6 راه برای تسکین درد مزمن لگن
تشخیص درد مزمن لگن
تشخیص درد مزمن لگن
۱۴۰۰-۰۶-۰۳
بازدید تپه پالاتین رم را از دست ندهید!
بازدید تپه پالاتین رم را از دست ندهید!
۱۴۰۰-۰۶-۰۳

6 راه برای تسکین درد مزمن لگن

درد مزمن لگن (CPP) ناراحتی است که در ناحیه زیر ناف و بین باسن شما ایجاد می شود و به مدت 6 ماه یا بیشتر طول می کشد. ممکن است به دلیل تعدادی از شرایط (باروری، ادراری، گوارشی) ایجاد شود، یا ممکن است به هیچ وجه دلیلی نداشته باشد. اگر درد لگن دارید که برطرف نمی شود، به پزشک خود مراجعه کنید. آنها کار خواهند کرد تا دریابند چه چیزی پشت آن است. در عین حال، تعدادی کار وجود دارد که می توانید در خانه انجام دهید تا احساس بهتری داشته باشید. این مقاله شش مورد از آنها را بیان می کند. در این مقاله از بخش سلامت جسمی مجله اینترنتی وبگردون به بررسی درمان های خانگی مثانه پر کار میپردازیم.

 

  1. مسکن های بدون نسخه. مصرف ایبوپروفن ( Advil ، Motrin ) یا استامینوفن ( Tylenol ) اولین قدم خوب برای تسکین CPP است. برای کاهش تورم که می تواند منجر به درد مزمن لگن شود، طبق دستور مصرف کنید.
  2. حرکت کنید. هنگامی که احساس می کنید نمی توانید از کاناپه بلند شوید، فکر کردن در مورد ورزش دشوار است- اما باید. ورزش باعث افزایشجریان خون می شود. علاوه بر این، هنگامی که ورزش می کنید ، بدن شما مواد شیمیایی خوب را ترشح می کند (پزشکان به آنها “اندورفین” می گویند). اینها مسکن های طبیعی بدن شما هستند. فقط 30 تا 45 دقیقه ورزش متوسط ​​- مانند پیاده روی سریع – 5 یا 6 روز در هفته می تواند به تسکین درد شما کمک کند.
  3. گرم کنید: این به افزایشجریان خون کمک می کند، که ممکن است به کاهش درد شما کمک کند. در وان پر از آب گرم بنشینید تا در حین شعله ور شدن، تسکین یابد. اگر وان ندارید، یک پد گرم کننده یا کمپرس گرم روی شکم شما نیز می تواند به خوبی کار کند.
  4. تغییری ایجاد کنید. فقط تعدیل عادت های خود می تواند بر درد شما تأثیر بگذارد. اگر سیگار می کشید، ترک کنید. نیکوتین – ماده فعال درمحصولات تنباکو – باعث تحریک اعصاب و ایجاد درد می شود. اگر اضافه وزن دارید، کاهش وزن اضافی ممکن است به کاهش فشار بر اعصاب و در نتیجه تسکین درد کمک کند.
  5. مکمل ها را امتحان کنید. در برخی موارد، درد مزمن لگن با مقادیر کمتر از حد طبیعی ویتامین ها و مواد معدنی کلیدیدر خون مرتبط است. مکمل های ویتامین D ، ویتامین E و منیزیم ممکن است به تسکین درد مزمن لگن کمک کند. قبل از تصمیم گیری برای مصرف هرگونه مکمل غذایی بدون نسخه با پزشک خود مشورت کنید. گیاهان همچنین ممکن است درد مزمن را تسکین دهند. دانگ کوی، شیرین بیان، روغن گل مغربی و بید همگی به تسکین التهاب به طور طبیعیکمک می کنند. مجدداً قبل از مصرف هر گونه گیاه با پزشک خود مشورت کنید.
  6. ریلکس کنید. مدیتیشن، یوگا و حتی تمرینات تنفس عمیق می تواند به کاهش استرس و تنش کمک کند که می تواند درد مزمن را حتی بدتر کند. یک مزیت دیگر: آنها ممکن است به شما در خواب بهترکمک کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *