چالش 30 روزه عشق به خود برای تغییر زندگیتان
چطور در زندگی قدردان باشیم؟ - بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی
چطور در زندگی قدردان باشیم؟ – بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی
۱۴۰۱-۱۲-۰۸
چگونه روی اهداف خود، نه دیگران تمرکز کنیم؟
چگونه روی اهداف خود، نه دیگران تمرکز کنیم؟
۱۴۰۱-۱۲-۰۸

چالش 30 روزه عشق به خود برای تغییر زندگیتان

فهرست عناوین

هیچکس در این دنیا مهمتر از تو نیست پس بگذارید یک دقیقه غرق شود. و سپس از خود بپرسید، اخیراً چگونه با خود رفتار کرده اید؟ چطور با خودت صحبت میکنی وقتی هیچ کس دیگری در اطراف نیست؟ آن صداها در ذهن شما در مورد دستاوردها، بدن، امور مالی و به طور کلی زندگی شما چه می گویند؟ بنابراین، اگر با یک دوست (یا حتی با یک دشمن) آن گونه رفتار نمی کنید، با خودتان رفتار می کنید، چالش 30 روزه عشق به خود ممکن است همان چیزی باشد که برای بهبود عشق به خود به آن نیاز دارید.

ما می‌خواهیم سفر شما را برای مهربان‌تر شدن و دوست داشتن بیشتر با خودتان آغاز کنیم. این چالش مراقبت از خود را دنبال کنید تا فقط در سی روز زندگی خود را تغییر دهید. پشیمان نخواهید شد!

چالش 30 روزه عشق به خود برای متحول کردن زندگی شما: شروع کردن

برای سی روز آینده، هر روز یک چالش جدید از شما خواسته می‌شود . همه اینها برای ایجاد شادی، فراوانی، پذیرش و عشق بیشتر در زندگی شما طراحی شده اند. هیچ کدام واجب نیستند. اگر روزی را از دست دادید یا چالشی برای شما جذابیتی نداشت، راحت از آن بگذرید.

این بدان معنا نیست که شما در چالش مراقبت از خود “شکست خوردید” زیرا در اینجا شکستی وجود ندارد. فقط وقتی آماده شدید دوباره به داخل بپرید. با این حال، ما به شما پیشنهاد می کنیم که سعی کنید هر کاری را انجام دهید، حتی اگر به نظر می رسد خارج از منطقه راحتی شما نیست (من کی هستم، با بدن من خوب صحبت کنم؟ بله، شما!).

چه کسی می داند، شما ممکن است خودتان را با چیزی که بیشترین عشق به خود را به همراه دارد شگفت زده کنید. هدف این است که روی تبدیل کردن هر روز به یک روز خوب تمرکز کنید!

چطور در زندگی قدردان باشیم؟ - بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی

بخش اول چالش 30 روزه عشق به خود: ذهن شما

بسیاری از عشق به خود (یا فقدان آن) با سلامت روان شما مرتبط است . بنابراین از اینجا شروع می کنیم. در پنج روز اول این چالش مراقبت از خود، روی تقویت عضلات مراقبت از خود تمرکز کنید.

روز اول: جملات تاکیدی مثبت

یکی از بهترین راه‌ها برای تقویت افکار مثبت در مورد خودتان، تکرار جملات تاکیدی مثبت است . با سه تا پنج تائید مثبت عشق به خود در مورد خود بیایید . برای تأثیر حداکثری، آنها را یادداشت کنید و با صدای بلند برای خود بگویید.

چالش پاداش: در حالی که انجام این کار برای یک روز بهتر از هیچ است، با پایبندی به این عادت در هر روز چالش، این چالش را دو چندان کنید. نحوه صحبت با خود آنقدر مهم است که ارزش تکرار این عادت را دارد که هر روز این ماه کمتر از یک دقیقه طول می کشد.

روز 2: یک مجله عشق به خود را شروع کنید

وقت آن رسیده است که با کلمات کمی عشق بیشتری به خود نشان دهید. دفتر عشق به خود جایی است که شما فقط چیزهای مثبت را در مورد خود می نویسید. بهترین خصوصیات شما چیست؟ در چه چیزی شگفت انگیز هستید؟

آیا مردم برای مشاوره به شما مراجعه می کنند؟ نگاه کردن به شما برای؟ چه کاری می توانید انجام دهید که هیچ کس دیگری نمی تواند؟ با پاسخ دادن به این سوالات شروع کنید و اجازه دهید کلمات مثبت شما در مورد خودتان جاری شود. روزنامه نگاری فوق العاده است زیرا منطقه ای بدون قضاوت است که می توانید قلب خود را بیرون بریزید و خود را کشف کنید.

روز 3: یک لیست سپاسگزاری ایجاد کنید

یکی از بهترین راه‌ها برای نشان دادن عشق به خود، شکرگزاری است. نوشتن چیزهایی که بابت آنها سپاسگزار هستید ، از کارهای روزمره (فنجان قهوه صبحگاهی شما) گرفته تا موارد استثنایی (دوستی عمیق شما با هم اتاقی دانشگاهتان)، شما را در حالت دوست داشتنی تری قرار می دهد.

وقتی حداقل ده چیزی را که به خاطر آنها سپاسگزار هستید بنویسید ، نه تنها نسبت به دیگران احساس محبت خواهید کرد، بلکه در نتیجه عشق بیشتری به خودتان نیز خواهید داشت.

روز چهارم: مدیتیشن

امروز کمی وقت بگذارید تا با خودتان باشید و ذهنتان را آرام کنید . از مزایای تمرین مدیتیشن می توان به کاهش استرس و افزایش شادی اشاره کرد. امروز با نشستن حداقل ده دقیقه، تمرکز بر نفس و آرام کردن ذهن، کمی عشق به خود را به خود نشان دهید.

روز پنجم: یک درمانگر پیدا کنید

اگر قبلاً ندارید و فکر می‌کنید می‌توانید از صحبت کردن با کسی سود ببرید، چالش امروز این است که با یک متخصص سلامت روان تماس بگیرید. برنامه ریزی اولین جلسه گام بزرگی در سفر شما به سوی عشق به خود و پذیرش است.

اگر قبلاً یک درمانگر دارید یا نمی‌خواهید به او مراجعه کنید، به‌جای برنامه‌ریزی جلسه، با یک دوست قابل اعتماد که همیشه شما را تقویت می‌کند، تماس بگیرید . به آنها بگویید که در حال تلاش برای مهربانی با خودتان هستید و این چالش را با آنها به اشتراک بگذارید.

 

 

بخش دوم چالش عشق به خود: بدن شما

بسیاری از زنان با بدن خود رابطه بسیار خوبی دارند . به همین دلیل است که این بخش بعدی از چالش تماماً در مورد نشان دادن عشق و قدردانی بیشتر به بدن شما است. این تنها موردی است که به دست می آورید و زمان آن رسیده است که درمان صحیح آن را شروع کنید.

روز ششم: پنج چیز را که در مورد بدن دوست دارید به خودتان بگویید

هر بار که امروز در آینه نگاه می کنید، لیستی از پنج چیز را که در مورد بدن خود دوست دارید تکرار کنید. این برای برخی افراد سخت است زیرا ممکن است عادت داشته باشند خود را پایین بیاورند. اگر برای شما مناسب است، کمی وقت بگذارید و لیست را یادداشت کنید. آیا رنگ موهای شماست؟ قدرت پاهایت؟ انعطاف شما؟ بینایی شما؟

فهرست شما هر چه که باشد، هر بار که نگاهی اجمالی به خود در آینه می کنید، آن را با صدای بلند با خود تکرار کنید. خودگویی مثبت بهترین راه برای نشان دادن عشق به خود است زیرا می تواند احساس و دید شما را تغییر دهد.

روز هفتم: خواب خود را بهتر کنید

نخوابیدن کافی یکی از مخرب ترین کارهایی است که می توانیم برای بدن خود انجام دهیم . امشب تصمیم بگیرید که با داشتن خوابی با کیفیت بهتر با بدن خود رفتار کنید. با ننوشیدن کافئین در اواخر روز خود را برای این امر آماده کنید، مطمئن شوید که برنامه شما برای امروز عصر مشخص است و فردا صبح زود چیزی ندارید که با خواب راحت شبانه منافات داشته باشد.

روز هشتم: یک دستور غذای سالم جدید را امتحان کنید

با پختن یک وعده غذایی سالم برای شام امشب به بدن خود عشق نشان دهید . دستور غذای گیاهی جدیدی را که به آن توجه داشتید، امتحان کنید، حتی اگر هیچ کس دیگری در خانواده شما نمی خواهد آن را بخورد. امشب مربوط به شما و بدن شماست. اگر نمی توانید آنها را متقاعد کنید که چیز جدیدی را امتحان کنند، به جای آن از یکی از وعده های غذایی آماده شده خود استفاده کنید.

روز نهم: ورزش کنید

امروز، زمان حرکت است، هر طور که شما انتخاب کنید. کاری را انجام دهید که دوست دارید انجام دهید، نه لزوماً کاری که معمولاً انجام می دهید. بنابراین اگر به شدت از دویدن متنفرید، چیز دیگری را برای بالا بردن ضربان قلب خود انتخاب کنید. شاید پیاده‌روی با سگ همسایه‌تان یا اجاره اسکیت‌های غلتکی در پیست محلی باشد.

ورزش نباید یک تنبیه باشد، به خصوص در طول 30 روز سفر عشق به خود! این در مورد این است که به خود نشان دهید بدن شما چه توانایی هایی دارد و از آن برای تمام کارهایی که برای شما انجام می دهد تشکر کنید.

روز دهم: بیرون بروید

مهم نیست هوا، امروز بیرون بروید. و نه فقط برای رفت و آمد از درب ورودی به ماشین خود. حداقل پانزده دقیقه را بیرون از خانه بگذرانید و هوای تازه، باران، آفتاب، برف یا هر چیز دیگری را که امروز آسمان به شما ارائه می دهد، تماشا کنید.

همه آن را خیس کنید و خود را به مدتی در طبیعت مهمان کنید. مطمئن باشید که 30 روز عشق به خود شامل گذراندن وقت در خارج از منزل است!

چگونه لیست سپاسگزاری روزانه ایجاد کنیم؟

بخش سوم چالش عشق به خود: روابط شما

هیچکس جزیره مطروکه نیست بنابراین مهم نیست که چقدر عشق خود را در زمان تنهایی نشان می دهیم، همچنین باید اطراف خود را با افراد مناسب احاطه کنیم تا این عشق جاری شود. بخش سوم این چالش 30 روزه عشق به خود، همه چیز در مورد روابط شماست و اینکه چگونه می توانید عشق بیشتری را در آنها القا کنید (حتی از طریق انجام کارهای سخت) تا عشق بیشتری برای خود ایجاد کنید.

روز یازدهم: برای قرار ملاقات با شریک یا دوست خود برنامه ریزی کنید

با برنامه ریزی یک گردش ویژه با شریک زندگی یا دوست خود، مقداری عشق به خود نشان دهید. در تاریخ و زمان توافق کنید و بقیه کار را انجام دهید. همچنین سعی کنید کاری را انتخاب کنید که همیشه دوست داشتید انجام دهید.

سفر به باغ های گیاه شناسی؟ تاکو و مارگاریتا ساعت شاد؟ اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، یک قرار ملاقات در خانه را امتحان کنید. هر چه که هست، این زمان خاص را برای عزیزتان و خودتان برنامه ریزی کنید و اجازه دهید انتظار برای این رویداد بیشتر شود.

روز دوازدهم: سم زدایی در شبکه های اجتماعی انجام دهید

یک سم زدایی اجتماعی کوچک برای آن روز انجام دهید و به هیچ یک از حساب های رسانه های اجتماعی خود نگاه نکنید. در پایان روز، ممکن است متوجه شوید که روز بسیار لذت بخشی داشته اید و ممکن است تصمیم بگیرید که رسانه های اجتماعی خود را در آینده محدود کنید.

یا، ممکن است بلافاصله به آن برگردید. در هر صورت، استراحت روزانه از تلفن به شما زمان می دهد تا به چیز دیگری اختصاص دهید و در لحظات امروز حضور بیشتری داشته باشید. استراحت از رسانه های اجتماعی نیز می تواند تأثیر مثبتی بر امور مالی شما داشته باشد!

روز سیزدهم: گفتگوی سختی داشته باشید

آیا چیزی هست که بخواهید به کسی بگویید اما هنوز به آن نرسیده اید؟ هیچ روزی بهتر از امروز برای انجام این گفتگو وجود ندارد. ممکن است در حال حاضر سخت باشد، اما مزایای آن بسیار زیاد خواهد بود. احساس می کنید که وزنه ای از روی سینه شما برداشته شده است و به خاطر برداشتن چنین قدمی احساس سبکی و افتخار خواهید کرد.

روز چهاردهم: داوطلب شوید

درست مانند فهرست کردن همه چیزهایی که به خاطر آنها سپاسگزار هستید، می تواند عشق بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد، به همین ترتیب می توانید وقت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. امروز، چند ساعت با هدفی که عمیقاً به آن اهمیت می‌دهید، داوطلب شوید.

اگر امروز نمی توانید آن را در برنامه خود قرار دهید، آن را برای تاریخ آینده در تقویم قرار دهید. داوطلب شدن برای پیشرفت شخصی مهم است و بخشی ضروری از چالش 30 روزه عشق به خود است!

روز پانزدهم: یک مرز ایجاد کنید

هر رابطه ای برای پیشرفت به تعداد بیشتری از شما نیاز ندارد. برخی کمتر نیاز دارند. بنابراین اینجاست که مرزها وارد می شوند. آیا رابطه ای وجود دارد که در آن دائماً بیش از حد از خودتان ببخشید؟ شاید در محل کار با یک همکار است که از شما سوء استفاده می کند و کار را روی شما می ریزد.

یا خواهرت که همیشه زنگ می زند تا از شوهرش شکایت کند. تصمیم بگیرید که چگونه می‌خواهید جلوی رفتاری را بگیرید که به شما خدمتی نمی‌کند. حد و مرز را در جای خود قرار دهید تا دفعه بعد که همان مشکل پیش آمد، آماده باشید تا از خود محافظت کنید.

 

 

 

بخش چهارم چالش عشق به خود: محیط شما

نحوه برخورد شما با فضای خود می تواند بازتابی از رفتار شما با خود باشد. اگر محیط شما به هم ریخته، نامنظم است، یا به نحوی برای شما شادی ایجاد نمی کند، ممکن است احساس مشابهی در مورد خودتان داشته باشید. این عشق به خود نیست هدف این بخش از چالش عشق به خود تغییر دادن محیط شما برای ایجاد مکانی است که در آن احساس خوبی دارید و در آن احساس خوبی دارید.

روز شانزدهم: برای خود گل یا گیاه بخرید

با پرنور کردن آن با گل، کمی عشق به خود و فضایتان نشان دهید. اگر سبک شما این نیست، یک گیاه (حتی تقلبی) نیز جادویی می کند. آوردن چیزی روشن یا سبز می تواند خلق و خوی شما را تقویت کند و به شما یادآوری کند که ارزش آن را دارید.

روز هفدهم: فضای خود را شلوغ کنید

یکی دیگر از بخش های مهم چالش 30 روزه عشق به خود، بی نظمی در زندگی شماست. یک فضای نامرتب می تواند به یک ذهن آشفته منجر شود، پس چرا آن را تمیز نکنید. میزتان، کل دفترتان یا یک کشوی کوچک آشغال را انتخاب کنید و امروز آن فضا را شلوغ کنید. فضاسازی با پاک کردن آشغال‌ها آرامش را به ارمغان می‌آورد و به شما فضایی می‌دهد تا ذهنتان را پاک کنید و روی خودتان تمرکز کنید.

روز هجدهم: خودتان را درمان کنید

گاهی اوقات عشق به خود یعنی خریدن یک چیز خوب برای خود. چند روز پیش فضای زندگی خود را با گل یا گیاه زیبا کردید. امروز خود را با یک لباس یا جواهرات جدید پذیرایی کنید.

با روشن کردن ظاهر شخصی خود با چیزی که در آن احساس قدرت می کنید، اعتماد به نفس خود را چند درجه افزایش می دهید. همچنین، به یاد داشته باشید که راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید بدون کاهش بودجه، با خودتان رفتار کنید!

روز 19: لباس هایی که دیگر به شما خدمت نمی کنند را اهدا کنید

از کمد خود عبور کنید و از شر هر چیزی که مناسب نیست و شما را هیجان زده نمی کند خلاص شوید. حتی اگر این قسمت اکثریت لباس شما باشد، بهتر است یک کمد کمد داشته باشید و تا جایی که می توانید وسایل را جایگزین کنید تا اینکه کمد پر از لباس هایی داشته باشید که از آنها متنفر هستید.

هنگامی که وسایل خود را از چیزهایی که به شما احساس اعتماد به نفس نمی دهند پاک کنید، احساس بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت. نکته پاداش: هر آنچه را که قصد دور انداختن آن را دارید اهدا کنید. نه تنها از شر چیزهایی خلاص می شوید که برای شما شادی نمی آورد، بلکه با اهدای آنها به کسی که از آنها قدردانی می کند، احساس محبت بیشتری نیز خواهید داشت.

روز 20: یک گوشه یا پناهگاه مطالعه برای خود ایجاد کنید

در قسمت بعدی این چالش 30 روزه عشق به خود، در مورد اختصاص وقت برای مطالعه صحبت خواهیم کرد. برای آماده شدن برای این روز، فضای فیزیکی آن را با ایجاد یک گوشه یا پناهگاه مطالعه برای آن فراهم کنید. لازم نیست مفصل باشد و نیازی نیست چیزی برای آن بخرید.

فقط مطمئن شوید که یک صندلی راحت، یک بالش، یک پرتاب، یک شمع و هدفون دارید. این فضا نه تنها برای مطالعه آرام، بلکه برای مدیتیشن و بسیاری از چالش های دیگر در این لیست نیز عالی خواهد بود.

 

چگونه لیست سپاسگزاری روزانه ایجاد کنیم؟

بخش پنجم چالش عشق به خود: فعالیت های شما

نحوه گذراندن روزهایتان تأثیر زیادی بر احساس شما نسبت به خودتان دارد. برای عشق به خود، در این بخش از چالش، فعالیت های خود را بر روی چیزهایی متمرکز کنید که باعث شادی و اعتماد به نفس شما می شود.

روز 21: حمام آبگرم بگیرید

خودتان را با کوتاه کردن مو، مانیکور، یا سایر درمان‌های آبگرم که برای سال‌ها می‌خواهید در تقویم قرار دهید، نوازش کنید. یک درمان خانگی مانند پدیکور بعد از دوش گرفتن طولانی، جایگزینی عالی است. شما حتی می توانید این را به یک مراسم معمول مراقبت از خود در یکشنبه تبدیل کنید. فقط مطمئن شوید که در حین انجام این کار سعی نمی کنید چند کار را انجام دهید و به ایمیل ها پاسخ دهید یا بچه های خود را برای خواب آماده نکنید!

عشق به خود نیز این است که برای خود وقت بگذاری، حتی اگر فقط چند دقیقه باشد، و بارها و بارها به خود نشان دهی که لیاقتش را داری.

روز 22: چیز جدیدی را امتحان کنید که همیشه می خواستید انجام دهید

بخش بعدی این چالش مراقبت از خود این است که چیز جدیدی را امتحان کنید! برای مدت طولانی می خواستید چه کاری انجام دهید اما به دلایلی به تعویق انداخته اید؟ اگر کاری است که امروز نمی توانید انجام دهید (شاید بسته است یا خیلی دور است) حتماً آن را برنامه ریزی کنید.

آن را در تقویم خود قرار دهید و تمام تدارکات را مشخص کنید تا زمانی که روز انجام آن فرا رسید، واقعاً آن را انجام دهید. امتحان کردن چیزهای جدید به شما یادآوری می کند که چقدر توانایی دارید و به شما قدرت می دهد تا چیزهای جدید بیشتری را در آینده امتحان کنید. فرصت ها را باز می کند و اعتماد به نفس شما را در طول مسیر افزایش می دهد.

روز 23: به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید

موسیقی واقعاً روح را آرام می کند. یک لیست پخش از قدرتمندترین آهنگ‌هایی که نمی‌توانید با شنیدن آن‌ها از آن‌ها دوری کنید، ایجاد کنید. هنگامی که لیست خود را تنظیم کردید، آن را در سفر به محل کار، در هدفون خود در حین راه رفتن با سگ خود یا در حین دوش گرفتن، پخش کنید. شما قادر نخواهید بود کمکی بکنید جز آواز خواندن و غوطه ور شدن در پیام های مثبت خوانندگان مورد علاقه خود.

روز بیست و چهارم: یک کتاب خوب بخوانید

پس آن گوشه کتابخوانی را که چند روز پیش برای خود ایجاد کردید، به خاطر دارید؟ اگر قبلاً این کار را نکرده اید، اکنون زمان آن است که آن را امتحان کنید! کتابی بردارید، در فضای خود دنج باشید و از بقیه دنیا دیدن کنید. شما شایسته گذراندن زمان به تنهایی، غوطه ور شدن در دنیایی دیگر هستید، بنابراین می توانید دوباره شارژ شده و قوی تر برگردید.

روز 25: یک مهمانی رقص برگزار کنید

یک مهمانی رقص در خانه برگزار کنید. این می‌تواند یک مهمانی رقص انفرادی لحظه‌ای باشد یا با بچه‌ها، شریک زندگی‌تان، هم اتاقی‌ها یا هر کس دیگری که می‌خواهید دعوت کنید. بدون توجه به اینکه دیگران در مورد حرکات شما چه فکری می کنند، رها شوید و در حالی که در حال انجام آن هستید از بدن خود برای حرکت مانند آن تشکر کنید.

 

 

بخش ششم چالش عشق به خود: امور مالی شما

ما چالش مراقبت از خود را با چیزی نزدیک و عزیزمان به پایان می رسانیم، امور مالی شخصی! پول و احساس ما نسبت به آن بر تمام جنبه های زندگی ما تأثیر می گذارد، از جمله عشق به خود. این چالش ها فقط نوک کوه یخ هستند در مورد اینکه چگونه می توانید به امور مالی شخصی خود رسیدگی کنید، اما مطمئنا شروعی عالی هستند.

 

روز 26: یک هدف مالی بزرگ تعیین کنید

همه ما اهدافی در ذهن داریم، حتی اگر هنوز آنها را بیان نکرده باشیم. اهداف مالی شما چیست؟ همه چیزهایی را که می خواهید به انجام برسانید فکر کنید و بفهمید که مهمترین هدف مالی شما چیست. سپس، برای رسیدن به آن هدف، برنامه ای ارائه دهید.

برداشتن اولین قدم می تواند سخت ترین باشد، پس امروز را به روزی تبدیل کنید که برنامه های خود را به حرکت در می آورید! به یاد داشته باشید که اهداف بزرگ خود را در نظر بگیرید و آنها را به اهداف کوچکتر تقسیم کنید تا دستیابی به آنها آسان تر شود.

روز 27: یک حساب پس انداز اضطراری باز کنید

با باز کردن یک صندوق پس انداز اضطراری، مقداری عشق به آینده خود نشان دهید . یک صندوق پس انداز اضطراری وجود دارد فقط در صورت آن – یک وضعیت اضطراری. با ایجاد یکی، به خودتان این پیام را می‌فرستید که مهم هستید و اگر (وقتی) اتفاقی بیفتد، از شما مراقبت می‌شود.

اگر قبلاً یکی دارید (برای شما خوب است!)، وضعیت خود را ارزیابی کنید. آیا به اهداف خود می رسید؟ آیا می توانید کمی بیشتر برای افزایش پس انداز خود اضافه کنید؟ آخرین اما نه کم اهمیت ترین، تلاش خود را برای صرفه جویی در 3-6 ماه از هزینه های زندگی برای مواقع اضطراری.

روز 28: بودجه خود را مرور کنید

با توجه به بودجه خود به اندازه ای که سزاوار آن است عشق خود را به خود نشان دهید . بررسی کنید که چگونه کار می کنید. آیا نیاز به تنظیم هر یک از هزینه های خود دارید؟

ایجاد و پایبندی به بودجه ممکن است شبیه مراقبت از خود نباشد، اما واقعاً یکی از اساسی‌ترین راه‌هایی است که می‌توانید به خودتان عشق نشان دهید. تنها آرامشی که بودجه بندی به ارمغان می آورد برای تغییر دیدگاه شما نسبت به زندگی کافی است.

روز 29: به هدف مورد علاقه خود کمک مالی کنید

قبلاً در این 30 روز عشق به خود، وقت خود را به پروژه ای اختصاص دادید که به آن اعتقاد دارید. امروز، این موضوع در مورد کیف پول شماست . بدون توجه به مبلغ، آنچه را که می توانید به سازمان غیرانتفاعی مورد علاقه خود اهدا کنید یا باعث شوید که عمیقاً به آن اهمیت دهید.

بخشیدن به دیگران و حمام کردن آنها با عشق یکی از قدرتمندترین راه‌ها برای بازگرداندن آن عشق به شماست. با این حال، به یاد داشته باشید که کمک های مالی را به عنوان بخشی از بودجه ماهانه خود لحاظ کنید.

روز 30: یک هیئت چشم انداز مالی ایجاد کنید

در نهایت، وقت آن است که چالش 30 روزه عشق به خود را با رویاپردازی در مورد آینده به پایان برسانیم. تابلوی چشم انداز مالی روشی ملموس است که می توانید اهداف و رویاهای مالی خود را زنده کنید. امروز یکی بسازید و هر روز آن را مرور کنید، موفقیت خود را تجسم کنید و به شما انگیزه دهید که برای دستیابی به اهداف خود اقدام کنید.

این چالش 30 روزه عشق به خود فقط شروع است

به خاطر به پایان رساندن چالش 30 روزه عشق به خود تبریک می گویم! برای بسیاری از ما ممکن است سخت باشد که زمان لازم را برای خود اختصاص دهیم. امیدواریم پس از این 30 روز عشق به خود، در مسیر خوبی هستید تا زمان و عشق بیشتری برای خود اختصاص دهید. در ادامه، لازم نیست همیشه در یک چالش 30 روزه عشق به خود شرکت کنید، اما باید مطمئن شوید که تمرین عشق به خود را در جای خود دارید.

بنابراین چند مورد از فعالیت های مورد علاقه خود را از این چالش انتخاب کنید و آنها را در زندگی روزمره خود بگنجانید. این راهی برای ایجاد تغییر پایدار و زندگی با شفقت، پذیرش و عشق بیشتر به خود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *