6 نکته طلایی استفاده از وازلین در شب

6 نکته طلایی استفاده از وازلین در شب

شناخته شده است که وازلین رطوبت پوست شما را قفل می کند و برای پوستی نرم و صاف به پوست نفوذ می کند. شما می توانید از وازلین به چندین روش برای درمان پوست خود در طول شب استفاده کنید تا پوست سالم بیدار شود.

اگر پوست شما بسیار خشک است ، وازلین یکی از بهترین محصولات برای نرم و درمان خشکی پوست در طول شب است. وازلین غیر کمدژنیک است و منافذ پوست را مسدود نمی کند ، بنابراین استفاده از آن بر روی پوست بی خطر است.

بهترین روش استفاده از وازلین برای صاف شدن لبهای شکاف خورده خشک ، مخلوط کردن آن با عسل است. 1 قاشق غذاخوری اضافه کنید. عسل خام با 1 قاشق غذاخوری. وازلین آن را خوب مخلوط کنید و مقدار زیادی سخاوتمندانه را قبل از خواب بر روی لب های خود بمالید تا نه تنها خشکی لب ها را درمان کند بلکه بیدار شدن را برای صاف شدن لب های نرم کودک نیز انجام دهد.

ناخن های بلندتر

برای تهیه بهترین سرم ناخن برای تغذیه کوتیکول ها و رشد ناخن های طولانی تر ، از وازلین با روغن جوجوبا استفاده کنید. 1 قاشق غذاخوری روغن جوجوبا را با 1 قاشق غذاخوری وازلین مخلوط کنید. آن را به خوبی مخلوط کنید و مقدار کمی روی کوتیکول خود بمالید و قبل از خواب آن را ماساژ دهید. روغن جوجوبا یکی از بهترین روغن ها برای رشد طبیعی ناخن های شماست در حالی که وازلین کوتیکول های شما را برای سالم نگه داشتن آنها مطبوع می کند. بیشتر بخوانید – پاک کننده صورت و بدن زردچوبه برای روشن شدن پوست

مژه های ضخیم تر

وازلین به حالت دهی و مرطوب شدن مژه ها کمک می کند تا بلندتر و ضخیم تر شوند. یک عصای ریمل تمیز بردارید و آن را در یک ظرف وازلین فرو کنید. مژه های خود را کمی با وازلین بپوشانید تا یک شب تغذیه شوند.

پا و دست نرم و لطیف

وازلین را با ژل آلوئه ورا ترکیب کنید تا فوراً خشکی دست و پا را نرم کند. این دارو همچنین یک داروی شگفت انگیز برای صاف کردن چین و چروک دست شما است.

1 قاشق غذاخوری را مخلوط کنید. وازلین با 2 قاشق غذاخوری. از ژل آلوئه ورا (استفاده از فروشگاه 99٪ ژل آلوئه ورا تجاری بدون عطر و مواد رنگی خریداری شده). آن را کاملا خوب مخلوط کنید تا زمانی که وازلین با ژل آلوئه ورا ترکیب شود. یک لایه ضخیم زیر پاهایتان بمالید و یک جفت جوراب ضخیم بپوشانید.

تیرگی های زیر چشم را برطرف کنید!

با استفاده از وازلین به عنوان یک درمان شبانه ، سیاهی حلقه ها را محو کنید. مقدار کمی زردچوبه را در وازلین مخلوط کنید ، مقدار کمی از آن را با استفاده از انگشت حلقه در زیر چشم خود بمالید و آن را به آرامی ماساژ دهید تا علاوه بر درمان سیاهی حلقه ها ، خطوط ریز نیز صاف شود.

 

منبع