12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!

12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!

هامبورگ ممکن است تنها دومین شهر بزرگ آلمان باشد، اما هانسستات از بسیاری جهات بی نظیر است. از استقبال بی نظیر کشتی های ورودی گرفته تا اختراع سنت های محبوب کریسمس، برخی از این 12 حقیقت ناشناخته در مورد هامبورگ حتی ممکن است مردم محلی را شگفت زده کند. پس با ما در این این مقاله از بخش گردشگری مجله اینترنتی وبگردون همراه باشید.

هر کشتی یک سلام ویژه دریافت می کند!

رودخانه از هامبورگ، در شهر ودل، دروغ Willkomm-Höft – “نقطه خوش آمدید” برای کشتی پس از رسیدن به، و یا خروج از بندر هامبورگ. هر روز بیش از 50 کشتی در اینجا با بازی سرود ملی این کشور که در آن کشتی ثبت شده است، و یا خداحافظی با عمل بالا بردن سیگنال UW پرچم برای آرزو خروج کشتی استقبال سفر بن. شش کاپیتان استقبال کننده که نقطه استقبال را بر عهده دارند می توانند از بین 152 سرود ملی و سلام های ضبط شده به زبان هر کشور دریانوردی در جهان انتخاب کنند.

 

 

هامبورگ توسط یک الهه حامی محافظت می شود

روزی روزگاری مریم باکره به هامبورگ نگاه می کرد. اما به عنوان اصلاحات پروتستان بر آلمان در 16 جاروب هفتم قرن، این شهرستان نیاز به یک حامی جدید است. Hammonia را وارد کنید: شخصیت زیبای زن هامبورگ و ارزشهای هانسایی آزادی و هماهنگی، صلح و رفاه، رفاه و تجارت. با دقت نگاه کنید و Hammonia را در سراسر شهر کشف خواهید کرد. تصویر او تزئین درگاه ورودی تالار شهر و پل بروکس است. نام او توسط کشتی ها، ساختمان ها و تیم های ورزشی محلی حمل می شود.

 

این شهر دارای بیشترین پل در بین تمام شهرهای جهان است!

12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

هنگام تصویری از یک شهر با پل های متعدد، بیشتر به جزایر جذاب ونیز یا کانالهای دوست داشتنی آمستردام فکر می کنند. اما، در حقیقت، این هامبورگ است که بیش از هر شهر دیگری در جهان پل دارد – هرچند هیچ کس نمی داند چند عدد دارد، منابع بین 2300 تا 2500 را ذکر می کنند. از جمله آنها می توان به پل های جاده ای، راه آهن و پیاده، پل هایی که بر روی رودخانه ها، کانال ها و جاده ها کشیده شده است اشاره کرد. برخی از زیباترین پل ها را می توانید در منطقه انبار Speicherstadt و در امتداد دریاچه Alster و کانالهای مجاور آن پیدا کنید.

 

 

قو های دریاچه آلستر پدر دارند!

12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

دریاچه زیبای آلستر در قلب هامبورگ به دلیل داشتن بیش از 100 قو معروف است. مراقبت از این پرندگان توسط شوآنواتور – به معنای واقعی کلمه، “پدر قو” است. این موقعیت شکاربان از زمان 17 وجود هفتم قرن است و در میان قدیمی ترین دولت پست آژانس در جهان است. یکی از وظایف اصلی او این است که قوها را از اقامتگاه تابستانی خود در دریاچه آلستر تا مناطق زمستانی خود در Eppendorfer Mühlenteich کوچکتر که از یخ زدگی محافظت می شود، همراهی کند. برای بیش از سه قرن بازگشت قوها به الستر آغاز بهار در هامبورگ است.

 

اولین باغ وحش مدرن جهان در اینجا تأسیس شد!

12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون
12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

در سال 1907، کارل هاگنبک جونیور، پسر یک ماهیگیر که تبدیل به حیوان جمع آوری شده بود،باغ وحش Tierpark Hagenbeck را تاسیس کرد. در آن زمان این باغ وحش بر خلاف سایر باغ وحش های دیگر جهان بود زیرا حتی یک قفس در چشم نداشت. حیوانات در محوطه های باز احاطه شده توسط خندق ها نگهداری می شدند و محیط طبیعی تری برای آنها فراهم می شد که بتوانند آزادانه حرکت کنند. امروزه این طرح توسط باغ وحش های سراسر جهان ترجیح داده می شود. Tierpark Hagenbeck تنها بزرگ، باغ وحش خصوصی در اروپا باقی می ماند و در حال حاضر تحت مدیریت 6 هفتم نسل خاندان   است Hagenbecks.

بیشتر بخوانید: بهترین کارهایی که در مونیخ باید انجام دهید!

 

یک خیابان برای زنان بسته است … مگر اینکه !

Herbertstraße در منطقه سنت پائولی به دو دلیل شناخته شده است. اول، این کوتاه ترین خیابان هامبورگ است. دوم، این بدنام ترین خیابان شهر است. گذشت، امروزه از دید موانع در هر دو به پایان می رسد مسدود شده است، تا منطقه نور قرمز هامبورگ از 19 شده ام قرن. در حالی که یک مکان گردشگری نسبتاً محبوب برای مردان، به ویژه کسانی که در مهمانی های گوزنی هستند،ورود خانم ها ممنوع است مگر زنان روسپی.

 

 

کار گروه بیتلز در هامبورگ آغاز شد!

چند خیابان دورتر از Herbertstraße ، بیتلز-پلاتز قرار دارد که به افتخار گروهی نامگذاری شده است که شهرت بعدی آنها در باشگاههای اطراف ریپربان جعل شد. هنگامی که یک خبرنگار از وی پرسید که بزرگ شدن در لیورپول چگونه است، گفته می شود که جان لنون پاسخ داد: “من در لیورپول بزرگ نشدم، در هامبورگ بزرگ شدم.” بیتل های جوان و کم تجربه بین سالهای 1960 تا 1962 حدود 273 شب در هامبورگ بازی کردند. این هامبورگ بود که در آن مهارت های موسیقی و ترانه سرایی را تقویت کرد و به آنها اجازه داد به محبوب ترین گروه زمان خود تبدیل شوند.

 

 

بازارهای هفتگی آن بیشتر از سایر شهرهای اروپایی است!

12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

هر هفته در هامبورگ بیش از یک میلیون نفر از یکی از بیش از 100 بازار هفتگی Wochenmärkteدیدن می کنند. از بازارهای غذایی گرفته تا بازارهای کک، هیچ شهر اروپایی دیگری به این تعداد ندارد. همچنین بزرگترین بازار آزاد اروپا در هامبورگ برگزار می شود. این هفته نامه Isemarkt است که 200 بازرگان غرفه های خود را زیر طاق های فولادی قدیمی ترین خط مترو شهر می سازند. به نوبه خود، مشهورترین بازار هامبورگ Fischmarkt در کنار رود البه است که هر روز یکشنبه صبح برگزار می شود و همه چیز را از ماهی و میوه گرفته تا آبجو و موسیقی زنده ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید: تجربه لذت های خاص در لندن

 

در اینجا می توانید بزرگترین باغ ژاپنی اروپا را بیابید!

12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

در پارک بزرگ Planten un Blomen در وسط شهر یک جواهر منحصر به فرد پنهان شده است: یک باغ معمولی ژاپنی در سال 1990 توسط معمار باغ Yoshikuni Araki تکمیل شد. در دل آن یک چایخانه زیبا قرار دارد که در ساحل دریاچه ای کوچک پر از ماهی های کوی ساخته شده است. این باغ، بزرگترین در نوع خود در اروپا، مکانی آرامش و هماهنگی را در وسط شهر شلوغ ارائه می دهد. این مکان جادویی برای بازدید است، به ویژه در بهار که شکوفه های گیلاس شکوفا می شود و در پاییز که برگها قرمز، نارنجی و زرد می شوند.

 

 

تالار شهر هامبورگ اتاق های بیشتری نسبت به کاخ باکینگهام دارد!

12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

تالار بزرگ هامبورگ در دوران نئونسانس به منظور نمایش ثروت و استقلال شهر بندری افتخارآمیز ساخته شد. بر این اساس، همه چیز در مورد این بنا عظیم است. این ساختمان بر روی بیش از 4000 شمع بلوط تکیه می کند که وزن آن را در زمین گل آلود ساحل دریاچه آلستر تحمل می کنند. مساحت کل شهرداری 17000 متر مربع (182،986 فوت مربع) است و برج 112 متر (367 فوت) ارتفاع دارد. نمای مجلل توسط 20 مجسمه امپراطور گذشته تزئین شده است. آخرین و مهمترین آن این است که 647 اتاق دارد، شش اتاق بیشتر از کاخ باکینگهام، محل اقامت لندن ملکه الیزابت دوم.

بیشتر بخوانید: تاریخچه کاخ باکینگهام

 

 

این محل بزرگترین راه آهن مینیاتوری جهان است!

12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون

 

در سال 2000، برادران دوقلوی فردریک و گریت براون برای تحقق رویای خود تلاش کردند: آنها بزرگترین راه آهن مینیاتوری در جهان را ساختند. یک سال بعد آنها Miniatur Wunderland را افتتاح کردند – یکی از منحصر به فردترین موزه های جهان. 1490 متر مربع (16.038 فوت مربع) از طرح مدل شامل 15400 متر (50.525 فوت) از خطوط راه آهن است. 1040 قطار متشکل از بیش از 10.000 واگن وجود دارد که طولانی ترین قطار 14.51 متر (47.6 فوت) طول دارد. موزه همیشه در حال گسترش است و با هر دنیای مینیاتوری جدیدی که ساخته می شود، آنها رکورد گینس خود را می شکنند: بزرگترین مدل راه آهن جهان.

 

 

تاج گل ظهور در هامبورگ اختراع شد!

دفعه بعد که شما یک شمع یا چراغ به تعداد را به کریسمس، به یاد داشته باشید که این یک سنت است که در هامبورگ در 19 شروع شد هفتم قرن. در داستان کریسمس، در فصل کریسمس، یوهان هینریش ویچرن، متکلم و بنیانگذار یتیم خانه، مدام از یتیمان می پرسید که کریسمس سرانجام کی فرا می رسد. او به یک پاسخ مبتکرانه رسید: او یک چرخ کالسکه گرفت و به اندازه روزها تا کریسمس شمع وصل کرد. سنت کریسمس تاج های ظهور، ساده شده به چهار شمع و تزئین شده با برگ های صنوبر، از آن زمان در سراسر جهان گسترش یافته است.

بیشتر بخوانید: بهترین زمان برای سفر به مونیخ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *