12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

به نظر می رسد همه چیز در فرارا مهر خانواده قدرتمند استه را بر روی خود دارد. قلعه دوک خاردار آنها بر مرکز شهر مسلط است و تقریباً هر موزه و جاذبه گردشگری در قصری ساخته شده است که توسط برخی از اعضای این سلسله عجیب و غریب ساخته شده است و در طول دوره رنسانس بر این قسمت از دره پو فرمانروایی کرده است.

یونسکو مرکز قدیمی فرارا ، که شامل باشکوه Castello Estense و Duomo قرن دوازدهم است ، را به عنوان میراث جهانی عنوان کرد … “نمونه ای عالی از شهری که در رنسانس برنامه ریزی شده است و توانسته است تمامیت مرکز تاریخی خود را حفظ کند. ”

همانطور که در خیابان های آن قدم می زنید و داخل کاخ های آن را نگاه می کنید ، تقریباً می توانید تصور کنید که خود را به دورانی بازگردانده اید که قرون وسطایی جای خود را به رنسانس ایتالیا داده بود. از آنجا که بسیاری از کاخ های استه توسط باغ هایی احاطه شده بودند که به عنوان پارک باقی مانده اند ، فرارا یکی از سبزترین شهرهای ایتالیا است.

موقعیت آن در دره حاصلخیز پو ، نزدیک بولونیا – که بسیاری آن را پایتخت آشپزی ایتالیا می دانند – به این معنی است که شما می توانید انتظار داشته باشید که رستوران های عالی را در خدمت محصولات محلی پیدا کنید. با داشتن این فهرست مفید از جاذبه های برتر در فرارا ، می توانید بهترین مکان ها را برای بازدید در طول اقامت خود بیابید.

توجه: برخی از مشاغل ممکن است به دلیل مسائل بهداشتی و ایمنی جهانی به طور موقت بسته شوند.

 

1. Castello Estense (قلعه Este)

12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

Castello Estense (قلعه Este)

 

 

شورش شهروندان فرارا در سال 1385 ترس کافی را در دوک استه حاکم ایجاد کرد که وی این قلعه عظیم آجری را برای محافظت از خود و خانواده اش ساخت. دیوارها و برج های قلعه در پشت خندق آنها امروزه کمتر منع کننده به نظر می رسند و حیاط عظیم آن اغلب پر از بنرهای رنگارنگ و غرفه های یک نمایشگاه یا جشنواره محلی است.

هنگام کاوش در آپارتمان ها ، تالارها ، بالکن های مرمریت ، گذرگاه ها و تراس های پشت بام ، یک بروشور تور به زبان انگلیسی تهیه کنید تا با تاریخ و هنر آن آشنا شوید. ممکن است همه اتاق ها باز نباشند ، اما برجسته ترین آنها سقف نقاشی شده باشکوه آپارتمان های دوک ، اتاق طلایی و کامرینوی دوشس ها است . مورد دوم یک جعبه جواهر از یک اتاق است که در صفحات رنگ آمیزی شده قرار گرفته است و نشان دهنده سلیقه های پیچیده استس و استعدادهای هنرمندان رنسانس است.

آدرس: لارگو کاستلو ، فرارا

 

 

2. Piazza Trento e Trieste و Centro Storico

 

12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

میدان ترنتو و تریست

 

 

اکثر جاذبه های محبوب و کارهای تفریحی در فرارا در Centro Storico واقع شده است ، مرکز تاریخی که توسط دیوارهای قدیمی شهر محصور شده بود. در مرکز این میدان ، میدان بلند ترنتو تریست ، با قلعه در یک انتها و کلیسای جامع یک طرف کامل ، قرار دارد.

آن طرف کلیسای جامع ، معروف به Loggia dei Merciai ( لوژی تجار) ، یک میدان بازی است که مغازه های کوچکی در زیر آن پنهان شده است. این میدان بدون تردد است و اغلب مملو از چادرهای بازار است. قدمت این میدان به قرون وسطی می رسد ، زمانی که واقعاً محل قدرت تمام منطقه تحت سلطه خانواده استه بود. در اینجا ، هر سه منبع قدرت وجود داشت: قصر دوکایی اربابان استه. کاخ اسقف ها ؛ و Palazzo della Ragione ، مقر مقامات مدنی.

 

 

3. Museo Archeologico Nazionale (موزه باستان شناسی)

 

12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

سالا دل تسرو (اتاق گنج) | آندره / عکس اصلاح شد

 

 

با نامهای مختلفی که برای قصر محل نگهداری این موزه خواهید دید اشتباه نگیرید. اگرچه بیشتر اوقات Palazzo di Ludovico il Moro نامیده می شود ، اما در واقع توسط نجیب زاده ، آنتونیو کاستابیلی سفارش داده شده است ، بنابراین به عنوان Palazzo Costabili نیز شناخته می شود. با هر نامی که باشد ، این کاخ زیبا در قرن پانزدهم رنسانس با حیاط و نقاشی های دیواری است که نمونه های اولیه نقاشی trompe-l’oeil (“چشم فریب”) است.

مجموعه های باشکوه آن بیشتر از محل های دفن در نزدیکی شهر اسپانیایی یونانی-اتروسکی پیدا شده است. مرکز تجاری مهم و ثروتمند ، اسپینا از قرن ششم تا سوم قبل از میلاد رونق داشت و بعداً توسط آبهای دلتای پو غرق شد و تا اوایل قرن بیستم ، زمانی که حفاریها هزاران گور را کشف کردند ، از بین رفت.

گلدانهای اتروسک کاملاً حفظ شده صحنه هایی از زندگی روزمره را نشان می دهند و کوزه های روغن شکل حیوانات را به خود می گیرند. در سالا دگلی اوری (اتاق جواهرات) مجموعه فوق العاده ای از زیور آلات شخصی طلا ، نقره ، کهربا و شیشه توسط هنرمندان یونانی و اتروسک وجود دارد ، و در سالا دل تسرو (اتاق گنج) با نقاشی دیواری دو قایق از اواخر اسپینا وجود دارد. دوره رومی.

آدرس: از طریق XX Settembre 122 ، Ferrara

سایت رسمی: www.archeoferrara.beniculturali.it

 

4. Cattedrale di San Giorgio (کلیسای جامع سنت جورج)

12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

Cattedrale di San Giorgio (کلیسای جامع سنت جورج)

 

 

در نزدیکی قلعه و همچنین در سایت یونسکو قرار دارد، کلیسای جامع فرارا یک تصویر معماری از تاریخ شهر است. نمای آن از ردیف پایین رومانسک ، ساخته شده در اوایل دهه 1100، به سمت بالا به یک لژیای زیبا گوتیک اولیه از دهه 1500 منتقل می شود.

برج ناقوس صورتی و سفید-مرمری به سبک رنسانس است. در کنار رو به میدان ترنتو در تریست، لوژی تجار از زمان قرون وسطی مغازه هایی را در خود جای داده است و در بالای آن دو گالری ستون دار قرار دارد.

برای مشاهده دقیق قضاوت فوق العاده ای که روی سنگ بالای تراس مرکزی تراشیده شده، توقف کنید. ارواح عادل ، لباسهای بر تن کرده و تاجگذاری می کنند، به سوی بهشت ​​حرکت می کنند ، در حالی که لعنتیان برهنه توسط یک شیطان شاد به داخل دیگ جوشان یا دهان یک هیولا فرو می روند. مجسمه ساز تخیلی اثر ناشناخته مانده است.

آدرس: Piazza della Cattedrale ، Ferrara

 

 

5. گالری های هنری Palazzo dei Diamanti

12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

Palazzo dei Diamanti

 

تماشای کاخ Palazzo dei Diamanti دشوار است ، زیرا کل نمای بیرونی آن در بیش از 8500 بلوک مرمریت پوشیده شده است. این نمونه غیر معمول (و معروف) از معماری اولیه رنسانس ، مانند کاخ لودوویکو ایل مورو، بخشی از Addizione Erculea (افزودن هرکول) از دوک Ercole I d’Este ، برنامه ای برای بازسازی فرارا در اواخر سال 1400 بود.

امروزه ، این کاخ حاوی Pinacoteca Nazionale (گالری ملی)، با آثار نقاشان قرن 13 تا 17 مکتب فرارا ، و در طبقه فوقانی ، تغییر نمایشگاه ها در Gallerie d’Arte Moderna e Contemporanea شامل آثار اصلی امپرسیونیست ها است، امپرسیونیست های پست ، و دیگر هنرمندان بعدی.

آدرس: Corso Ercole I d’Este 21 ، Ferrara

سایت رسمی: www.palazzodiamanti.it

6. از طریق دل ولته

از طریق دل ولته

 

 

یکی از جذاب ترین چیزها در مورد فرارا فضل بین دوران قرون وسطایی و رنسانس است. برای اینکه احساس کنید به قرون وسطی قدم گذاشته اید، از طریق Via delle Volte طولانی قدم بزنید.

در زیر پا سنگ فرش های گرد وجود دارد و در بالای سر اتاق ها و گذرگاه هایی بین ساختمان ها وجود دارد که مجموعه ای از تونل های قوسی شکل را تشکیل می دهند. برخلاف بسیاری از این خیابان های زیبا قرون وسطایی ، این خیابان به ردیف مغازه ها تبدیل نشده است، اگرچه چندین مکان برای غذا خوردن در ساختمانهای قدیمی که در اطراف آن قرار دارند پیدا خواهید کرد.

 

7. مورا دی فرارا (دیوارهای شهر)

12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

دیوارهای شهر فرارا

 

هشت کیلومتر دیوار آجری که مرکز تاریخی فرارا را احاطه کرده است، یکی از قدیمی ترین و کاملترین سیستم های دفاعی قرون وسطایی/رنسانس در ایتالیا است. در اینجا می توانید تمام عناصری را که شهرها برای دفاع از خود در آن زمان های نامعلوم استفاده می کردند، مشاهده کنید، از جمله کارهای خاکی، خندق ها، دروازه های شهر، سنگرها، برج ها و اسلات برای کمانداران.

امروزه استفاده از آنها معکوس شده است. به جای دفع مردم، دیوارها آنها را جذب می کنند و این منطقه مکان مورد علاقه برای پیاده روی، دوچرخه سواری و ملاقات با دوستان است. برای گردشگران، آنها جاذبه ای عالی برای چشم اندازهای شهر و حومه را فراهم می کنند. چندین پارک مجاور دیوارها و خندق هستند.

 

 

8. Monastero di S. Antonio در پولسین

12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

 

ارزش آن را دارد که به دنبال این صومعه آرام باشید تا در پیچ و خم خیابان های قرون وسطایی در قدیمی ترین قسمت فرارا سرگردان شوید. این کاملا متفاوت از خیابان های بزرگ، پارک ها و کاخ های شهر جدید رنسانس است.

این صومعه، که تزئینات آن توسط خانواده استه بسیار مورد حمایت قرار گرفت، دارای یک کلیسای کوچک برای بازدید عموم است، با سقفی زیبا از نقاشی دیواری متعلق به قرن 17. کلیسای داخل، که راهبه به شما نشان می دهد اگر در ساعات ارسال شده زنگ بزنید، دارای سه کلیسای کوچک است که در نقاشی های دیواری خارق العاده قرن 14 تزئین شده اند، برخی توسط پیروان جیوتو.

محراب چوبی تراشیده و طلاکاری شده و صلیب خاموش نیز ارزش دیدن دارد. در طول خدمات، راهبه ها با همراهی آلات موسیقی عتیقه آواز می خوانند – تجربه ای نادر و زیبا که به راحتی در جاهای دیگر یافت نمی شود. اگر در اوایل ملاقات به آنجا رفتید، می توانید برنامه آن روز را بررسی کرده و برگردید.

آدرس: Vicolo del Gambone ، Ferrara

 

9. Museo della Cattedrale (موزه کلیسای جامع)

12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

Museo della Cattedrale (موزه کلیسای جامع)

 

در طول قرن ها، کلیسای جامع مورد بازسازی های متعددی قرار گرفته است، برخی از آنها برای محافظت از گنجینه های هنری خود (به ویژه کنده کاری های بیرونی سنگی که نشانه های آسیب محیطی را نشان داده بودند) و برخی دیگر نیز آن را با سلیقه های کنونی هر عصر به روز کرده اند.

برخی از آثار ارزشمندی که جایگزین شده اند، در نزدیکی کلیسای سابق سان رومانو، به همراه سایر آثار متعلق به کلیسا، که برخی از آنها به قرون وسطی باز می گردد، نگهداری می شوند. مگر اینکه شما از طرفداران هنرهای کلیسایی هستید، اصلی ترین جاذبه موزه این است که به گونه ای تنظیم شده است که تصویر خوبی از شکوه و عظمت فرارا در دوران رنسانس ارائه دهد.

کاشی های اوایل قرن سیزدهم، مجموعه ای از کتاب های سرود قرن پانزدهم که توسط ژاکوپو فیلیپو مدیچی و هنرمندان دیگر روشن شده اند، و پرده های فوق العاده ای برای ارگ نشان دادن سنت جورج و اژدها و اعلامیه زیبا هستند.

آدرس: از طریق سان رومانو ، فرارا

10. Palazzina Marfisa d’Este (ویلا Marfisa d’Este)

 

Palazzina Marfisa d'Este (ویلا Marfisa d'Este)
Palazzina Marfisa d’Este (ویلا Marfisa d’Este) | لورنزو ترومبتا / عکس اصلاح شد

 

ویلای شاهزاده خانم Marfisa d’Este که دیرتر از کاخهای بزرگتر Este ساخته شده است، نمونه ای دوست داشتنی از یک خانه پدرسالار قرن 16 است. سقف بسیاری از اتاقها با صحنه های اسطوره ای تزئین شده است و مبلمان، اگرچه اصلی ویلا نیستند، اما مناسب دوره هستند.

باغهای وسیع زمانی ویلا را احاطه کرده بودند، اما امروزه فقط یک باغ کوچک با یک چشمه وجود دارد که با یک ایوان احاطه شده است. سقف های آن برای تقلید از یک برج گچ رنگ آمیزی شده است، انگورهای انگور و حیوانات از بین شاخ و برگ ها به چشم می خورند.

آدرس: Corso Giovecca 170 ، Ferrara

 

 

11. Museo del Risorgimento e della Resistenza (موزه مقاومت)

علاقه مندان به جنگ جهانی دوم باید حتماً از این موزه دیدن کنند تا مجموعه های مربوط به رژیم فاشیستی و اقدامات آنها از جمله حمله به کنیسه و قتل کشیشان محلی را مشاهده کنند.

اسناد، روزنامه ها، عکس ها، لباس های متحدالشکل، اسلحه ها و مصنوعات مربوط به جنگ و آزادی با تاکید بر جنبش مقاومت محلی است. نمایشگاه های دیگر تاریخ از دوره Risorgimento اتحاد ایتالیایی در 19 هفتم قرن. این موزه پنج دقیقه پیاده تا قلعه استه فاصله دارد.

آدرس: Corso Ercole I d’Este 19 ، Ferrara

 

 

12. سفر یک روزه به کماچیو

12 جاذبه گردشگری معروف فرارا

کماچیو 

در 56 کیلومتری جنوب شرقی فرارا، شهر کوماکیو در 13 جزیره واقع شده است که توسط پلهایی که کانالهای بین آنها را فرا می گیرد به هم متصل شده اند. قایق ها، پل ها و آبراهه های بین ساختمان های آن، آن را به مکانی عالی برای عکاسان تبدیل کرده است.

در شمال شهر آببازیا سانتا ماریا دی پومپوسا قرار دارد، صومعه ای که در قرن 7 تاسیس شد و تا قرن 17 متروکه شد. این مجموعه شامل کلیسایی متعلق به قرن 9 با نقاشی های دیواری و کف موزاییک، یک برج 48 متری اردوگاهی، و یک خانه با نقاشی های دیواری محافظت شده تر است.

 

کجا در Ferrara برای گشت و گذار بمانید

ما این هتل های واقع در مرکز شهر فرارا، نزدیک قلعه، کلیسای جامع و دیگر جاذبه های گردشگری برتر را توصیه می کنیم:

  • هتلهای مجلل/متوسط: در فاصله 5 دقیقه پیاده روی از قلعه و حتی نزدیکتر به رستورانها، هتل Maxxim دارای اتاقهایی به اندازه خانواده و آسانسور است. صبحانه گنجانده شده استبوتیک 4 ستاره هتل آنونزیاتا، در مقابل قلعه، ارائه می دهد یک صبحانه خوب ومهربان و استفاده رایگان از دوچرخه.در خیابانی آرام و صلح آمیز، هتل خانوادگی De de Prati زمانی خانه هنرمندان، نویسندگان و بازیگران بود. مهمانان از نمایشگاه های هنر معاصر در مناطق عمومی لذت می برند.صبحانه در رستوران B&B رمانتیک Dolcemela شامل طیف گسترده ای از شیرینی؛ این هتل پنج دقیقه پیاده روی از مکان های دیدنی مهم و حتی کمتر از آن تا رستوران ها فاصله دارد.
  • هتلهای مقرون به صرفه: هتل دوشس ایزابلا با مبلمان زیبا در ویلایی متعلق به قرن 16 ساخته شده است و لوکس دنیای قدیمی و همچنین آبگرم و سونا را با نرخهای متوسط ​​ارائه می دهد.مناسب برای کسانی که با ماشین وارد می شوند و توسط یک پارک احاطه شده اند، Ai Frutti di una Volta احساس ماندن در حومه را می دهد، اما تنها هفت دقیقه با مرکز فرارا فاصله دارد. میهمانان می توانند از دوچرخه های رایگان هتل برای گشت و گذار استفاده کنند. پارکینگ و صبحانه نیز شامل می شود. هتل کارلتون درمحاصره رستوران ها و فاصله کمتر از 5 دقیقه پیاده روی تا کلیسای جامع، با جزئیات لوکس مانند کف حمام گرم و قفسه های حوله، از مهمانان لذت می برد. صبحانه گنجانده شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *