11 بار عجیب و غریب لندن که باید از آنها دیدن کنید!

این یک نوشیدنی معمولی نیست. به تک شاخ های تاکسیدرمی ، موسیقی دهه نود و کوکتل های دیوانه وار زیاد فکر کنید. اینها عجیب ترین بارهای لندن هستند.

11 بار عجیب و غریب لندن که باید از آنها دیدن کنید!
کوکتل اوریول

سبیل شیطان

نمای بیرونی این نقطه فوق العاده تاریک شرقی لندن چیز زیادی به شما نمی دهد ، اما از درها وارد شده و توسط کارکنان دوستانه به یک کافه نوار فوق العاده باطنی و خوش دست استقبال می شود. همه جا تاکسیدرمی و حتی اسکلت تک شاخ وجود دارد. عمدتا، این مکانی است که نوشیدنی های فوق العاده ای می نوشد. شما با کوکتل های مخصوص ساخته شده و سرحال ، از جمله منهتن شیطان ، که هزینه آن را پرداخت می کنید، می پردازید، که مانند نوار کوچک است، اما یک مشت دارد.

بورلوک

نوار ، Pub Grub
این نوار رم مستعمره مصنوعی فقط دارای شخصیت است. در بین کاغذ دیواری های گلدار و سبک های قدیمی عجیب و غریب ، مانند چرخ خیاطی های قدیمی، به دنبال رم و کوکتل باشید. با غذاهای خوشمزه مانند مرغ تند و امپانادا ، شما را به دنیایی دیگر منتقل می کنند.

WM بارکر و شرکت

این پناهگاه کوکتل زیرزمینی که یکی از اسرار شهر است ، پناهگاهی برای پسران شهر و افراد هیپستر است. یک لیست کوکتل خلاقانه و غیرمعمول ، نان تست های لذیذ و تخته های پنیر و کلوچه برای ادامه کار وجود دارد. این مکانی است که توسط افرادی اداره می شود که علاقه زیادی به مهمان نوازی دارند و با خوشحالی از طریق نوشیدنی که با محبت برای شما می نوشند با شما صحبت خواهند کرد.

اوریول

11 بار عجیب و غریب لندن که باید از آنها دیدن کنید!
یکی دیگر از برندگان با موضوع پرنده از تیم پشت Nightjar. اطمینان حاصل کنید که یک میز رزرو کنید تا از یک صندلی برای لذت بردن از مکان کوکتل کمی گرمسیری و منحصر به فرد لذت ببرید. نوشیدنی ها ارزان نیستند، اما اگر خلاق نباشند ، هیچ چیز نیستند. تصور کنید قطعات و گیاهان گیاهی روی نوشیدنی شما و مواد گیاهی و گیاهی که هرگز فکر نمی کنید آنها را با هم ترکیب کنید به آتش کشیده می شود. نوار فوق العاده بی نظیر با کاغذ دیواری جنگل احاطه شده است و اگر به اندازه کافی دیر بمانید، می توانید موسیقی زنده نیز بگیرید.

بوتلگر

با این نقطه مخفی که بین ناندو و خشکشویی پنهان شده است ، وارد دوران ممنوعیت شوید. تشخیص از خیابان کار سختی است، بنابراین شما تضمین می کنید که هر کسی را که در آنجا ملاقات می کنید مطلع است. فضای داخلی دارای دیوارهای آجری برهنه و عکاسی پرنعمت است که همه آنها به خوبی با چراغ های مسی و شمع روشن شده اند. سایر جزئیات یکپارچهسازی با سیستمعامل شامل یک آهنگ قدیمی، گرامافون و یک لیست پخش منحصراً در دوران جاز است. حتی کارکنان لباس های عجیب و غریب دهه 1930 بر تن دارند.

دیپلماسی بشکه پودری

11 بار عجیب و غریب لندن که باید از آنها دیدن کنید!

دیپلماسی بشکه پودری

قطعه دیگری از دوره ، اگرچه کدام دوران دقیقاً مشخص نیست. لباس کارکنان بار با کلاه های تخت و جلیقه و لمس های قدیمی در سراسر اتاق ترکیبی از الگوهای ویکتوریایی، ادواردیایی و استعماری را به ذهن متبادر می کند. علاوه بر مجموعه کاملاً مختصر کوکتل های پیچیده و دقیق ، غذای خوشمزه ای ارائه می شود و موسیقی زنده در یکشنبه شب وجود دارد. یک انفجار واقعی از گذشته.

پودر دیگ دیپلماسی ، 147 سنت جان هیل ، لندن

متخصص فرار

با یک سالن بزرگ پشت یک در مخفی و یک طاق مخفی ، این بار زیرزمینی با مضمون ویکتوریایی کم اهمیت نیست. داستان پشت این نام از یک اسکال واگ ویکتوریایی ناشی می شود که آخرین آرزوی وی قبل از به دار آویختن نوشیدن در یکی از خانه های آبجوسازی لندن بود. باور کنید یا نه ، او موفق به فرار شد و همراه با به دست آوردن آزادی خود ، نامی جذاب را برای این نوار سبک باشگاه آقایان کم نور فراهم کرد. مجموعه ای عالی از کوکتل ها و یک ساعت شادی روزانه بین 5 بعد از ظهر تا 7 عصر وجود دارد. وقتی نیاز به هوشیاری دارید ، وقت آن است که یکی از پیتزاهای خوشمزه (غیر ویکتوریایی) خود را میل کنید.

انجمن سه شنبه گذشته

11 بار عجیب و غریب لندن که باید از آنها دیدن کنید!
انجمن آخرین سه شنبه مجموعه ای از موارد عجیب و غریب و عجیب و غریب برای دیدن دارد ، از جمجمه گرفته تا دیلدا
شما می توانید از کنار این مکان عبور کرده و هرگز متوجه نشوید که آن جا چیست. با ضربات عجیب و غریب ، تاکسیدرمی و عجیب و غریب عجیب و غریب ، گویی موزه کنجکاوی ها ، هنرهای زیبا و تاریخ طبیعی ویکتور ویند از فضای خود فراتر رفته و آثار خود را به داخل میله می ریزد. نه برای افراد ضعیف ، یک منوی کامل به آبسنت اختصاص داده شده است ، دو صفحه کوکتل و انتخاب شراب و آبجو. در حالی که به سختی می توانید یک وعده غذایی کامل را کنار هم بخورید ، مجموعه ای خوش طعم از میان وعده ها و نوشیدنی ها برای جلوگیری از افتادن از مدفوع وجود دارد.

نانس کوچک

نوار ، Pub Grub
این طاقچه فوق العاده آشغال از یادگاری های دهه نود و یکم که در طاق های زیر سینمای ریو واقع شده است مطمئناً از بین جمعیت برجسته است. برای یک ساعت دو ساعته رزرو کنید ، قوری های مشروب بنوشید و ذرت بوداده بخورید و شیرینی ها را به دلخواه خود مخلوط کنید. یک اتاق تکیه گاه با شیشه های غول پیکر ، کلاه گیس و موارد مشابه وجود دارد ، بنابراین وقتی موسیقی پاپ دهه نود روح شما را تسخیر می کند ، وقت آن است که برخیزید ، بیرون بیایید و به طور جدی زندگی خود را ادویه کنید.

سیرک

نوار ، اروپایی
احاطه شده توسط پوسترهای سیرک قدیمی و نشسته بر روی چهارپایه مکعب روبیکس ، دقیقاً تعجب خواهید کرد که از چه نوع شیشه ای عبور کرده اید تا خود را در سیرک پیدا کنید. همچنین گورخرها/تک شاخ ها و هواپیماهای مدل در اطراف این مکان وجود دارد که به نوعی احساس ترس و نفرت می دهد. کوکتل ها سرد هستند و زمین رقص همیشه پر است ، بنابراین پس از غلبه بر شوک اولیه به حواس ، مطمئناً می خواهید با این سیرک فرار کنید.

نوار بازار Ridley Road

نوار ، بازار ، آفریقایی
شما هرگز انتظار نداشتید که این نوار دیوانه وار و شلوغ Tiki را در نیمه خیابان خیابان دالستون پیدا کنید ، اما اینجا این است. در داخل ، روشن ، کیچ و گرمسیری است ، و بازیگران و کارکنان به طور یکسان از نظر عفونی دوستانه هستند. غرفه دی جی در عقب باعث می شود که زمین رقص به ساعات اولیه بپرد و کوکتل هایی با قیمت مناسب آزادانه جریان داشته باشند. گرم و چسبناک سرگرم کننده تمیز کردن خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *