10 تفریح عالی که باید در مونیخ ببینید و انجام دهید!

سومین شهر بزرگ آلمان که محل زندگی میلیون ها و نیم نفر است، چیزهای بیشتری برای ارائه فقط از اکتبر فست دارد. خواه می خواهید موج سواران رودخانه را در باغ انگلیسی تماشا کنید یا مجسمه های باستانی را تحسین کنید، در پایتخت بایرن چیزی برای همه وجود دارد. ناگفته نماند که از Marienplatz می گذرید و ساعت فاخر Rathaus فاخر را تحسین می کنید ، اما در اینجا سایر نکات برجسته شهر را که هنگام بازدید از مونیخ نمی توانید از دست بدهید، ذکر کرده ایم.

موج سواران رودخانه را تشویق کنید

10 تفریح عالی که باید در مونیخ ببینید و انجام دهید!
حاشیه Englischer Garten مقابل Bruderstrasse محل یکی از سرگرمی های مورد علاقه و غیرمحتمل مونیخ است – موج سواری! هنگامی که آب از زیر یک پل کوچک رعد و برق می زند، صفوف موج سواران با صبر و حوصله در دو طرف ساحل منتظر نوبت خود هستند. موج سواران باید از رودخانه مستقیماً روی تخته خود بپرند، و همچنین برای جلوگیری از دیوارهای رودخانه ، پیچ های تند انجام دهند-به همین دلیل مغازه های موج سواری در مونیخ را خواهید دید که تخته های کوچک با لبه های محافظت شده از سنگ های سنگی می فروشند. حتی در زمستان های تلخ مونیخ ، افرادی را خواهید دید که با امواج مقابله می کنند – ایزباخوله به طرز عجیبی مسحور کننده است.

قلعه شهر را ببینید!

10 تفریح عالی که باید در مونیخ ببینید و انجام دهید!

درست در خروجی ایستگاه U-Bahn Odeonsplatz ، Residenz معتبر را پیدا خواهید کرد. اگرچه این قلعه در سال 1385 به عنوان یک قلعه معتدل شروع شد، اما فرمانروایان بعدی همچنان به ساختمان اضافه کردند و آن را به یک کاخ و باغ بزرگ تبدیل کردند. امروزه مجموعه وسیعی از موزه ها و فضاهای نمایشگاهی درباره تاریخ بایرن است و همچنین میزبان کنسرت های کلاسیک و مسابقات موسیقی است. بجز تعداد انگشت شماری از تعطیلات عمومی، بسته به فصل هر روز تا ساعت 5 بعد از ظهر یا 6 بعد از ظهر باز است. چمدان خود را در هتل بگذارید – قوانین سختی در مورد آوردن چمدان های بزرگ به رزیدنز وجود دارد.

از نماد مونیخ دیدن کنید!

10 تفریح عالی که باید در مونیخ ببینید و انجام دهید!
دو گنبد پیاز نمادین Frauenkirche متمایزترین قسمت خط افق مونیخ هستند. ساخت و ساز در سال 1468 آغاز شد، اما در جنگ جهانی دوم در حملات هوایی به شدت آسیب دید و به تدریج بازسازی شد. به اطراف کلیساهای کوچک داخلی نگاه کنید ، همچنین قبر امپراتور مقدس روم ، لودویگ باواریایی را در داخل خواهید یافت. شما می توانید از برج جنوبی برای تماشای مونیخ بالا بروید و در یک روز روشن می توانید درست رو به آلپ را ببینید.

فرار به دریاچه

10 تفریح عالی که باید در مونیخ ببینید و انجام دهید!

اگر بیش از چند روز در شهر دارید ، مانند مونشنر باشید و بعد از ظهر را در کنار دریاچه ای با آرامش سپری کنید. تنها 36 دقیقه در S-Bahn از Marienplatz شما را به دریاچه Starnberg می رساند-پنجمین دریاچه بزرگ آب شیرین آلمان. تنها 25 کیلومتر (15 مایل) از مرکز فاصله دارد، مانند دنیایی دیگر است. استارنبرگ حتی در شعر سرزمین زباله TS Elliot نیز ذکر شده است. اگر از نوشتن یک شعر الهام نگرفته اید ، در اطراف دریاچه قدم بزنید ، برای یک آبجو توقف کنید و منظره را تحسین کنید. در تابستان نیز می توانید قایق، پدال کرایه کنید، یا حتی غواصی کنید.

از قدیمی ترین موزه عمومی مونیخ دیدن کنید!

