14 نکته که قبل از سفر به مونیخ باید بدانید!
بهترین زمان برای سفر به مونیخ,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون
بهترین زمان برای سفر به مونیخ
۱۴۰۰-۰۵-۲۴
12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون
12 نکته درباره هامبورگ که نمی دانستید!
۱۴۰۰-۰۵-۲۴

14 نکته که قبل از سفر به مونیخ باید بدانید!

آیا آماده دیدار از قلب بایرن هستید؟ با پر جنب و جوش باغ آبجو نیز به عنوان یک میزبان از موزه ها و همه چیز بین، مقدار زیادی به وجود را ببینید و در مونیخ انجام. از چگونگی بستن dirndl خود به اینکه چرا باید به مرد سبز احترام بگذارید، در اینجا قوانین و نکات نانوشته ای وجود دارد که به شما کمک می کند تا در شهر جا بیفتید و از آن لذت ببرید.

Gutentag (صبح بخیر آلمانی) کافی نیست!

این کلیشه وجود دارد که همه آلمانی ها انگلیسی عالی صحبت می کنند. در حالی که ممکن است در شهرهای جهانی تر مانند برلین صادق باشد، برای گردش در مونیخ به مقداری آلمانی نیاز خواهید داشت. حدود 70 of از مردم مقداری انگلیسی صحبت می کنند، 30 remaining باقی مانده به زبان مادری خود پایبند خواهند بود و اگر نتوانید به آن ادامه دهید. آلمان جنوبی نیز گویش خاص خود را دارد. انتظار داشته باشید که مردم در حال خوشامدگویی به یکدیگر با “Grüß gott” باواریایی یا “Servus” غیررسمی باشند.

 

U-Bahn در واقع رایگان نیست!

هیچ مانع بلیط ممکن است شما را به احساس امنیت کاذب نکشاند ، اما به نظر می رسد آلمانی ها فقط صادق هستند! کسانی که با کارت ماهانه سفر می کنند، فقط باید آن را با خود حمل کنند، اما اگر مانند بیشتر گردشگران از یکی از بلیط های راه راه استفاده می کنید، باید آن را در یکی از ماشین های آبی کوچک مهر کنید، قبل از اینکه از پله برقی به سمت پایین حرکت کنید. سکو. اگرچه بررسی بلیط ها به ندرت انجام می شود، اما خطوط منتهی به فرودگاه اهداف معمول هستند، بنابراین برای جریمه 60 یورویی خود صرفه جویی کرده و یکی از بلیط های سه روزه را بگیرید.

14 نکته که قبل از سفر به مونیخ باید بدانید!

ایستگاه Marienplatz

دوچرخه سواران بدبین هستند!

در بیشتر شهرها ، این خودروها هستند که دوچرخه سواران را ترور می کنند – در اینجا برعکس است! دوچرخه سواران مونیخ هیچ زندانی نمی گیرند و با کمی تحمل یا توجه به عابران پیاده از خطوط دوچرخه سواری می آیند. به هر حال آنها حتی بر روی خودروها حق تقدم دارند. این تنها یک مورد کبودی نیست، بلکه ممکن است به دلیل صدمه ای که دوچرخه سوار به دوچرخه خود وارد می کند یا به آن آسیب وارد می شود، شکایت شود. کشوری که به طور مخفیانه مشاجره می کند ، تقریباً همه افرادی که در اینجا زندگی می کنند دارای بیمه مسئولیت شخص ثالث به عنوان استاندارد هستند.

 

لدرهوزن طبیعی است

فکر می کردید آنها فقط یک بار در سال برای Oktoberfest شرکت می کردند ؟ لدرهوزن معادل پوشیدن یک پیراهن زیبا قبل از رفتن به میخانه در جمعه شب است. شما آنها را به طور منظم در اطراف شهر و همچنین در موارد خاص مانند جشنواره ها خواهید دید – حتی در IKEA نیز دیده می شود! آنها همچنین برای اکثر عروسی های باواریایی لباس استانداردی دارند ، بنابراین مردم محلی را با پیراهن های دوزی زیبا و ژاکت های هوشمند خواهید دید.

14 نکته که قبل از سفر به مونیخ باید بدانید!

لدرهوسن

کد تعظیم

خانم ها ، اگر از لباس سنتی استقبال می کنید، باید با کد آرشه نیز آشنا شوید. برای نجات خواستگاران ناخواسته از سرمایه گذاری زمان در کسی که گرفته شده است، نحوه بستن پیش بند زنانه وضعیت روابط آنها را نشان می دهد. در سمت چپ یک چراغ سبز – مجرد، در حالی که یک کمان در سمت راست بسته شده است به این معنی است که او در بازار نیست. بعد همه چیز جالب می شود. شما ممکن است چند ابرو بالا بیاورید و یک کمان در قسمت وسط آن بسته شده باشد – به دنیا اعلام می کند که شما یک باکره هستید. در نهایت، تعظیم در پشت به این معنی است که شما بیوه هستید یا پیشخدمت. مردم آلمان با این امر بزرگ شده اند، اما گردشگران باید عادت کنند که قبل از روشن کردن جذابیت، برای چک کردن سریع تعظیم نگاه کنند.

 

مرد سبز خداست

بدون ترافیک؟ دقیقاً همان جایی که هستید بمانید تا آن مرد سبز رنگ را ببینید. این نماد راهنمایی و رانندگی با احترام آرام مورد توجه قرار می گیرد – در مقابل گردشگری که فکر می کند می تواند بدون اجازه او از یک خیابان آرام عبور کند! قدم در جاده بگذارید و می توانید انتظار داشته باشید که در پایان یک سخنرانی سریع و عصبانی از قدیمی ترین آلمانی نزدیک باشید، به ویژه اگر بچه هایی در گذرگاه حضور داشته باشند. حداقل شما در انتهای خیره شدن به خیره شدن چشم خیره مونیخ خواهید بود.

 

مونشنرها خوش بین آب و هوا هستند!

به محض از بین رفتن برف، رستوران ها و کافه ها عجله می کنند تا میزها و صندلی های خود را به بیرون برگردانند. حتی در ماه فوریه، وقتی باد آلپ گرم نیست، آلمانی ها را می بینید که بیرون با شادی یا غذا خوردن بیرون می نشینند. حتی آفتاب حتی کمی می تپد، خود را برای یافتن مکانی در خارج از خانه می جنگید. تنها امتیاز آب و هوا این است که پتو تقریباً همیشه ارائه می شود – آنها را می بینید که پشت صندلی ها منتظر خوش بین بعدی هستند.

 

سالاد مرموز سیب زمینی را امتحان کنید

همراه بیشتر غذاهای شنیتزل و همچنین به عنوان یک ظرف به تنهایی در اکثر باغهای آبجو، یک غذای زرد رنگ از کربوهیدرات است. یک غذای کلاسیک آلمانی، از نظر فنی یک سالاد سیب زمینی است اما نه آنطور که می دانید. این نسخه دارای بافتی خامه ای است، اما با انگشتی که به سختی می توان انگشت خود را روی آن قرار داد ، مشکل است. همراه با پاشیدن پیازچه ، این یک راه عالی برای متعادل کردن بیش از حد یک آبجو – و کاملاً اعتیاد آور است.

14 نکته که قبل از سفر به مونیخ باید بدانید!

سالاد شنیتسل و سیب زمینی

پول نقد همراه داشته باشید!

ممکن است به اکثر مکانها کارت عادت کرده باشید، اما در بسیاری از رستورانها، بارها و به ویژه باغهای آبجو فقط پول نقد پرداخت می شود. وقتی آمادگی پرداخت را دارید، یک پیشخدمت یا پیشخدمت با کیف سیاه همه جا حاضر می شود تا صورت حساب را تسویه کند. آنها به افرادی که قبض را تقسیم می کنند عادت کرده اند، بنابراین معمولاً فرض می شود که می خواهید به صورت جداگانه پرداخت کنید مگر اینکه خلاف این را بگویید. سپس گارسون از اقلام شما که قبض پرداخت کرده اید عبور می کند و به نفر بعدی منتقل می شود. راهنمایی های کوچک مورد انتظار و قدردانی است، بنابراین وقتی پول نقد خود را تحویل می دهید، بگویید که چقدر به عنوان تغییر پول می خواهید.

 

در شبهای جمعه و شنبه از Hofbräuhaus اجتناب کنید!

در هر “موردی که باید در لیست مونیخ ببینید” ، Hofbräuhaus یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری مونیخ است. قدمت سالن معروف آبجو به قرن شانزدهم برمی گردد و تجربه سنتی سنتی آلمانی را همراه با گروه برنجی زنده ارائه می دهد. وسوسه خواهید شد که با آن به عنوان محلی خود رفتار کنید و جمعه یا شنبه شب بروید … نکنید. قوانین Oktoberfest اعمال می شود و شما باید بنشینید تا سرو شود ، این بدان معناست که در انتهای سفره شخص دیگری جذاب باشید و منتظر بمانید تا سفارشتان را ثبت کنید و در واقع یک آبجو بخورید. به جای آن یکشنبه بروید – تمام فضا را دریافت خواهید کرد و هیچ استرسی نخواهید داشت.

 

10 تفریح عالی که باید در مونیخ ببینید و انجام دهید!

صندلی خود را با دقت انتخاب کنید!

اگر از یکی از باغ های آبجو شهر زیاد دیدن می کنید، صندلی هایی که انتخاب می کنید تعیین کننده خدمات شما خواهد بود. باغ های آبجو به دو بخش سلف سرویس و میز غذا تقسیم می شوند. اگر بخواهید سلف سرویس را انتخاب کنید ، باید به منطقه غذا بروید تا از انگشت خوک چشم بگیرید و نوشیدنی خود را بردارید. اگر شما یک زبان آلمانی قوی نیستید، می توانید بسیار مفید باشد زیرا می توانید به تمام گزینه های ارائه شده نگاهی بیندازید و در صورت شکست همه چیز به آن اشاره کنید!

با بلیط بایرن به مسافرت بروید!

اگر قصد دارید کمی بیشتر از بایرن را ببینید، بلیط بایرن راهی عالی برای رفت و آمد است. هزینه بلیط قطار برای سفرهای روزانه نامحدود 25 یورو است. در واقع بهتر است به صورت گروهی سفر کنید زیرا هزینه هر نفر اضافی فقط 6 یورو است. این بدان معناست که سفرهای نامحدود برای پنج نفر با هر کدام کمتر از 10 یورو! این شامل تمام قطارهای منطقه ای و همچنین U-Bahn و S-Bahn است و حتی اگر شما یک سفر یک روزه به اتریش را دوست دارید ، شما را تا سالزبورگ خواهد برد .

14 نکته که قبل از سفر به مونیخ باید بدانید!

حومه آلمان جنوبی

پفند چی؟

نمی دانید چرا قیمت نوشیدنی تبلیغاتی یک چیز است ، اما از شما خواسته می شود که مبلغ دیگری را تا پایان ماه بپردازید؟ یک ودیعه قابل استرداد بر روی تمام بطری های پلاستیکی و شیشه ای و همچنین قوطی های مونیخ وجود دارد تا مردم را به بازیافت تشویق کند. پس از اتمام کار، می توانید بطری را به یکی از دستگاه های خودکار موجود در اکثر سوپر مارکت ها برای کوپن خارج از مغازه خود بازگردانید. معمولاً حدود 20-25 سنت است و فقط در سوپرمارکتی که بطری را به آن برگردانده اید قابل استفاده است.

 

یکشنبه های خواب آلود

مونیخ درست در قلب جنوب آلمان کاتولیک قرار دارد و بسیار مذهبی است. یکشنبه به عنوان روز استراحت سنتی نگهداری می شود و تقریباً همه سوپر مارکت ها و مغازه ها تعطیل هستند و بسیاری از رستوران ها نیز بسته هستند. مطمئن شوید که روز شنبه مقداری غذا و میان وعده تهیه می کنید، سپس بنشینید و یکشنبه های خواب آلود را مانند یک مونشنر واقعی در آغوش بگیرید. به دنبال چیزی هستید که شما را سرگرم کند؟ همه موزه های دولتی فقط یک یورو در روزهای یکشنبه قیمت دارند، بنابراین یک روز عالی برای اصلاح فرهنگ خود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *