیاتی پپتیدهای کلاژن | این را کمی به عقب کشیدم و متوقف شدم. مطمئن نیستم چرا، شاید من تمام شدم؟ صادقانه بگویم یادم نیست، اما اخیراً دوباره شروع کردم ، و بگذارید فقط بگوییم من هرگز مصرف این مواد را متوقف نمی کنم. من هر روز یک قاشق در قهوه ام می گذارم و تفاوت چشمگیری در مو ، پوست و ناخن هایم مشاهده می کنم. موهای من پر ، ضخیم و براق تر و ناخن هایم محکم و سالم هستند، جایی که قبلا ضعیف و لایه بردار بودند. پوست من آرام و مرطوب به نظر می رسد. من عاشق نتایج بوده ام. آنها همچنین میله های راحت برای سفر می سازند. این یک محصول مقدس است که من بهترین ظاهر را دارم و احساس می کنم. فکر می کنم وقتی در وب سایت آنها مشترک می شوید بهترین معامله را دریافت می کنید. می توانید زمان زایمان را برنامه ریزی کنید تا هرگز تمام نشوید و 25٪ تخفیف بگیرید.

 

چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

ماسک سلولهای بنیادی پیتر توماس ROTH ROSE | این یکی از ماسک های مورد علاقه من برای پوست مرطوب و شبیه به شیشه است. بیوتکنولوژی گیاهی پیشرفته سلولهای بنیادی کامل گل رز را برای حداکثر مزایای ضد پیری ، جدا و تکرار می کند. با استفاده از پیشرفته ترین فناوری سلول های بنیادی ، پنج سلول بنیادی گل رز با چهار عصاره گل رز در یک ژل خنک کننده مخلوط می شوند که به روشن شدن ، آبرسانی و سفتی پوست جوان تر کمک می کند. من مخصوصاً دوست دارم که بلافاصله بعد از انجام پد های لایه بردارم برای حداکثر تأثیر استفاده کنم. من همچنین از آن به عنوان ژل رسانا با دستگاه NuFace که در زیر به اشتراک می گذارم استفاده می کنم.

چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

صفحه آفتاب GLOW SCREEN | همیشه از من سال می شود که محصول شماره 1 ضد پیری چیست؟ پاسخ من ساده است – ضد آفتاب مناسب موثرترین ابزار در جلوگیری از پیری و همچنین سرطان پوست است. من می گویم شما باید حداقل SPF 40 هر روز بپوشید. اگر در طول روز از ضد آفتاب استفاده نکنید ، پول خود را صرف تمام این روش های گران قیمت ضد پیری می کنید. تنها زمانی که به کرم ضد آفتاب در بیرون نیازی ندارید این است که برای دیدن به چراغ قوه نیاز دارید. این یکی از موارد مورد علاقه روزمره من است. زیر آرایش عالی عمل می کند و درخشش زیبایی به پوست خشک و حساس من می بخشد. مانند فیلتر اینستاگرام در بطری است.

چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟
چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

 

دستگاه تونینگ صورت NU FACE | من قبل از یک اتفاق بزرگ طرفدار این دستگاه هستم. من شخصاً فقط مالک کوچکی هستم و نیازی به خرید بزرگتر ندارم. این نسخه سفر کاملا خوب کار می کند و در هزینه شما صرفه جویی می کند. NuFACE Mini یک راه حل طبیعی و ضد پیری برای کسانی است که به دنبال اولین قدم برای درمان های میکرو جریان هستند. این ابزار مانند لیفت صورت بدون جراحی است که فقط در 5 دقیقه در روز انجام می شود. نتایج فوری را پس از یک بار استفاده و نتایج ماندگار با استفاده مداوم مشاهده خواهید کرد. من یک آموزش و عکس قبل و بعد در استوری های اینستاگرامم نیز برای این دستگاه دارم.

سرم تصفیه شیشه و لیلی گلاس | یک سرم بهبودی شگفت انگیز ، این مواد پوست من را آرام و مرطوب نگه می دارد و مانند آن “شیشه” می دهد. این شگفتی هایی برای پوست من ایجاد کرده است و دیگر بدون آن نخواهم بود. من مقدار زیادی سخاوتمندانه هم صبح و هم شب استفاده می کنم. من دوست دارم قبل از انجام GLoPRO ، آن را درست اعمال کنم تا حداکثر اثربخشی آن را داشته باشم. این ماده دارای ترکیبات زیبایی زیبا برای کشف پوستی بدون منافذ ، شفاف و درخشان مانند یک صفحه شیشه است. ابریشمی ، بدون وزن و جذب فوری است. سرم تصفیه کننده پوست شیشه و لیلی به آبرسانی ، آرامش ، روشن و محکم شدن کمک می کند و نتایج مداوم تری را با استفاده مستمر ارائه می دهد. این محصول برای من به وضعیت جام مقدس رسیده است و نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم.

 

چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟
چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

درمان پیتر توماس روت نیاسینامید | من برای سرعت بخشیدن به روند استفاده از آن در لکه های قهوه ای خود پس از لیزر استفاده کردم. اخیراً شروع به استفاده از آن در سراسر صورتم برای قرمزی کردم. نتایج عالی بوده است و من هیچ مشکلی در استفاده از این محصول برای استفاده شبانه از آن نداشته ام. من همچنین از این پشت دست برای لکه های پیری استفاده می کنم. این یک مجموعه روشن کننده فشرده و فعال برای درمان تیرگی ، ناهمواری بافت ، آکنه و لکه ها است.

 

چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟
چطور بدون بوتاکس جوان و شاداب به نظر برسیم؟

امیدوارم از این پست در مورد نحوه جوانتر به نظر رسیدن و احساس بوتاکس لذت ببرید. همه ما لیاقت این را داریم که بهترین ظاهر و احساس را داشته باشیم.

منبع