یکی از ساختمانهای نئو کلاسیک چشمگیر Königsplatz ، Glyptothek است. این ساختمان زیبا ادعا می کند که تنها موزه در جهان است که تنها به مجسمه سازی باستانی اختصاص داده شده است. به جای پنهان کردن نمایشگاه های آن در پشت شیشه، می توانید در میان آنها سرگردان باشید و با گذشته از نزدیک آشنا شوید. این موزه به دور از این که یک موزه سنتی شلوغ باشد ، مانند یک گالری هنری است و به پیچ و تاب های جالب مدرن افتخار می کند – آنها در حال حاضر ماکت های مجسمه های کلیدی تراشیده شده از چوب با اره برقی دارند. بلیط ورودی شما همچنین شما را به مجموعه ای از آثار باستانی دولتی در Kunstareal روبرو می کند و فقط یک یورو در روزهای یکشنبه است.

باغ انگلیسی را کاوش کنید!

10 تفریح عالی که باید در مونیخ ببینید و انجام دهید!
این پارک 900 هکتاری تقریباً از مرکز شهر تا حومه شهر امتداد دارد. خیلی بیشتر از یک فضای سبز ، بسیاری از گوشه های پنهان پارک برای کشف وجود دارد. برای مشاهده چشم انداز عالی از شهر، به Monopteros در تپه بروید – در غروب آفتاب زیبا است. تشنه؟ همچنین یک چایخانه ژاپنی در انتهای جنوبی پارک وجود دارد که از سال 1972 مراسم چای را اجرا می کند. یکی از دو باغ آبجو در برج چینی به ارتفاع 25 متر قرار دارد و باغ انگلیسی نیز یکی از شش باغ شهر را در خود جای داده است. “مناطق برهنه شهری” تعیین شده است.

یک لحظه سیندرلا داشته باشید!

ساختمان ، بنای تاریخی معماری
کاخ نیمفنبورگ برای جشن تولد وارث منتظر تاج و تخت ساخته شد. با باغهای زیبا و اتاقهای بزرگ، به زودی مورد علاقه حاکمان باواریا قرار گرفت، زیرا چندین نفر در اینجا متولد یا در حال مرگ بودند. آنقدرها که انتظار دارید اتاقهای قصر برای گردشگران باز نیست. اما وقتی همه چیز را در داخل خود مشاهده کردید در باغهای وسیع رسمی کمی هوای تازه دریافت کنید. حتی یک برنامه اختصاصی وجود دارد که از واقعیت افزوده استفاده می کند تا به شما کمک کند در مورد آنچه که به دنبال آن هستید بیشتر بدانید.

از آبجو محلی نمونه بگیرید!

شما می دانید که آبجو برای یک شهر مهم است وقتی که یک کارخانه تولید آبجو توسط دولت ایالتی وجود دارد. معروف Hofbräuhaus تاریخ به 16 برگشت هفتم قرن و پیشنهادات ناب آلمان تجربه آبجو سالن کامل با گروه برنج زندگی می کنند. قوانین Oktoberfest اعمال می شود: بدون صندلی به شما سرویس نمی دهند ، بنابراین انتظار داشته باشید که در انتهای یک میز جذاب باشید و فضا را به اشتراک بگذارید. در صورت امکان از شبهای جمعه و شنبه اجتناب کنید: این مکان یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری مونیخ است و یافتن میز و نوشیدن آبجو می تواند بیش از 45 دقیقه طول بکشد.

باغ های گیاه شناسی را ببینید!

پس از اتمام کار در قصر نیمفنبورگ ، برای بازدید از باغهای گیاه شناسی مونیخ به مجاورت بروید. محل زندگی هزاران گیاه ، مساحت آن بیش از 50 هکتار است. همچنین برای یک روز بارانی به طرز عجیبی خوب است: مجموعه گلخانه ای به مساحت 4500 متر مربع (48،437 فوت مربع) همه چیز را شامل می شود ، از درختان نخل گرفته تا سرسبزها. همچنین یک رستوران در مرکز باغها وجود دارد که غذاهای کامل ، نوشیدنی های الکلی و بستنی عالی را سرو می کند. تقریباً هر روز تا اوایل شب باز است ، این قیمت فقط 4.50 یورو بلیط برای بزرگسالان است.

کارشناس هنری داخلی خود را کانال کنید!

موزه Brandhorst فقط در سال 2009 درهای خود را باز کرد ، اما در حال حاضر به بخشی ثابت از مسیر موزه هنر مونیخ تبدیل شده است. این موزه به جای قرار دادن ساختمان فوق مدرن پر از نمایشگاه ، دارای گالری های باز و دیوارهای سفید وسیع است. نمایشگاههای دائمی آن شامل آثاری از نمادهای هنری مدرن مانند دامین هرست ، جوزف بویس و اندی وارهول ، از جمله پرتره معروف “مرلین” او است. در روزهای یکشنبه حداکثر از 1 یورو استفاده کنید و از دوشنبه ها که Brandhorst بسته است اجتناب کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *