5 نکته مهم برای صاف کردن مو با اتوی مو

5 نکته مهم برای صاف کردن مو با اتوی مو

تنظیم آن را مستقیم و درست! از هر دختری بپرسید ، ابزار مورد علاقه شما برای آرایش مو چیست؟ تانگ مو همان چیزی است که خواهید شنید.

تانگ مو، که به آن اتو صاف یا اتو مو نیز گفته می شود ، ابزاری برای گرم کردن است که برای بدست آوردن فرم دلخواه مو استفاده می شود. اگر فکر می کنید این آفرینش شگفت انگیز مربوط به دوران مدرن است ، اشتباه می کنید.

مفهوم این ابزار آرایش مو که باید داشته باشید در اوایل دهه 1800 ساخته شد. پس از آن خانم ها نیز از مد آگاه بودند. در واقع ، آنها بسیار آگاه تر از آنچه امروز من یا شما هستیم هستیم. با گذشت زمان، این ابزار از هر لحاظ تکامل یافت. امروزه از مدرن ترین ظاهر برخوردار است و بسیار کاربر پسند است. اما حتی با وجود تمام مزایای این ابزار، مشکلاتی وجود دارد که کاربران روزمره با آن روبرو هستند.

اگر مثل من کاربر عادی صاف کننده مو هستید ، مطمئنم روزهایی را تجربه می کنید که صاف کردن هرگز درست نمی شود. من آن روزها را در گروه “روز بد مو” قرار می دهم. با این حال ، اخیراً فهمیدم که این می تواند یک تکنیک اشتباه باشد یا یک محصول نادرست که مسئول آن است. به هر دلیلی که باشد ، کسب نتایج ضعیف ناامید کننده است.

 

نکات صحیح هنگام استفاده از اتوی مو

1. قبل از اتو کردن آن را چک کنید!

هرگز قبل از داغ شدن اتو تخت خود را شروع نکنید همیشه مطمئن شوید که انبر موی شما در دمای مناسب قرار دارد. منطق این است که: یک آهن تخت قرار است وظیفه خود را فقط در صورت گرم شدن مناسب انجام دهد. اگر این کار را انجام ندهید، فقط پس از چند ساعت با فرهای مو مواجه خواهید شد.

2. برای حفظ آن آن را تمیز کنید!

اطمینان حاصل کنید که اتو تخت شما تمیز و به خوبی نگهداری می شود. این کار مانند هر وسیله دیگری درمان می شود. گرد و غبار همیشه گرما را مانع می شود و بر نتیجه اثرات منفی می گذارد. بنابراین در غیر این صورت آن را به خوبی تمیز و نگهداری کنید ، نمی توانید صافکاری را درست انجام دهید. اگر به خوبی تمیز نشود، گرد و غبار ، مواد زائد و چربی به موهای شما می چسبد- آسیب موها را آسان تر می کند. به علاوه باعث جمع شدن موهای شما می شود. شما همچنین باید موهای خود را به خوبی بشویید.

3. درست شانه کنید!

قبل از شروع اتو کردن ، موهای خود را به خوبی شانه بزنید یا شانه کنید. سپس ، اگر موهای شما بسیار فر است ، خوب است که بین صاف کردن شانه بزنید. این کمک می کند تا شکل درست شود و آن را برای مدت طولانی نگه دارید.

4- همیشه از عقب شروع کنید!

اطمینان حاصل کنید که همیشه با پشت سر خود شروع می کنید. سپس به آرامی ، به جلو حرکت کنید. در حالت ایده آل ، موهای جلوی شما باید آخرین چیزی باشد که باید صاف شود ، و حتی بیشتر افراد حرفه ای این نوک صاف کننده مو را تضمین می کنند.

5. یک اینچ در هر ثانیه

هر بار که موهای خود را به قسمتهای مختلف تقسیم می کنید تا موهای خود را صاف کنید ، هر بار سراغ قسمتهای یک اینچ مو بروید. یک قسمت یک اینچ بردارید و خوب اتو کنید. صبر خود را از دست ندهید. خوب نیست که آهسته پیش بروید – این به شما امکان می دهد موهایی صاف و کامل داشته باشید.

بنابراین اینها نکاتی است که کمترین سخنان آنها در مورد موهای صاف موهاست و در عین حال مربوط به افرادی است که موهای صاف را دوست دارند.

اگر هر روز از آهن صاف استفاده می کنید از شامپو و نرم کننده مرطوب کننده مو استفاده کنید. ما همچنین به شما توصیه می کنیم که اتو مو را با روکش سرامیک انتخاب کنید. این باعث کاهش آسیب ، کاهش وز و نتیجه بهتر می شود. همیشه قبل از شروع به صاف کردن از محافظ گرما استفاده کنید.

چه وسایلی باید در کیت مو داشته باشیم؟

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام خرید کیت اصلاح موهای خود رعایت کنید:

1. اتوی مو

اتوی-مو
اتوی-مو

البته مهمترین ابزاری که باید در کیت اصلاح مو در نظر گرفت ، اتوی مو است! در حالی که به دنبال اتوی مو هستید ، یکی از بهترین های بازار را انتخاب کنید. مهم نیست که شما به دنبال یکی از گران قیمت ها بروید. مهمترین ویژگی که باید بدنبال آن باشید ، کنترل دما است. اگر بتوانید دما را کنترل کنید ، می توانید به راحتی موهایتان را صاف حالت دهید یا هر شکل دیگری را که می خواهید بدست آورید.

2. کلیپس های تقسیم بندی

همیشه موهایتان را به صورت مقطعی صاف می کنید ، زیرا حجم بیشتری به مو می دهد. حجم موهای وز دارای حجم بیشتری نسبت به موهای صاف است. اما ، اگر روند صافکاری به درستی دنبال شود ، پس می توانید سبک زیبایی خود را کاملاً دست انداز کنید. همیشه به دنبال کلیپ های مختلف بروید و آنها را بخشی از کیت خود کنید.

3. برس مو

برس-مو
برس-مو

 

یکی دیگر از اجزای ضروری در کیت اصلاح مو ، برس مناسب مو است. برس صاف و موی خاصی وجود ندارد اما انتخاب صحیح برس عامل مهمی است. برس های مختلفی برای انتخاب از بین برس های موجود در بازار وجود دارد. برس گرد فلزی هسته ای یکی از بهترین برس های مو است. به شما کمک می کند تا آن فرها را باز کنید. شانه زدن با موهای نرم نیز لازم است. وقتی به سمت پایین می کشید تا اتو را بگیرید تا خم شوید ، مو صاف می شود.

4. سشوار

سشوار
سشوار

سشوار بهترین دوست دختر است. این به موهای شما یک پایه دائمی می دهد تا هنگام استفاده از ژل یا لوسیون صاف کننده مو با اتو ، موها را ساکن کند. سشوار موهای شما را پررنگ نشان می دهد. همچنین به شما کمک می کند تا در زمان استفاده از اتوی گرم برای صاف کردن مو ، موهایتان را خنک کنید.

5. رول های مو

غلتک های تخت انواع مختلفی دارند. بهترین آنها عملکردهای مختلفی است که می تواند به راحتی موهای شما را از هم باز کند. غلتک ها ممکن است با پیوست های مختلف ارائه شوند. برای بدست آوردن سبک های مختلف می توانید از غلتک ها استفاده کنید. مارک های متنوعی وجود دارد که غلطک هایی با کاربردهای متفاوت با قیمت های متفاوت به فروش می رسانند. انتخاب باشماست. با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب کنید. شما می توانید علاوه بر صاف کردن مو، با وجود این موارد در کیت صاف کننده مو، مدل های مختلفی را نیز امتحان کنید.

اینها برخی از اجزای اصلی است که باید هنگام خرید کیت اصلاح مو به دنبال آنها بگردید. گزینه های زیادی در بازار موجود است. قبل از صرف هزینه خود در انجام تحقیق دریغ نکنید. بسیاری از مارک ها قول می دهند که ظرف چند دقیقه موهای صاف به شما بدهند. اما دنبال این اسم نروید. همیشه به اولویت های خود اهمیت دهید. این قطعات گرانبها در کیت ما به زیبایی ما تا حد زیادی کمک می کند. اما ، مهم است که بدانید چگونه موهای خود را ایمن و سالم نگه دارید. بهترین سبکی که می توانید به موهای خود بدهید با مراقبت خوب از آن است. فقط این روند را دنبال نکنید. به سبک خود بروید!

دفعه دیگر که موهای خود را صاف کردید این نکات ساده را در ذهن داشته باشید. در صورت وجود نکات بیشتری برای صاف کردن مو به اشتراک بگذارید. یا در نظرات زیر برای ما بنویسید تا اگر این پست را دوست دارید به ما اطلاع دهید.

 

منبع