15 کلیسای مشهور فلورانس
جاذبه های گردشگری زرمات
جاذبه های گردشگری زرمات
۱۴۰۰-۰۶-۲۵
بدترین غذاهای رستورانی,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون,webgardoon
بدترین غذاهای رستورانی
۱۴۰۰-۰۶-۲۵

15 کلیسای مشهور فلورانس

کلیساها و صومعه های فلورانس در کنار عبادتگاه ها، به اندازه بسیاری از موزه ها دارای هنر گرانبها هستند. در واقع، برخی دیگر اصلاً به عنوان کلیسا عمل نمی کنند و به موزه های مدنی تبدیل شده اند. چندین کلیسای فعال از مهمترین جاذبه های گردشگری شهر هستند و شما نمی خواهید بدون نگاه کردن به گنبد بزرگ برونلسکی در کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره یا دیدن مقبره های مدیچی میکل آنژ در سان لورنزو آنجا را ترک کنید.

 

اما برخی از کلیساهای کمتر معروف را نادیده نگیرید، جایی که آثار شگفت انگیز منبت مرمر، نقاشی دیواری، موزاییک، حکاکی روی سنگ و معماری استادان برجسته رنسانس و دیگران قبل و بعد از آنها، که با هم کلیساهای فلورانس را ساخته اند، کشف خواهید کرد. در میان زیباترین ایتالیا

در برخی از کلیساها، جایی که آثار هنری اصلی در کلیساهای کوچک کم نور هستند، به دنبال جعبه هایی در امتداد دیوارهای جانبی نزدیک جلوی نمازخانه باشید، جایی که می توانید با قرار دادن سکه در یک متر اتاق را روشن کنید. با لیستی از کلیساهای برتر فلورانس در مورد مکانهای دیدنی برخی از آثار هنری شهر بیشتر بدانید.

 

 

1. کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره

15 کلیسای مشهور فلورانس

کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره و گنبد برونلسکی

 

بسیاری از بزرگترین هنرمندان دوران رنسانس ایتالیا در خلق نماد معماری برجسته فلورانس ، مجموعه کلیسای جامع کلیسا ، تعمیدگاه و اردوگاه دستی داشتند. درهای برنزی نفیس غیبرتی بر روی غسل تعمید ، برج ناقوس جیوتو و گنبد باشکوه برونلسکی تنها آغاز گنجینه های مشهورترین کلیسای فلورانس است.

گنجینه های کلیسای جامع آنقدر غنی است که کل موزه مملو از سرریز است. از آنجا که این محبوب ترین چیزی است که در فلورانس مشاهده می شود ، خطوط پذیرش بسیار ترسناک است. شما می توانید از این موارد اجتناب کنید و مطمئن باشید که همه چیز را در کلیسای جامع بزرگ – از جمله مکانهایی که برای گردشگران عمومی باز نیست – در Skip -the -Line Florence Duomo با صعود گنبد برونلسکی مشاهده خواهید کرد . تور 2.5 ساعته با راهنما شامل Baptistery ، طعم ژلاتو و بلیط برج ناقوس و موزه است که می توانید در اوقات فراغت از آنها بازدید کنید.

 

2. سانتا ماریا نولا

15 کلیسای مشهور فلورانس

سانتا ماریا نولا

 

یکی از مهمترین کلیساهای فلورانس ، کلیسای دومینیکن سانتا ماریا نولا در سال 1246 آغاز شد و بیش از یک قرن بعد تکمیل شد. نمای شگفت انگیز سنگ مرمر رنگ منبت ، که یک قرن دیگر اضافه شده است ، آن را به نقطه کانونی میدان بزرگی که در جلوی آن گسترده شده است ، تبدیل می کند.

معمار لئون باتیستا آلبرتی با ترکیب سبک های رومانسک-گوتیک و رنسانس شکل متمایزی به آن بخشیده است. فضای داخلی نیز عناصر هر دو سبک را نشان می دهد و ارتفاع گوتیک را با مفهوم باز رنسانس ترکیب می کند. پنجره گل رز قدیمی ترین فلورانس است و فضای داخلی یکی دیگر از هنرمندان فلورانس است.

منبر مرمر در ستون دوم در راهرو سمت چپ توسط برونلسکی در سال 1443 طراحی شد. نقاشی دیواری تثلیث در محراب سوم یکی از بهترین آثار ماساکچیو محسوب می شود (به چشم انداز کامل توجه کنید).

در کلیسای مقدس ، صحنه مصلوب شدن در بالای در ، جیوتوی اولیه مربوط به سال 1290 است. نقاشی محراب در Cappella Gaddi مسیح برونزینو است که دختر ژائیروس را بزرگ می کند ، و در مجاور Cappella Gondi مصلیب چوبی مشهور برونلسکی (1410- 1410) است. 1425) ، اولین تصویر مسیح بدون لباس حلقه و معادل هنرمند مسیح واقع بینانه دوناتلو و دهقان مانند در سانتا کروچه.

بین 1486 تا 1490 ، دومنیکو گیرلاندایو و دستیارانش این نقاشی را کاملاً با نقاشی های دیواری پوشانده بودند . این صحنه ها از زندگی یحیی تعمید دهنده و باکره ، آخرین چرخه بزرگ نقاشی های دیواری قرن پانزدهم ، به زیبایی نرم و نرم اولیه خود بازسازی شده است ، رنگهای درخشان حتماً توجه کنید که او چگونه چهره های کتاب مقدس را در لباس و اتاقهای رنسانس نشان می دهد. صلیب برنزی ساخته شده توسط Giambologna است.

در بازوی چپ ترنسپت ، Cappella di Filippo Strozzi با نقاشی های دیواری توسط فیلیپینو لیپی تزئین شده است ، و Cappella dei Bardi مجاور آن شامل مدواری تسبیح وازاری است . یادبود برنزی در Cappella Rucellai توسط لورنزو گیبرتی است.

در سمت چپ نمای کلیسا ، ورودی صومعه ها و کلیساهای کوچک صومعه سابق قرار دارد ، جایی که تپه سبز نام خود را از زنگ های سبز نقاشی های دیواری پائولو اوچلو از صحنه های عهد عتیق گرفته است: به ویژه به تصویر کشیدن سیل توجه کنید.

اما نقطه برجسته صومعه Cappellone degli Spagnoli ، کلیسای کوچک اسپانیایی است ، جایی که نقاشی های دیواری آندریا دی بونائوتو از بزرگترین آثار هنری قرن 14 ایتالیا است. کل نمازخانه با تصاویر مفصل با موضوع نجات و لعنت پوشیده شده است.

آدرس: میدان سانتا ماریا نولا 18 ، فلورانس

سایت رسمی: www.chiesasantamarianovella.it/fa

 

15 کلیسای مشهور فلورانس

 

فلورانس – نقشه سانتا ماریا نوولا (تاریخی)

3. سانتا کروچه

15 کلیسای مشهور فلورانس

سانتا کروچه

 

کلیسای فرانسیسکن سانتا کروچه در اواخر قرن 14 و اوایل قرن 15 ساخته شد ، نمای آن از سنگ مرمر منبت کاری شده در دهه 1800 اضافه شد. در کنار نقاشی های دیواری استثنایی و دیگر جاذبه های هنری ، به عنوان محل دفن مشاهیر فلورانس از جمله میکل آنژ و گالیله قابل توجه است .

اگرچه سانتا کروچه گوتیک است ، اما فضای داخلی آن نسبت به بیشتر آن سن وسیع تر ، بازتر و جادارتر است ، با سقفی از چوب رنگ آمیزی شده. برای یافتن مقبره های اصلی به راهروهای جانبی نگاه کنید: گالیله و لوح یادبودی که محل دفن لورنزو گیبرتی (شهرت درب تعمیدگاه) را نشان می دهد در راهرو شمالی سمت چپ هنگام ورود به کلیسا قرار دارند. میکل آنژ و آهنگساز گیواکینو روسینی در سمت راست به همراه ماکیاولی ، آخرین صدر اعظم جمهوری فلورانس که نام او تا به امروز در توصیف تاکتیک های بی رحمانه سیاسی مورد استناد قرار گرفته است.

سه موسیقی مجسمه سازی شده توسط واساری در عزاداری میکل آنژ – نقاشی ، معماری و مجسمه سازی . همچنین در این راهروی جنوبی بنای یادبود دانته قرار دارد که در سال 1829 ، 508 سال پس از مرگ وی در راونا ، جایی که پس از تبعید از فلورانس در آنجا زندگی می کرد ، ساخته شده است. در این راهرو ، به دنبال نقش برجسته ظهور بشارت توسط دوناتلو (1435) باشید.

 

15 کلیسای مشهور فلورانس

 

نقشه سانتا کروچه (تاریخی)

 

15 کلیسای مشهور فلورانس

سانتا کروچه کاپلا بارونچلییک ردیف نمازخانه دیوار شرقی را پر کرده است. در انتهای گذرگاه شمالی ، Cappella Bardi است، با مسیح مصلوب شده Donatello ، که توسط Brunelleschi شبیه به یک دهقان مورد انتقاد قرار گرفت، اما اکنون یکی از بهترین نمونه های اومانیسم در دوران رنسانس فلورانس محسوب می شود. Cappella Tosinghi-Spinelli دارای پنجره های شیشه ای رنگ آمیزی جالب توسط مدرسه Giotto است.آکاپلا مگیوره است با نقاشی های دیواری پوشیده شده است. کسانی که در طاق هستند عبارتند از: مسیح رستاخیز ، انجیل دهندگان ، و سنت فرانسیس اثر آنگولو تادی (1380) که همچنین نقاشی های دیواری افسانه صلیب مقدس را نیز عهده دار بود . صلیب بالای محراب اصلی ، نقاشی شده توسط Maestro di Figline ، یکی از اولین آثار هنری بود که در داخل کلیسای سانتا کروچه قرار گرفت و به زیبایی بازسازی شده است.

در ترانسپت جنوبی ، به دنبال Cappella Bardi بگردید ، جایی که نقاشی های دیواری داستان سنت فرانسیس از آثار اصلی وی در سال 1320 انجام شده است. بیشتر نقاشی های دیواری قابل توجه Giotto را در مجاور Cappella Peruzzi ، جایی که صحنه هایی از زندگی سنت جان انجیل را پوشش می دهد دیوار سمت راست ، در حالی که صحنه های سنت جان تعمید دهنده در سمت چپ است. نقاشان دوره رنسانس ، از جمله ماساکو و میکل آنژ ، آنها را تحسین و مطالعه کردند.

آخرین کلیسای سمت چپ ، Cappella Velluti ، دارای نقاشی های دیواری آسیب دیده از دانش آموز Cimabue و تاجگذاری مریم مقدس Giotto است. یکی از نکات برجسته هنری سانتا کروچه در انتهای گذرگاه ، Cappella Baroncelli است. نقاشی های دیواری پیامبران در ورودی و زندگی مریم باکره روی دیوارها ، بزرگترین اثر تددیو گادی، که زیر نظر جیوتو تحصیل می کرد ، محسوب می شود.

از راه دری ، یک راهرو به کلیسای مقدس منتهی می شود ، جایی که شاید مشهورترین آثار هنری را در کل کلیسا پیدا کنید. متأسفانه ، مصلوب باشکوه Cimabue در سیل 1966 به شدت آسیب دید و به عنوان مهمترین اثر هنری واحد آسیب دیده در این فاجعه شهرت بیشتری به دست آورد. پس از مرمت طولانی و پر زحمت ، شاهکار Cimabue دوباره در معرض نمایش قرار می گیرد.

این یکی از اولین آثار فلورانس بود که از سبک های سخت بیزانس جدا شد و طبیعت گرایی و اومانیسم دوران رنسانس را پیش بینی کرد. این امر بر نقاشان از شاگرد خود Cimabue ، Giotto ، تا Michelangelo و Caravaggio تأثیر گذاشت.

آدرس: میدان سانتا کروچه 16 ، فلورانس

 

 

 

چیسترو گراند
در سمت راست سانتا کروچه ورودی ساختمانهای صومعه قرار دارد ، جایی که اولین صومعه به Cappella dei Pazzi منتهی می شود. برونلسکی از سال 1430 تا زمان مرگش در 1446 ، به عنوان نمازخانه دفن برای خانواده پاتزی و خانه فرانسوی ها روی این کار کرد.این گنبد دارای رزت های زیبایی از لوکا دلا روبیا است که نقش برجسته سنت اندرو (1445) را در بالای درهای چوبی نیز حک کرده است. چهار مدال گردن تختخوابی او بشارت دهندگان نشسته را نشان می دهد ، و 12 توندی رسولان با سرامیک سفید روی زمین آبی است.دو طبقه Chiostro Grande ، Cloister بزرگ ، توسط Brunelleschi طراحی شده است. دیدن سفره خانه، با شام آخر بزرگ تادئو گادی و بالای آن ، درخت صلیب را از دست ندهید .Scuola del Cuoio توسط صومعه در پس از جنگ جهانی دوم تاسیس شد تا تجارت یتیمان جنگ را آموزش دهد. امروزه ، آنها هنوز هنر هنرهای زیبای چرمی را که فلورانس به آن شهرت دارد، آموزش می دهند، و شما می توانید از کارگاه ها دیدن کنید تا به تماشای مد لباس های چرمی ، کیف های دستی ، کیف و جعبه بپردازند. مغازه آنها به حمایت از مدرسه کمک می کند.

آدرس: میدان سانتا کروچه 16 ، فلورانس

سایت رسمی: http://www.santacroceopera.it/fa/

 

 

4. سان لورنزو

سان لورنزوخانواده مدیچی کارها را به نصف انجام ندادند ، اما حتی آنها نمی توانستند در خواب ببینند که کلیسا و مقبره خانوادگی آنها ، بیش از پنج قرن بعد ، همچنان یکی از بزرگترین دستاوردهای هنری جهان تلقی می شود. و برجسته آن – New Sacristy میکل آنژ – حتی هرگز به پایان نرسید.در خود کلیسا ، برونلسکی ایده آل هماهنگی معماری رنسانس را ایجاد کرد و توسط دوناتلو ، لیپی و سایر استادان تزئین شد. هنرهای ترکیبی آنها و به ویژه مقبره های مدیچی میکل آنژ ، سان لورنزو را به یکی از برترین مکان های دیدنی فلورانس تبدیل کرده است.

 

 

5. سان مینیاتو آل مونته

 

سان مینیاتو آل مونتهبا وجود کلیساهای برجسته درست در مرکز فلورانس، ممکن است بپرسید چرا باید از اتوبوس استفاده کنید یا به این یکی بروید، بالای شهر در سمت مقابل آرنو. پاسخ هم در کلیسا و هم در موقعیت آن در بالای میدان پیازاله میکل آنژ، بهترین چشم انداز شهر و یکی از محبوب ترین چیزهایی است که در فلورانس می توانید ببینید، نهفته است .پس از گشت و گذار در کلیساها و موزه ها، استراحت می خواهید و سفر به سان مینیاتو و چشم انداز ، شور و شوق شما را باز می گرداند. حتی نمای سنگ مرمر سبز و سفید منبت کاری شده – اولین نمای فلورانس و به زودی توسط کلیساهای دیگر کپی شده است – متفاوت است و یک موزاییک بزرگ طلا را قاب می کند. خواهید دید که چگونه سبک ها در اواخر قرن 11 و 12 با موزاییک های بیزانسی و پژواک رم کلاسیک در معماری رومانسک توسکانی ترکیب شده اند.این دکوراسیون داخلی است که واقعاً San Miniato را متمایز می کند. گروه کر و محراب اصلی در بالای شبستان ، وسیع و باز ، با کف موزاییک (به دنبال نقوش زودیاک) و سقف چوبی رنگ آمیزی شده بالا می روند.در رنسانس قدم بگذارید ، در Cappella del Crocifisso میکلوزو در انتهای شبستان ، که سقف سفالی لعابدار آن در رنگ آبی و سفید لوکا دلا روبیا قرار دارد. در اواخر رومانسک ، منبر سنگ مرمر متعلق به قرن دوازدهم و پرده سرود بسیار تزئین شده از جمله نکات برجسته کلیسا است ، به همراه موزاییک موجود در عکاسی که باز هم تأثیر بیزانس را نشان می دهد.در زیر محراب دخمه ای با نقاشی های دیواری تددیو گادی و ستون هایی از ساختمانهای رومی بازیافت شده است. صرفه جویی بهترین ها برای آخرین ، در سمت راست محراب مقدس ، کلیسای مقدس است که کاملاً در شاهکار قرن چهاردهمی اسپینلو آرتینو ، زندگی سنت بندیکت قرار گرفته است . رنگهای پر جنب و جوش و جزئیات پیچیده استفاده شده در تزئین کشاله ران که صحنه ها را قاب می کند ، این اتاق را به یکی از باشکوه ترین اتاقهای فلورانس تبدیل کرده است.

آدرس: Via delle Porte Sante ، 34 ، فلورانس

 

 

6. سن مارکو

 

کلیسای سن مارکو در سال 1299 تا حد زیادی بازسازی شد و صومعه به طور کامل توسط معمار Michelozzo در اواسط قرن 15 بازسازی شد. Giambologna محرابهای جانبی، کلیسای سنت آنتونینو و کلیسای Salviati را در سال 1588 اضافه کرد. اگرچه برخی از آثار قابل توجه را در خود کلیسا خواهید یافت – کلیسای مدفن سنت سنت آنتونی اصلی ترین اثر معماری جیامبولونیا و بیزانس محسوب می شود. موزاییک Virgin in Prayer از خطبه رم به سال 705 – صومعه به همین دلیل است که باید از سان مارکو دیدن کنید.

این صومعه شهرت خود را مدیون راهب دومینیکن Fra Angelico است که اتاقهای صومعه را بین سالهای 1436 تا 1445 نقاشی کرد و موزه ای “طبیعی” برای ما باقی گذاشت. در سراسر صومعه آثار این برادر به همراه چند نفر دیگر وجود دارد، اما به ویژه به دنبال این نقاشی های دیواری باشید. درست روبروی ورودی صومعه سنت آنتونینو ، نقاشی دیواری سنت دومینیک Fra Angelico در پای صلیب قرار دارد . در قمر مورب مقابل ورودی Ecce Homo قرار دارد.

در پذیرایی بزرگ آخرین قضاوت فرا بارتومئو ، و در سالا دی لاوابو ، تابلوی بزرگ 1510 او مدونا با سنت آن و سایر قدیسین است . یک دیوار کامل از این خانه با نقاشی دیواری Fra Angelico The Crucifixion پر شده است. در پذیرایی کوچک شام آخر معروف Ghirlandaio است.

اما آنچه بیش از همه به یاد خواهید آورد، بیش از 40 سلول راهب است که توسط فر آنجلیکو و شاگردانش با نقاشی های دیواری مزین شده است. سبک او غیرقابل انکار است، و با سختی سختی شدید قدیسان قرون وسطایی را به مقدسات ملایم و انسانی تبدیل می کند که تقوا و بی گناهی را از خود ساطع می کنند. به ویژه به دنبال بشارت بسیار صمیمی مقابل پله ها باشید.

آدرس: میدان سان مارکو 3 ، فلورانس

 

 

7. کاپلا برانکاچی و سانتا ماریا د کارمن

 

 

نمای ساده ناتمام سانتا ماریا د کارمن هیچ گلی به گنجینه های داخل آن نمی دهد. در واقع، اولین نمای داخلی باروک آن را با کنده کاری ها و سقف ترومپ لویل مشاهده نمی کنید. اینها در نتیجه بازسازی، پس از آتش سوزی در 1771 فضای داخلی را تخریب کردند. خوشبختانه این کلیسای نفیس متصل شده، Cappella Brancacci، که فضای داخلی آن با نقاشی های دیواری قرن پانزدهم تزئین شده است که زندگی سنت پیتر و دیگر صحنه های کتاب مقدس را تزئین کرده است، خراب نشد.

طراحی شده و توسط Masolino da Panicale و شاگردش Masaccio شروع شده است، پس از مرگ Masaccio توسط Filippino Lippi تکمیل شد. حذف اخیر لایه های دوده شمع، رنگ های شدید را آشکار کرده و تفاوت کار هنرمندان مختلف را آشکارتر کرده است. واقع گرایی ماساچیو و استفاده از چشم انداز الهام بخش نقاشان قرن 15 فلورانس بود.

آدرس: میدان پل کارمین 14 ، فلورانس

 

 

 

8. سانتو اسپیریتو

جاذبه گردشگری مهم فلورانس

 

چندین خانواده ثروتمند فلورانس به برونلسکی، معمار معروف شهر مأموریت دادند تا یک کلیسای جدید در اولترارنو طراحی و بسازد، و تا زمان مرگ او در 1446، ساختمان تا طاق پیشرفت کرده بود. این کار تکمیل شد، اما نه کاملاً مطابق برنامه های اولیه او، بنابراین نمای بیرونی دقیق نشان نمی دهد که داخل آن یکی از ناب ترین کلیساهای رنسانس است. محرابهای جانبی در شبستان دارای تابلوهای نقاشی، مجسمه سازی و نقش برجسته است. مطمئن شوید که به پشت به پنجره گل رز در نما، نزول روح القدس، طراحی شده توسط پروجینو نگاه کنید.

کلیساهای جامع متعلق به برخی از بزرگترین گنجینه ها است. در اولین کلیسای کوچک بازوی چپ، به پنجره و صعود گلو در Ghirlandaio، و در Cappella Corbinelli، که توسط آندره آ سانسوینو در سال 1492 طراحی شده است، نگاه کنید، مجسمه های او را نیز یادداشت کنید. بازوی راست ترنسپت مهمترین اثر کلیسا، محراب 1490 مدونا و کودک با مقدسین و اهداکنندگان اثر فیلیپینو لیپی را در خود دارد.

جایی که ترنسپت ها در تقاطع به هم می رسند، محراب اولیه باروک بالچین کاسچینی است که با تزئینات فراوان با pietra dura، موزاییک پیچیده سنگهای نیمه قیمتی که هنرمندان فلورانس در آن برتری دارند، قرار دارد. در راهرو سمت چپ ورودی هشتی زیبا ساخته شده توسط کروناکا (1492-1494) و کلیسای هشت ضلعی، طراحی شده توسط جولیانو دا سانگالو در سال 1495، شاهکار معماری اروپایی است.

در سمت چپ کلیسا به دنبال ورودی Cenacolo، غذاخوری که تنها بقایای صومعه قدیمی آگوستینیان است، نگاه کنید. شامل نقاشی دیواری شام آخر در حدود 1360 توسط آندریا اورکانیا است. اگرچه به شدت آسیب دیده است، اما یکی از عالی ترین آثار هنری قرن 14 در فلورانس است.

آدرس: Piazza Santo Spirito 30 ، فلورانس

 

15 کلیسای مشهور فلورانس

 

نقشه Santo Spirito (تاریخی)

 

 

9. Santissima Annunziata (کلیسای بشارت)

 

15 کلیسای مشهور فلورانس

Santissima Annunziata (کلیسای بشارت)

 

این کلیسا که به طور کامل بین سالهای 1444 و 1481 توسط میکلوزو بازسازی شده است، شاهکار معماری وی محسوب می شود و شامل برخی از آثار هنری فوق العاده است، اگرچه برخی از هنرمندان ممکن است نام آشنایی جهانی نداشته باشند.

روتوندا ، که به 9 کلیسای کوچک تقسیم شده بود، توسط میکل آنژ در 1444 شروع شد و توسط لئون باتیستا آلبرتی به سبک متفاوتی تکمیل شد. در نزدیکی ورودی، در سمت چپ، معبد مرمر کوچک توسط Michelozzo برای تصویر اعجاز آمیز بشارت سفارش شد (این معجزه شامل راهب قرن سیزدهم، فریتار بارتولومئو است، که هنگام نقاشی آن به خواب رفت و از خواب بیدار شد و متوجه شد که فرشتگان کار خود را به پایان رسانده اند. چهره مریم) این معجزه زائرانی را به خود جلب کرد که آنقدر هدایای نذری گذاشتند که کلیسا برای جا دادن آنها باید بزرگ می شد. تازه عروس های فلورانس هنوز امروز برای ترک دسته گل عروس به اینجا می آیند.

همچنین در سمت چپ Cappella Feroni با نقاشی دیواری Andrea del Castagno ،Redeemer و St. Julian (1455) قرار دارد. تثلیث او در کلیسای دوم قرار دارد و در کلیسای چهارم تابلویی از پروجینو، معراج مسیح وجود دارد. Cappella della Madonna del Soccorso توسط Giambologna بین سالهای 1594 تا 1598 به عنوان آرامگاه خود طراحی شد و با نقاشی های دیواری، مجسمه ها و نقش برجسته مزین شده است.

دری از سمت چپ رواق به Chiostro dei Morti منتهی می شود، جایی که نقاشی دیواری Madonna del Sacco اثر اصلی آندره آ دل سارتو (1525) است. در مجاورت آن باب خانه، چندین کلیسای کوچک و کلیسای مقدس قرار دارد. درب سمت راست در رواق به کلیساهای کوچک و Chiostrino dei Voti (Votive Cloister) منتهی می شود که به خاطر نقاشی های دیواری معروف است. از سمت چپ ، این شامل شاهکارهای آندریا دل سارتو (صحنه هایی از زندگی سنت فیلیپو بنیزی) است. کوزیمو روسلی ( احضار و سرقت سنت فیلیپو بنیزی ) ؛ تولد آلسو بالدوینتی ؛ آمدن جادوها از دل سارتو و یکی از بهترین های او ، تولد باکره (1514).

آدرس: Piazza SS Annunziata

 

15 کلیسای مشهور فلورانس

 

فلورانس – نقشه Santissima Annunziata (تاریخی)

 

 

10. Ognissanti (کلیسای همه مقدسین)

 

Ognissanti (کلیسای همه مقدسین)

 

 

کلیسای Ognissanti، یکی از اولین کلیساهای باروک در فلورانس، متعلق به یک ساختمان قرن 13 است، اما در قرن 16 و 17 به طور کامل بازسازی شد و پس از آسیب ناشی از سیل 1966 بازسازی شد.

در دومین محراب سمت راست، در Madonna della Misericordia دومنیکو گیرلاندایو (1470)، به دنبال آمریگو وسپوچی جوان باشید، دریانوردی که دو قاره برای او نامگذاری شده است. این کلیسای کلیسایی خانواده او بود و غیرلندایو مدتها قبل از شروع کار درخشانش، او را در میان مشائیان حاضر در تصویر قرار داد.

این کلیسا شامل نقاشی روی چوب، مسیح مصلوب، به سبک جیوتو و نقاشی دیواری مصلوب شدن توسط تادئو گادی است. برای تماشای نقاشی های دیواری متعلق به قرن هفدهم با صحنه هایی از زندگی سنت فرانسیس، از طریق گذرگاه به صلح وارد شوید. فراتر از آن، Cenacolo del Ghirlandaio قرار دارد، سفره خانه با نقاشی دیواری شام آخر توسط Ghirlandaio، که تمام دیوار عقب را اشغال کرده است. همچنین در اینجا سنت جروم Ghirlandaio در اتاق خود (1480) و سنت آگوستین معروف ساندرو بوتیچلی در مطالعه وجود دارد.

آدرس: Piazza Ognissanti 42 ، فلورانس

 

 

11. سان میشل در اورتو (اورسانمیشله)

 

جاذبه گردشگری مهم فلورانس

اورسانمیچله

 

این ساختمان متعلق به قرن 14 که از یک خطابه و یک سالن تجارت غلات ساخته شده بود، دارای تصویری معجزه آسا بود که نمازگزاران را بیشتر از خریداران به خود جذب می کرد. بنابراین در اواخر قرن 14، اهمیت مذهبی ساختمان غالب شد و تبدیل به یک کلیسا شد که به اورسانمیچله نیز معروف است.

در خارج برخی از مشهورترین هنرهای خود را می پوشد. قبل از ورود، در اطراف آن قدم بزنید تا از سنگ تراشی ظریف در طاق پنجره ها و طاقچه هایی که معماری آن را مشخص می کند، دیدن کنید. در سمت Via dei Calzaiuoli (در سمت چپ) سنت جان تعمید دهنده لورنزو گیبرتی (1414)، اولین مجسمه بزرگ رنسانس برنز است. طاقچه بعدی (اثر دوناتلو) دارای اثر اصلی آندریا دل ورروکیو، Incredulity of St. Thomas و St. Luke by Giambologna (1600) در سمت راست است.

در سمت Via dei Lamberti (جنوب) سنت مارک اولیه دوناتلو و در نمای غربی مهمترین مجسمه بزرگ لورنزو گیبرتی، سنت متیو (1422-1419) و سنت استفان او قرار دارد. در ضلع شمالی سنت پیتر دوناتلو قرار دارد. فضای داخلی به دلیل نقاشی های دیواری، نقاشی ها و پنجره های رنگ آمیزی شده ارزش دیدن دارد. شبستان راست با خیمه مرمری معروف گوتیک اورکانیا در سالهای 1349-1359، با تصویر معجزه آسای 1347 از مدونا توسط برناردو دادی در 1347 به پایان می رسد.

آدرس: Via dell’Arte della Lana ، فلورانس

 

 

12. سانت آمبروجیو

یکی از اولین کلیساهای زنده ماندن در فلورانس، Sant’Ambrogio ساخته شده بود مدتی قبل از 1000 میلادی، ارج نهادن به سنت آمبروز، 4 هفتم اسقف قرن میلان. این کلیسا که در محل اقامت قدیس هنگام بازدید از فلورانس ساخته شده است ، دارای اهمیت کلیسایی به عنوان محل دو معجزه شبکری است. اولین مورد، در سال 1230، به عنوان اثبات آموزه مبدأ ، که تازه توسط کلیسا به رسمیت شناخته شد ، تفسیر شد.

در آکاپلا دل Miracolo خیمه 15 قرن سوگندی مقدس است، حاوی خون است که به طور معجزه آسایی در جام ظاهر به عنوان کشیش جشن بود توده است. محفظه عتیقه است توسط Mino دا Fiesole، و قرن 15 نقاشی های دیواری در کلیسای کوچک دیوارها توسط Cosimo Roselli ساخته شده اند. در بیرون کلیسا یک خیمه تراکت نقاشی شده از سنت آمبروز در خیر مقدم قرار دارد.

در سراسر کلیسا نقاشی های دیواری و آثار هنری دیگری از جیووانی دلا روبیا، اگنولو گادی ، ماساکو ، فیلیپو لیپی، ساندرو بوتیچلی، فرا بارتولومئو و دیگر استادان فلورانس وجود دارد. فیلیپو لیپی “Incoronation از ویرجین،” در حال حاضر در گالری Uffizi، برای محراب اصلی کلیسا در اواسط قرن 15 نقاشی شده بود.

آدرس: Piazza Sant ‘Ambrogio ، فلورانس

 

13. سانتا ترینیتی

 

فلورانسها به ویژه به این کلیسای محترم علاقه دارند، که در قرن یازدهم تأسیس شد و در قرن سیزدهم (احتمالاً توسط نیکولو پیسانو) به عنوان اولین کلیسای گوتیک فلورانس بازسازی شد. دوباره در اواخر قرن 14 بازسازی شد و نما، طراحی شده توسط Buontalenti ، مربوط به اواخر قرن 16 است.

در داخل ، نمونه ای عالی از گوتیک فلورانس قرن 14، به همراه برخی آثار برجسته را مشاهده خواهید کرد. اصلی ترین آنها Cappella Sassetti است ، در بازوی راست ترانسپت، جایی که نقاشی های دیواری از Domenico Ghirlandaio (1483-1486) از زندگی سنت فرانسیس را خواهید یافت. مشهورترین آنها تأیید حاکمیت نظم است، جایی که هنرمند شخصیتها و ساختمانهای معاصر را در خود جای داده است: لورنزو باشکوه، خود غیرلندایو (او با دست روی باسن است)، پیازا دلا سیگنوریا و پیازا دلا ترینیتو.

ستون محراب 1485 ستایش شبانان نیز توسط Ghirlandaio است. در بازوی چپ ترانسپت آرامگاه مرمری اسقف بنوزو فدریگی ، یکی از بهترین آثار لوکا دلا روبیا، قرار دارد.

آدرس: Piazza di Santa Trìnita ، فلورانس

 

14. Cenacolo di Sant’Apollonia

از این صومعه سابق، که اکنون بخشی از دانشگاه است، دیدن کنید و صومعه زیبا و پذیرایی را با شام آخر آندریا دل کاستانیو ببینید. این نقاشی دیواری که در حدود 1457 نقاشی شده است، نقش مهمی در نقاشی رنسانس دارد. کاستانیو جزء اولین کسانی بود که به دیدگاه دقیق دست یافت و همچنین از اولین کسانی بود که درام فیزیکی یک صحنه را به تصویر کشید.

در بالای آن مصلوب شدن، دفن و قیامت کاستانیو، و دو قمر او پیتا و مسیح مصلوب با مریم باکره ، سنت جان و قدیسین قرار دارند، که همگی در زیر سکولار شدن ساختمانهای کلیسا در زیر کتهای سفید رنگ کشف شده اند.

آدرس: از طریق XXVII 1 آوریل ، فلورانس

 

15. سانتی آپوستولی

اگرچه این کلیسا و آثار هنری آن در سیل های 1966 به شدت آسیب دیدند، کلیسای حواریون مقدس برای دیدن خیمه بزرگ تختخوابی توسط Giovanni della Robbia در راهرو سمت چپ و یک تابلوی مفهوم معصوم توسط Vasari (ارزش دارد). 1541) در سومین کلیسای کوچک راهرو راست. ستونهای مرمر سبز دارای حروف بزرگ هستند که تصور می شود دو ستون اول از حمامهای رومی مجاور است.

به لطف میکل آنژ ، این یکی از بهترین نمونه های کلیسای رومانسک در فلورانس است. هنگامی که کلیساها در قرن پانزدهم در حال “مدرن سازی” بودند، گفته می شود که او از معمار خواسته است تغییرات خود را مجددا آموزش دهد و ساختار اصلی را دست نخورده رها کند.

گنجینه های کلیسا به همراه خیمه دلا روبیا و پانل واساری شامل “Pietre del Santo Sepolcro” است که در سال 1101 توسط یک صلیبی در حال بازگشت به فلورانس آورده شد. اعتقاد بر این است که سنگها برای روشن کردن چراغهای قبر عیسی ضربه خورده اند.

آدرس: میدان دل لیمبو ، فلورانس

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *