17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس
چقدر فیبر نیاز دارید؟,وبگردون,مجله اینترنتی وبگردون,webgardoon
چقدر فیبر نیاز دارید؟
۱۴۰۰-۰۶-۲۶
بهترین تفریح های تابستانی مادرید
بهترین تفریح های تابستانی مادرید
۱۴۰۰-۰۶-۲۶

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

پونته وکیو

پونته وکیو
هفته ها طول می کشد تا همه چیز فلورانس را ارائه دهد. تقریباً یکی از دهها کلیسای آن جاذبه گردشگری یک شهر کوچکتر خواهد بود. برخی از دیدنی های آن در میان مشهورترین نمادهای ایتالیا – پونته وکیو ، داوود میکل آنژ ، گنبد برونلسکی – و کل شهر ویترین رنسانس ایتالیا ، جنبش هنری اومانیستی است که اروپا را از قرون تاریک خارج کرد.

اما حتی در میان چنین مجموعه ای درخشان از کاخ ها ، کلیساها ، موزه ها و مکان های دیدنی ، برخی سر و شانه ها از بقیه بالاتر هستند. با در نظر گرفتن همه چیزهایی که باید در فلورانس ببینید و انجام دهید و روزهای گردشگری خود را برنامه ریزی کنید ، نمی خواهید نقاط برجسته ای را که فلورانس را به یکی از محبوب ترین شهرهای اروپا تبدیل کرده است از دست بدهید.

مطمئناً با استفاده از این فهرست مفید از جاذبه های برتر فلورانس ، بهترین مکانها را برای بازدید پیدا خواهید کرد.

 

 

1. کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره و میدان دوئومو

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

 

پیازا دوومو و گروهی از ساختمانها که مجموعه کلیسای جامع آن را تشکیل می دهند ، برخی از بزرگترین گنجینه هنری ایتالیا را در یک منطقه نسبتاً کوچک جمع آوری می کنند. در حین بازدید از غسل تعمید ، برج ناقوس ، کلیسای جامع و موزه آن ، برخی از شناخته شده ترین شاهکارهای هنر و معماری توسط بزرگترین هنرمندان دوران رنسانس ایتالیا-گیبرتی ، برونلسکی ، دوناتلو ، جیوتو ، را مشاهده خواهید کرد. و میکل آنژ

ابتدا با قدم زدن در میدان برای تحسین نمای بیرونی سنگ مرمر منقوش و پیچیده ، سپس به داخل هر یک قدم بگذارید تا آثار هنری شیشه ای رنگ آمیزی شده را که از هر کجا که به نظر می رسید ، از نزدیک مشاهده کنید.

اگر انتظار صف های طولانی برای خرید بلیط برای تفریح ​​و سرگرمی شما نیست – مخصوصا در یک روز گرم – از Skip the Line: Florence Duomo با تور صعود گنبد برونلسکی (Skun the Line) بگذرید . این تور 2.5 ساعته با راهنما شامل کلیسای جامع ، گنبد ، غسل تعمید ، هزینه ورودی و گزینه ای است که می توانید به تنهایی از موزه اپرا دل دوومو دیدن کنید.

 

 

2. Battistero di San Giovanni (باپتیستری سنت جان)

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

 

از هر زاویه ای ، از داخل یا خارج ، باپتیستری هشت ضلعی قرن دوازدهم یک اثر هنری کامل است. نمای سنگ مرمر آن ، موزاییک های پیچیده داخلی آن و آثار هنری که همه آنها را در خود جای داده است ، در لیست شما ارزش بالایی دارد.

اما صفحات برنزی باشکوهی که غیبرتی برای درهای رو به روی کلیسای جامع ایجاد کرده بود بر همه آنها غلبه کرد. هیچ جا برنزی با چنین جلوه ای نفیس مانند این دروازه های بهشت ​​کار نشده است . برای مشاهده دقیق تر و دیدن برخی از گنجینه هایی که برای تعمیدگاه ایجاد شده است ، از Museo dell’Opera del Duomo ، موزه کلیسای جامع دیدن کنید.

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

 

3. Piazzale Michelangiolo

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

پیازاله میکل آنژیولو

 

اغلب به عنوان Piazzale Michelangelo غلط املایی وجود دارد که حتی مطالب گردشگری شهری گهگاه لغزش می کند ، این تراس بالای شهر یک توقف اجباری برای اتوبوس های گردشگری است و نقطه ای که تمام عکس های کارت پستال کلیسای جامع از آن گرفته شده است. در فصول شلوغ گردشگری ، بهترین زمان برای لذت بردن از آن در آرامش نسبی ، بعد از ظهر یا اوایل شب است. به خصوص در غروب آفتاب بسیار دوست داشتنی است

اگرچه می توانید از گنبد کلیسای جامع یک چشم انداز 360 درجه فلورانس دریافت کنید ، اما تنها از این تراس می توانید به طور کامل درک کنید که چگونه گنبد برونلسکی بر مرکز شهر تسلط دارد. هیچ ارتفاع دیگری نمی تواند این منظره وسیع شهر را در بر بگیرد که شامل Ponte Vecchio ، Palazzo Vecchio ، Santa Croce ، و دیگر نقاط دیدنی است.

می توانید اینجا قدم بزنید ، از ساحل رودخانه در باغها بالا بروید یا از اتوبوس 12 یا 13 استفاده کنید. وقتی اینجا هستید ، تا کلیسای San Miniato al Monte ادامه دهید یا در اتوبوس به سمت کلیسا بمانید و دوباره پیاده روی کنید.

 

 

4. کاخ و گالری اوفیزی

 

 

کاخ و گالری اوفیزی
کاخ و گالری اوفیزی

 

تعداد کمی می گویند که مکان اوفیتزی در میان تعداد انگشت شماری از موزه های هنری برتر جهان وجود دارد. مجموعه های آن از نظر تنوع و کیفیت بسیار ساده هستند و حتی اگر هنر علاقه اصلی شما نباشد ، باید نکات برجسته نقاشی ها را در اینجا مشاهده کنید.

با درک اینکه چگونه نقاشان قرن چهاردهم تا شانزدهم فلورانس چهره هنر غربی را تغییر دادند ، بسیار بیشتر درک خواهید کرد ، زیرا گذار از تصاویر بیزانس بیزانسی به چهره ها و مناظر زنده مانند هنرمندان رنسانس را مشاهده می کنید.

ساختمان وسیعی که در امتداد رودخانه کشیده شده بود یکی دیگر از کاخ های مدیچی بود اما نه به عنوان محل اقامت ، بلکه برای قرار دادن دفاتر دولتی ، مطالعات علمی و بخشی از مجموعه هنری رو به رشد آنها در نظر گرفته شده بود. یکی از فضاهای دوست داشتنی آن ، Tribuna هشت ضلعی ، مخصوصاً برای نمایش گران ترین نقاشی ها و جواهرات Francesco I de ‘Medici سفارش داده شد.

شما می توانید انتظار طولانی مدت برای پذیرش را دور زده و مستقیماً با ورودی با یک Skip the Line: Florence Accademia و تور گالری Uffizi که به شما دسترسی اولویتی و همچنین یک تور راهنما را می دهد ، بروید.

 

 

5. Piazza della Signoria و Loggia dei Lanzi

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

چشمه نپتون ، پیازا دلا سیگنوریا

 

این میدان وسیع از زمان پیدایش قرن 14 فلورانس مرکز قدرت بوده است – و شاید حتی قبل از آن ، زیرا بقایای اتروسکی و رومی در زیر روسازی آن پیدا شده است. امروزه نیز این مرکز اجتماعی است ، محل ملاقات مورد علاقه پر از گردشگران و مردم محلی. در مرکز آن چشمه نپتون ، در یک طرف Palazzo Vecchio قرار دارد که هنوز محل نگهداری دولت شهر است.

در مقابل دیوار Uffizi ، که یک سر میدان را تشکیل می دهد ، Loggia dei Lanzi ، یک گالری مجسمه در فضای باز با چندین قطعه قابل توجه قرار دارد. بیشترین آثار شناخته شده بننوتو سلینی ، پرسئوس با سر مدوسا ، شناخته شده ترین آنهاست . روبروی کاخ وکیو نسخه ای از دیوید میکل آنژ وجود دارد .

 

 

6. Galleria dell’Accademia (گالری آکادمی)

 

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

دیوید میکل آنژ ، Galleria dell’Accademia (گالری آکادمی)

 

معروف ترین اثر میکل آنژ ، دیوید ، در سراسر فلورانس کپی شده است ، اما در داخل این موزه هنر ، اصل آن را خواهید یافت. متأسفانه ، در نتیجه حمله به مجسمه ، اکنون پشت شیشه است ، اما هنوز هم هرگز نمی تواند الهام بخش باشد.

دیوید است تنها میکل آنژ اینجا، و نه تنها مهم شاهکار است. در مجسمه های نشان داده شده در همان گالری ، می توانید تقریباً میکل آنژ را در محل کار مشاهده کنید ، در حالی که چهار برده ناتمام را می بینید ، که برای قبر در رم در نظر گرفته شده اند ، ظاهراً در حال رهایی از سنگ مرمر هستند.

در اینجا نیز کلیسای جامع سنت متی وی برای فلورانس قرار دارد که نیز ناتمام است. برای مشاهده برجسته ترین آثار هنرمندان قرن 13 تا 16 فلورانس ، باید به گالری های دیگر نیز سر بزنید ، مخصوصاً اگر قصد ندارید مجموعه های گالری Uffizi را ببینید . فیلم مدونا از ساندرو بوتیچلی برجسته است.

با صرفنظر از خطوط: فلورانس آکادمی و تور گالری Uffizi که مستقیماً شما را به ورودی می رساند ، و همچنین یک تور راهنما ، می توانید در انتظار صف های طولانی هر دو این موزه های هنری برجسته صرفه جویی کنید .

 

 

7. مقبره های مدیچی سان لورنزو و میکل آنژ

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

آرامگاه های مدیچی سان لورنزو و میکل آنژ

 

مدیچی بهترین استعداد را برای کلیسای خانوادگی و کلیساهای مدفون سفارش داد: برونلسکی برای کلیسا و میکل آنژ برای کلیسای کوچک برای یادبود درخشان ترین شاهزادگان خود. هر دو هنرمند قبل از اتمام کار درگذشتند ، اما کلیسای برونلسکی طبق برنامه های او تکمیل شد.

نمازخانه میکل آنژ که New Sacristy نامیده می شد نبود. در واقع ، هرگز به هیچ عنوان تکمیل نشد. اما آنچه او به پایان رساند یکی از موفقیت های برجسته جهان در مجسمه سازی سنگ مرمر محسوب می شود. هنگام بازدید از کلیسا ، Old Sacristy ، New Sacristy ، کلیسای شاهزادگان و کتابخانه Laurenziana ، آثار دیگر استادان دوره رنسانس ، از جمله دوناتلو و لیپی را خواهید یافت.

 

 

8. Palazzo Vecchio (Palazzo della Signoria)

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

پالازو وکیو (Palazzo della Signoria)

 

تاریخ ، هنر و قدرت در اتاقهای مجلل و گالریهای بزرگ این قصر شبیه قلعه در مرکز فلورانس طنین انداز است. از اینجا ، شهر/جمهوری اداره می شد و خانواده قدرتمند آن مدیچی هنرمندان و معماران برجسته آن روز را مامور طراحی و تزئین دفاتر و آپارتمان های خود کردند.

مطمئن شوید که برای یکی از تورهای رایگان زود ثبت نام کنید ، بنابراین می توانید برخی از گذرگاه های مخفی را که مدیچی در بین اتاق ها حرکت می کرد ، مشاهده کنید. برای بازگشت به پشت بام برای تماشای غروب آفتاب شهر ، عصر برگردید (بلیط خود را ذخیره کنید).

 

 

9. سانتا کروچه

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

 

سانتا کروچه در پشت مصالح سنگ مرمر هندسی نمای معمولی توسکانی خود ، کلیسایی مملو از هنر و مقبره ای برای برخی از بزرگترین نامهای فلورانس است. در میان گنجینه های آن چندین نقطه عطف هنر رنسانس وجود دارد.

شما می خواهید به دنبال Cappella Bardi با برخی از نقاشی های دیواری مهم Giotto و در مجاور Cappella Peruzzi ، برای بیشتر آنها ، که الهام بخش Masaccio و Michelangelo هستند ، باشید. مسیح مصلوب دوناتلو یکی از بهترین نمونه های اومانیسم رنسانس فلورانس محسوب می شود. نقاشی های دیواری در Cappella Baroncelli بزرگترین اثر Taddeo Gaddi است.

اما مشهورترین آن صلیب باشکوه سیمابو است ، یکی از اولین کسانی که از سبک های بیزانسی سفت و سخت به رنسانس طبیعت گرا رفت و بر بزرگترین هنرمندان بعدی تأثیر گذاشت. در شبستان ، مقبره های میکل آنژ ، گالیله ، گیبرتی ، آهنگساز گیوآچینو روسینی ، حتی ماکیاولی را خواهید یافت.

 

15 کلیسای مشهور فلورانس

 

نقشه سانتا کروچه (تاریخی)

 

10. پونته وکیو

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

پونته وکیو

 

Ponte Vecchio ممکن است مشهورترین نماد فلورانس باشد ، و طاق های زیبا و برآمده از انبوهی از مغازه ها مطمئناً یکی از زیباترین صحنه های شهر است. این پل به طور سنتی محل مغازه های طلافروشان با استعداد فلورانس بوده است و قدم زدن روی آن هنوز مجموعه ای خیره کننده از جواهرات زیبا را نشان می دهد.

اما اکثر گردشگران متوجه نمی شوند که مجموعه ای دیگر از گنجینه ها بالای سرشان پنهان شده است. البته هدف پل ارتباط دو طرف آرنو بود و مدیچی ها باید مرتباً بین دفاتر خود در Palazzo Vecchio و آپارتمان های خود در کاخ Pitti از هم عبور می کردند . بنابراین آنها معمار واساری را مأمور ساختن گذرگاهی کردند ، که رسماً Percorso del Principe (گذرگاه شاهزاده) نامیده می شد ، اما اکنون بیشتر به نام Corridoio Vasariano ، کریدور Vasari شناخته می شود .

می توانید پنجره های آن را به طور مساوی در بالای مغازه ها مشاهده کنید. این فقط یک راهرو نیست ؛ دیوارهای آن مجموعه ای بی ارزش از پرتره ها ، عمدتاً خودنگاره ، توسط هنرمندانی است که شامل رامبراند ، لئوناردو داوینچی ، رافائل ، میکل آنژ و ولاسکز است.

 

 

11. Palazzo Pitti (کاخ پیتی)

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

یک روز در مجموعه کاخ پیتی (و می توانید یک روز را با دیدن همه آن بگذرانید) طعم کمی از چیزهای زیادی که فلورانس ارائه می دهد به شما می دهد: یک گالری هنری برجسته، کاخ مدیچی، صنایع دستی فلورانس، موزه ها، تاریخ، آپارتمان های سلطنتی، و یکی از برجسته ترین باغهای ایتالیا.

اگر روزی همان چیزی نیست که در ذهن داشتید، حداقل قصر را ببینید تا آپارتمان های رویال و اتاقهای مجلل را ببینید، در آنجا نقاشی هایی از رافائل ، تیتیان، روبنس ، تینتورتو و دیگر استادان را خواهید دید – مجموعه ای تقریبا رقابت با Uffizi – نه به سبک گالری، بلکه به عنوان دکوراسیون اتاقهایی که برای سرگرمی و نمایش طراحی شده اند.

 

 

12. سانتا ماریا نولا

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

سانتا ماریا نولا

 

اگرچه این کلیسای دومینیکن دارای نمای راه راه آشنا از سنگ مرمر خاتم است که توسط چندین کلیسای دیگر در فلورانس پوشیده شده است ، اما در اینجا کاملاً متفاوت تفسیر شده است ، طراحی های منحنی برازنده، تقلید پنجره ها و برجسته سازی ردیف طاق ها در طبقه پایین.

هنرمندی در داخل، با برخی از بهترین نقاشی های دیواری شهر ، توسط استادانی مانند ماساکو، جیوتو ، دومنیکو غیرلندایو، لیپی، پائولو اوچلو ادامه می یابد. گویی این کافی نیست ، یک کلیسای کوچک با نقاشی های دیواری آندریا دی بونایوتو، از بزرگترین آثار هنری قرن 14 ایتالیا، پوشیده شده است.

علاوه بر نقاشی های دیواری، منبری از سنگ مرمر که توسط برونلسکی طراحی شده است، صلیب چوبی او، مدواری رزاری واساری و برنزی توسط لورنزو گیبرتی وجود دارد. در داروخانه تاریخی صومعه توقف کنید ، جایی که آنها مومیایی های گیاهی و لوسیون های گل می فروشند.

 

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

 

فلورانس – نقشه سانتا ماریا نوولا (تاریخی)

 

 

13. سان مینیاتو آل مونته

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

سان مینیاتو آل مونته

 

منظره نمای مرمر سبز و سفید منبت کاری شده San Miniato al Monte ارزش صعود کوتاهی را فراتر از دیدگاه مورد علاقه فلورانس، Piazzale Michelangiolo دارد (یا می توانید برای سوار شدن در اینجا در اتوبوس بمانید).

این اولین بار بود که از این جلوه چشمگیر در فلورانس استفاده می شد، جایی که به زودی به محبوب ترین تزئین نما تبدیل شد. اما برخلاف نماهای بعدی، این نمای ساختمان به یک موزاییک بزرگ طلا تبدیل می شود. نمای رواق به معماری کلاسیک رومی برمی گردد و موزاییک ها به طور مشخص از الهام گرفته از بیزانس برخوردارند، هر دو تأثیراتی در سبک معماری جدید رومانسک توسکانی دارند.

در داخل، یک شبستان باز وسیع، با کف موزاییک و سقف چوبی رنگ آمیزی شده وجود دارد که به یک کلیسای باشکوه رنسانس در زیر سقف سفالی آبی و سفید لعاب دار ختم می شود. موزاییک های بیشتر به سبک بیزانسی، یک منبر سنگ مرمر متعلق به قرن دوازدهم، و صفحه کر تزئین شده همه برجسته هستند،

تقدس مقدس حتی برجسته تر است. دیوارهای آن با صفحات پر جنب و جوش شاهکار قرن چهاردهمی اسپینلو آرتینو ، زندگی سنت بندیکت ، آراسته شده است . این اتاق یکی از باشکوه ترین اتاقهای فلورانس است و با اتاقهای هر قصر برابر است.

آدرس: Via delle Porte Sante ، 34 ، فلورانس

 

14. موزه ملی کاخ بارجلو

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

موزه ملی کاخ بارجلو

 

چهار شاهکار میکل آنژ به تنهایی دلیل کافی برای قرار دادن کاخ Bargello در فهرست خود از چیزهایی که در فلورانس است. آثار Donatello ، della Robbias  Cellini ، Brunelleschi  Ghiberti و هنرمندان توسکانی قرن 14 تا 16 این کاخ را به همراه اتاقی از حکاکی های عاج و مجموعه ای از ماژولیک پر کرده اند.

یک اتاق کامل مملو از مینای دندان و کار طلا است، یک تخصص فلورانس در دوران رنسانس. این تأکید بر هنرهای تزئینی و مجسمه سازی بارگلو را از بقیه موزه های هنری فلورانس متمایز می کند.

آدرس: Via del Proconsolo 4، فلورانس

 

15. باغ های بوبولی

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

باغ های بوبولی

 

در پشت کاخ پیتی، باغهای بوبیلی مدیکیس در دامنه تپه در 111 هکتار تراس سبز قرار دارد. دوک بزرگ کوزیمو اول بین سالهای 1550 تا 1560 از هیچ هزینه ای در ساختمان آنها صرفنظر نکرد و نتیجه آن الگویی برای باغهای سلطنتی در سراسر اروپا (از جمله ورسای ) شد. باغها که هنوز به زیبایی آراسته شده اند، از منظره ای بالا می روند که منظره وسیع تری از شهر را نمایان می کند.

در سراسر چشمه ها، مجسمه و یک غار مصنوعی با استالاکتیت ها و استالاگمیت ها در دامنه تپه، Grotta del Buontalenti حک شده است.

چیزهای دیگری که می توانید مشاهده کنید شامل پیچ و خم ، تخت های رسمی، حتی یک آمفی تئاتر در حفره معدن باقی مانده از برداشتن سنگ برای ساخت کاخ است. در بالاترین نقطه تراس Kaffeehaus قرار دارد و در بالای تپه مشرف به باغهای Boboli ، Casino del Cavaliere مجموعه ای غنی از پرسلن متعلق به خانواده های حاکم، از جمله مدیچی و ساووی را در خود جای داده است.

 

16. Palazzo Medici-Riccardi

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

حیاط داخلی کاخ مدیچی-ریکاردی

 

Palazzo Medici-Riccardi نسبت به قصرهای نمایشی اعضای بعدی خانواده مدیچی، از نظر دکوراسیون و دکوراسیون خود محدودتر است ، بیشتر با دوک های قبلی، که بر جامعه دموکراتیک تری حکومت می کردند، هماهنگ است. این خانه در سال 1464 تکمیل شد و نزدیک به یک قرن محل زندگی Medicis بود تا اینکه Cosimo I به Palazzo Vecchio نقل مکان کرد.

راه پله منجر از حیاط به نمازخانه کاخ، تزئین شده با نقاشی های دیواری به خوبی حفظ شده توسط Benozzo Gozzoli که به درک خوبی از حس زندگی درباری در 15 هفتم قرن فلورانس.

اگرچه خانواده ریکاردی، که صاحب خانه بعد از مدیکس بودند، تغییراتی ایجاد کردند، موزه مدیچی در طبقه همکف فضای داخلی اصلی مدیچی را حفظ کرده است. در اینجا نیز یکی از مهمترین آثار فیلیپو لیپی، مدونا و کودک، در سال 1442 نقاشی شده است.

آدرس: ویا کاور 1 و 3 ، فلورانس

سایت رسمی: www.palazzo-medici.it

 

 

17. Mercato Centrale: بازار غذای فلورانس

 

17 جاذبه گردشگری مهم فلورانس

Mercato Centrale: بازار غذای فلورانس

 

اگر نگران شده اید که فلورانس فقط یک موزه بزرگ در فضای باز است، وقت آن رسیده است که با برخی از فلورانسایی ها در کارهای روزمره خود آشنا شوید. هیچ مکانی بهتر از بازار غذای عظیم، Mercato Centrale برای یافتن آنها وجود ندارد.

برای رسیدن به اینجا، ممکن است مجبور باشید یک غرفه از غرفه های خیابانی اجرا کنید که از پلاستیک های ارزان قیمت گرفته تا “صنایع دستی اصیل ایتالیایی” که عمدتا در آسیا تولید می شوند، می فروشند. اما هنگامی که در عطر گیاهان، گلها و محصولات باغی تازه غوطه ور شدید، آرنج خود را با زنانی که برای شام امروز برای خرید مواد اولیه خریداری می کنند، می مالید.

این را بعنوان منبع هدایای خوش آمدید برای بردن از خانه، از جمله روغن زیتون خوب توسکانی، زیتون، میوه های آب نبات و نوقا خوشمزه نادیده نگیرید.

آدرس: میدان دل مرکاتو ، فلورانس

 

مکانهای اقامت در فلورانس برای گشت و گذار

از مجموعه کلیسای جامع، باپتیستری و Giotto’s Campanile که توسط یونسکو تحسین شده است تا موزه ها و باغ های کاخ پیتی ، در طرف مقابل رودخانه آرنو، اصلی ترین جاذبه های گردشگری فلورانس در فاصله پیاده روی آسان قرار دارد. و در کمال تعجب، مکانهای زیادی برای اقامت در centro storico (مرکز تاریخی) وجود دارد. در اینجا برخی از هتل های با امتیاز بالا در فلورانس آورده شده است:

  • هتلهای مجلل: در مجاورت کلیسای جامع و برخی از بهترین خیابانهای خرید، هتل Brunelleschi به تازگی اتاقهای مهمان را در یک ساختمان تاریخی با برج قرون وسطایی بازسازی کرده است. خدمات عالی، چشم اندازهای Duomo و صبحانه رایگان به جذابیت آن می افزاید. اتاقهای Four Seasons Hotel Firenzeنزدیک به جاذبه ها، اما فراتر از خیابانهای شلوغ منطقه اصلی گردشگری، چشم اندازی به فلورانس و باغها دارند. Portrait Firenze که به خاطر خدمات استثنایی مهمانانش مشهور است، بر روی رودخانه آرنو مشرف به Ponte Vecchio، بلوکی از گالری Uffizi است.
  • اواسط محدوده هتل ها: خانواده اجرا هتل Davanzati، در مرکز تاریخی در نزدیکی پیازا دلا Signoria و کلیسای جامع، پیشنهادات صبحانه رایگان و پاسیو آرامش بخش است اما بدون آسانسور.در مرکز تاریخی، اما در فاصله کوتاهی از شلوغ ترین خیابانها، هتل Orto De Medici دارای اتاقهای جداگانه و عایق صدا است که برخی دارای بالکن خصوصی هستند. هتلبسیار محبوب David، در سمت Oltrano از Arno در راه Piazzale Michelangelo ، شامل صبحانه رایگان است و مخصوصاً برای کسانی که به فلورانس رانندگی می کنند مفید است و پارکینگ رایگان ارائه می دهد.
  • هتل های مقرون به صرفه : در یک هتل تاریخی در نیمه راه سانتا کروچه و پیازا دلا سیگنوریا، هتل سانتا کروچه دارای صبحانه رایگان است که شامل کاپوچینو می شود. آسانسور وجود ندارد، اما پرسنل با چمدان کمک می کنند.صبحانه بوفه رایگان و وای فای، پیاده روی کوتاه تا ایستگاه راه آهن سانتا ماریا نولا و جاذبه های مهم، هتل فیوریتا را به انتخاب خوبی برای مسافران مقرون به صرفه تبدیل کرده است.در یک محله مسکونی آرام در چند خیابان سانتا کروچه، هتل Orcagna یک گزینه مقرون به صرفه با اتاقهای جذاب (برخی با بالکن) و صبحانه رایگان است.

 

نکات و تورها: چگونه حداکثر استفاده را از سفر خود به فلورانس ببرید

  • دور زدن : می توانید هم در وقت و هم در انرژی خود با یک تور هوپ-هاپ فلورانس سیتی که در 18 جاذبه برتر شهر متوقف می شود، صرفه جویی کنید، از جمله منظره ای که باید از بالای شهر در Piazzale Michelangiolo دیدن کنید. شما می توانید یک پاس 1، 2 یا 3 روزه برای سواری نامحدود و نمای 360 درجه از اتوبوس فضای باز انتخاب کنید.
  • روز توسکانی سفر: تپه غرق در روستاهای تپه نور و عجیب و جالب طلایی را احاطه کرده به شهرستان از فلورانس و توسکانی در یک روز گشت و گذار تور یک راه عالی برای دیدن برجسته است. راهنمای مجرب شما را در یک مربی لوکس با تهویه مطبوع به Siena  San Gimignano و Pisa راهنمایی می کند. این تور شامل یک ناهار سه وعده ای، هزینه ورودی کلیسای جامع Siena و نقشه ای دقیق از همه مقاصد است.
  • سفر یک روزه نیمه خصوصی Cinque Terre: اگر می خواهید یکی دیگر از جاذبه های معروف ایتالیا را به برنامه سفر خود اضافه کنید، سفر یک روزه نیمه خصوصی Cinque Terre از فلورانس یک گزینه عالی است. روستاهای رنگارنگ و صخره ای را در برگرفته از این ساحل خیره کننده ببینید و از میان آبهای بین مانارولا و ورنازا در دریا حرکت کنید. این تور تمام روز به شما امکان می دهد تا در روستاها گشت بزنید و شامل هزینه های ورودی مسیر پیاده روی ساحلی، حمل و نقل رفت و برگشت با یک مینی ون مجهز به سیستم تهویه مطبوع، قایق سواری و میان وعده می شود. برای اطمینان از خدمات شخصی، تور فقط برای گروه های کوچک و حداکثر هشت نفر است.
  • سفر روزانه Cinque Terre با پیاده روی اختیاری: برای چشم اندازهای بی نظیر و یکی از بهترین تجربیات در ایتالیا ، در یک سفر روزانه Cinque Terre از فلورانس با پیاده روی اختیاری ، مسیر 5.5 کیلومتری مسیر پیاده روی معروف Cinque Terre بین شهرها را پیاده روی کنید. این تور شامل زمان برای شنا و حمل و نقل از فلورانس با یک مربی تهویه مطبوع است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *